Skocz do zawartości

FAME MMA


adrian86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ambiwalentne odczucia.

Obejrzę walkę bystrzaka i może magicala, jak już będą latały szoty na yt, ale nie jestem mocno ciekawy.

 

Plus za organizację, bo profesjonalnie ogarnęli to przedsięwzięcie.

 

Trochę się zdziwiłem, że Różalski będzie komentować walki i, że wcześniej wypowiadał się o tym projekcie pozytywnie, bo reszta środowiska i mediów związanych ze sportami walki traktuje to wydarzenie

w większości po macoszemu.

 

BTW pierwszymi Youtuberami którzy się tłukli publicznie, było chyba tych 2-óch Ukraińców:
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

To kiedyś może urosnąć tak, że przegoni wszystko inne. Teraz internet staje się numerem jeden wśród mediów. Ciekawi mnie walka Adbustera i Ozdoby, no i zobaczyć jak Rafonix dostaje po pysku.

Rafonix może jest mniejszy i chudszy ale przypomnij sobie jaką kondycję miał Magical podczas walki z Polakiem, był tak wypompowany, że Ci od pierwszej pomocy pomagali mu wstać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baca1980 napisał:

@Marek Kotoński może jakiś sparing z hejterami?.

Ochotę mam i to dużą, ALE - z tymi obecnymi ofermami wygram nawet w tym fatalnym stanie w jakim jestem, a co będzie później, jak będzie chciał ze mną walki jakiś zawodnik? Zrezygnuję to wyjdę na tchórza, pójdę do walki to mnie skatują. Obecny brak chęci na walkę, ratuje mnie przed późniejszymi problemami.

 

To raz. Dwa - lanie się po ryju pięściami, to nie jest szczyt moich marzeń, walczyć można w inne sposoby, znacznie bardziej skuteczne.

 

@Pawel93 Rafonix pali, chla, sportu nie uprawia i też może mieć fatalną kondycję. Obstawiałbym w walce jednak Magicala.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różala ściągneli do komentowania, nie wykluczone że od #3 może stanąć do walki. Burneika jest dogrywany by się pojawić w jakimś zestwieniu.

Ludzie chcą oglądać znane osoby, nie istotny jest walor sportowy w tym.

 

To może odnieść sukces niczym kiedyś MMA ATTACK, które upadło ze znanych przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2018 o 17:15, verde napisał:

Pseudogwiazdy internetu naparzają się po mordach,

Osobiście wolałbym by w takiej (sportowej) rywalizacji brali udział konwencjonalni youtuberzy, pokroju ADbuster.

Patostream nie dość że jest wspierany medialnie, teraz dzięki famemma także finansowo, to zwiększa przez to swoje zasięgi.

 

Z drugiej strony kto normalny by się tak zachowywał na konferencjach jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystrzak i Magical naprawdę przestali chlać dzięki MMA, widać że są zdrowsi,  czyżby ludzkość wynalazła właśnie sposób na zwalczenie alkoholizmu?

 

Wiem, po MMA zaczną chlać 10 razy tyle, ale skąd wiesz?  Może akurat coś im się poprzestawia w główkach od uderzeń przeciwnika? 

 

Patrząc na psychiczne nastawienie pokazywane na streamach stawiam na Polaka, Magicala i Amadeusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.