Skocz do zawartości

Syndrom Wyparcia


Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć temat tak zwanego wyparcia. Mimo oczywistych zdarzeń, faktów i danych - niektórzy faceci wypierają z całej siły niewygodne dla siebie wnioski.

Dobrym przykładem jest choćby George Venter, którego żona urodziła czarne jak węgiel bliźniaki, a on na sugestię lekarza dotyczącą testów DNA odpowiedział, że nie potrzebuje takich testów, gdyż jego żona na pewno nie dopuściła się zdrady. Wśród swoich znajomych, kolegów z Polski widzę identyczne wyparcie. Zarówno jeśli chodzi o doczepianie im rogów, kwestie społeczne a kończąc na kwestiach finansowych.
https://img7.dmty.pl//uploads/201809/1537982317_qnlw5w_600.jpg

https://fuhrerious88blog.wordpress.com/2016/12/16/king-cuckthey-are-black-but-they-are-mine-cape-town-man-whose-wife-gave-birth-to-black-twins/

 

Mężczyzna powinien przeanalizować fakty i dzięki temu podjąć właściwe kroki.
Wypierając wszystkie niewygodne informacje nie będzie mógł na nie zareagować i będzie sukcesywnie zakopywał się w swojej "misiowatości" stając się żałosny nie tylko dla swojej niuni, ale i dla rodziny i znajomych.

Skąd u licha taka miałkość? Jakieś przemyślenia?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobiłem te testy oczywiście. 

 

Natomiast taka anegdota. Pracuje w firmie międzynarodowej i 1-2 do roku spotykam się z moimi odpowiednikami z innym państw. To się nazywa szkolenie albo konferencja i polega na siedzeniu na prezentacjach, niby szkoleniu a chodzi o dawaniu w palnik wieczorem i integrację. 

 

W tym roku rozmawiam z kolegą z Niemiec coś na temat włosów, że z wiekiem to mi jedynie włosów ubywa i kilogramów przybywa. Kolega zaś włosy gęste jak u nastolatka a gość pod 40stkę. Pytam więc tak dla podtrzymania rozmowy (bo tak naprawdę to uj mnie interesowało) po kim odziedziczył włosy. Mówi, że po babce pewnie to była murzynką ... 

Kurwa, jak murzynką pytam, jak kolega biały tak samo jak ja, tylko włosy gęste nie jak u mnie. 

 

Jego dziadek pojechał przed wojną do niemieckiej kolonii w dzisiejszej Tanzanii. Ożenił się z czarną jak noc bez gwiazd murzynką. Założył z nią rodzinę, miał dzieci. Jego ojciec urodził się brązowy, nie taki czarny jak babka. On sam zaś to biały człowiek z gęstymi włosami. Normalnie nie posądzilibyście go o to, że miał murzyna w linii prostej. Kolega ten ożenił się z brzydką ale białą Niemką i mają dzieci już nie białe. Nie czarne, ale skóra jakby opalona. 

 

Taka to o to magia genów. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Johnny napisał:

Skąd u licha taka miałkość? Jakieś przemyślenia?
 

W tym przypadku wychodzi z niego niskie poczucie własnej wartości. Laska wybrała gościa, tamten poczuł, że złapał pana boga za nogi, bo jest nieatrakcyjny. Najprawdopodbonie robi za bankomat. Boi się stracić myszkę, która go nie szanuje. Wmówiono mu, że jest bardziej wartościowy z kobietą niż bez i lgnie do niej jak mucha do gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, koksownik said:

W tym przypadku wychodzi z niego niskie poczucie własnej wartości. Laska wybrała gościa, tamten poczuł, że złapał pana boga za nogi, bo jest nieatrakcyjny. Najprawdopodbonie robi za bankomat. Boi się stracić myszkę, która go nie szanuje. Wmówiono mu, że jest bardziej wartościowy z kobietą niż bez i lgnie do niej jak mucha do gówna.

 

Czy ja wiem. Jeśli piszesz o tym gościu ze zdjęcia to oceniam go jako atrakcyjnego. Wydaje mi się, że nic mu nie brakuje przy najmniej z wyglądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife atrakcyjność to nie tylko wygląd. Widocznie facet jest DUM DUM DUM... cipą.

Cipizm może się brać w takim wypadku właśnie z poczucia braku wartości jestestwa bez kobiety. Biało-pizdeo-rycerskość. :) 

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, trop napisał:

 

"Moja myszka jest inna"

Zgadzam się z kolega. 

Wielu facetów opisujących swoje historie w swiezakomani lub w doświadczeniach w małżeństwie właśnie myśli w ten sposob. Moja myszka jest inna. Po prostu pogubila się.

Część panów opisujących swoje wydarzenia, szuka jakiegoś usprawiedliwienia dla swojej obecnej lub ex kobiety, inni piszą chcąc się wyżalić a tym samym walczą z tym wyparciem. 

Syndrom wyparcia jest możliwy do zlikwidowania. Trzeba umieć wsłuchać się w siebie, dojrzeć psychicznie do faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje podobno coś takiego jak Telegonia czyli jeśli partnerka uprawiała sex z murzynem to jego kod dna jest zapisywany w niej i istnieje możliwość że mimo iż zapłodni biały to dziecko będzie czarne, ile w tym prawdy nie wiem i wolałbym by to była bzdura jednak zbyt dużo wschodnich uczonych o tym mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto obejrzeć film "Ja, Irena i Ja". Gość ma trzech synów czarnych. Wiedział, że został zdradzony, ale po prostu nie chce tego dopuścić do świadomości. Wcale się nie dziwię :D Niezły film i beka niesamowita. Czasami, jak zaakceptujesz prawdę, tak faktycznie sam dla siebie to pozostaje tylko popełnić samobójstwo. Rozumiem tych ludzi, może nazbyt dobrze. Ilu z nas żyje, żyło w kłamstwie. A co? Prawda jest taka słodka i odżywiająca? No nie bardzo. Niby właściwym krokiem jest poznanie prawdy i działanie już w innych warunkach, ale czy na pewno? Niektórzy modlą się, aby wrócić do matrixa, zapomnieć. 

 

Rzeczywistość kurwa to miazga, niszczy każdego. To lepiej stworzyć bajkę i iść naprzeciw całemu światu w zaparte i chuj, co komu do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.