Skocz do zawartości

Gdzie pracuje samiec alfa


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to będzie na pewno przedsiębiorca, czyli osoba oblatana w prawie, stosunkach międzyludzkich, dobrze zarabia.

 

Przestępca, bezwzględny, wykorzystujący ludzką naiwność i głupotę. Doskonale odnajduje się w systemie drapieżników.

 

Pilot, duża inteligencja i odpowiedzialność, dobrze płatny zawód.

 

Proste zawody. Wojskowy, policjant, strażak, mechanik, kierowca, ochroniarz. Dużo tam alfa.

 

Gdzie ich najmniej moim zdaniem ? Wszelkiej maści korporacje, nawet osoby wyżej postawione bo i tak podlegają pod kogoś, więc nie mogą mieć swojego zdania. Pracownicy fast-foodow, sklepów, wszędzie tam gdzie się płaci bardzo mało i pomiata człowiekiem. IT również. Co z tego, że taki programista ma dużą wiedzę z programowania i dosyć sporo zarabia, jak często pensje oddaje żonce i brakuje mu inteligencji emocjonalnej. Zresztą, wystarczy na nich spojrzeć...

 

Czekam na wasze zdanie na ten temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, doler napisał:

Co z tego, że taki programista ma dużą wiedzę z programowania i dosyć sporo zarabia, jak często pensje oddaje żonce i brakuje mu inteligencji emocjonalnej. Zresztą, wystarczy na nich spojrzeć...

Co masz do programistów? Jesteś programistą lub obracasz się w środowisku IT, że się w ten sposób wypowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, doler said:

Dla mnie to będzie na pewno przedsiębiorca, czyli osoba oblatana w prawie, stosunkach międzyludzkich, dobrze zarabia.

 

 

Czekam na wasze zdanie na ten temat.

 

W każdym zawodzie. Nie szufladkujmy ludzi i nie ulegajmy stereotypom. W każdym zawodzie są mocne i słabe charaktery. Są słabi policjanci i mocni księgowi z charyzmą. Nie ma takiej listy zawodów. 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tą alfą? XD

 

Samiec alfa, to w ogóle ktoś fajny? :D

 

Nie no, a tak serio, ja myśle, że ten sralfa, to łun pracuje gdziekolwiek i ma w dupie gdzie to będzie, dopóki mu się nie znudzi, bo łun wie, że może wszystko i w każdej pracy będzie ociekał swoją zajebistością. :)

Edytowane przez Gravedigger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1992

 

Tak, częściowo. Swoje widziałem ilu jest pod pantoflem. Jeden nawet kupił auto i dał swojej żonie a sam jeździ komunikacja do pracy haha.

 

Bez kitu macie racje. Nie ważne, czy to pracownik biedronki czy skurwol podjeżdżający do tej biedronki Mercem za pół bańki. I jeden i drugi może być alfa, albo tak samo pod pantoflem.

 

NIE MA REGUŁY.

Edytowane przez doler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler - Chłopie, daj sobie siana z takimi kwestiami bo faktycznie wbijasz w jakiś drugi matrix. Nie ma żadnej konkretnej pracy dla alfa albo beta. Rozdmuchali to w internecie tak, że ja pierdolę. Otwierasz lodówkę a tam nawet żarcie jest alfa.

 

Zapomnij o tym. Masz być dolerem a nie kimś tam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samiec alfa może pracować wszędzie, nawet na chujowym stanowisku, ale ma równocześnie podejście, w którym zawsze jest wyżej nad innymi, szczególnie nad szefem. Mam takiego ziomka. Jak rozmawia z szefem to masz wrażenie, że to on jest bossem, a szef jego szoferem. W każdym przypadku to się sprawdza. 

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie? na morzu ;)

 

edit: żartuję oczywiście, z tyloma pizdami pracowałem że masakra, wydaje mi się że jak ktoś jest alfa to jest i chuj, a to gdzie pracuje zależy od tego gdzie się urodził, jakie miał wzorce, czy się uczył, i co miał w głowie, oczywiście w/w zawód szybko weryfikuje bo jest takie powiedzenie że "morze wyrzuca gówno na brzeg" i z tym się zgadzam.

Edytowane przez AdamGdynia
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.