Skocz do zawartości

Za mało się starałem, nie poświęciłem tyle uwagi co powinienem, nie byłem wyrozumiały


PewnySiebie

Rekomendowane odpowiedzi

Rolnik Szuka Żony 5 - Odcinek 0 - Łukasz

 

+ Dlaczego nie wyszły te DWA poważne związki w Twoim życiu?

- Za mało się starałem, może nie poświęciłem tyle uwagi co powinienem, tyle czasu, może nie byłem taki wyrozumiały

+ Zdrada , to Cię spotkało?

- Tak

+ I mimo to potrafisz się uderzyć się w pierś i powiedzieć: może byłem zbyt mało zauważający?

- TAK! Moja wina w tym była. Może to jest czas, aby się otworzyć na kogoś nowego?

+ Co Ty byś chciał dać kobiecie?

- WSZYSTKO! , oprócz Siebie, to DOM, rodzinę, ciepło, trzymanie się za ręce i chodzenie po rosie o poranku!

 

@Marek Kotoński Proszę Ratuj chłopaka!!!

 

Można przewinąć do 2:25

 

 

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet musi szukać partnerkę wyłącznie w środowisku wiejskim. Kobieta z miasta by z nim nie wytrzymała, jak i On z nią. Po pewnym czasie zaczęłaby wychodzić z nich prawdziwa natura, to zetknięcie się dwóch zupełnie innych mentalności oraz różnic światopoglądowych, poza tym widać w nim zachowania białorycerskie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Facet musi szukać partnerkę wyłącznie w środowisku wiejskim.

@Towarzysz_Winnicki

Tylko że teraz bardzo wiele kobiet a zwłaszcza tych młodych wyjeżdża z wsi do miast, także dupa zbita.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać, bo inaczej nie mogę. Mam jedno pytanie. Zna ktoś jakąś dupę, która przy zdradzie partnera kminiłaby czy czasem za mało się nie starała, może sama coś spierdoliła i dlatego miś poszedł na bok? Moje doświadczenie podpowiada mi, że w takim przypadku następuje kop w dupę i nie ma żadnego tłumaczenia. A facet ma się zastanawiać czego pańci w związku brakowało, że poszła skakać na innym pytongu. A może, do jasnej cholery, poszła, bo kobieta też lubi seks? A może miś był za grzeczny. Nieważne, to nie usprawiedliwia chodzenia na boki. Zauważyliście podziw redaktorki? Dramat !

W każdym razie gość na starcie stawia się na przegranej pozycji, bo stawia cipki na piedestale.

Szkoda typa, bo widać, że normalny i spokojny facet, ale dużo pracy przed nim, bo inaczej następne dupy będą go krzywdziły.

 

Po edycji chciałbym dodać, że nie usłyszałem pytania o to jakie ten facet ma wymagania wobec kandydatki na żonę. Podejrzewam, że nawet nie pomyślał, że powinien takowe posiadać.

Za to on pani o złotej cipce zamierza oddać wszystko. 

Jak się skończy takie podejście, to my już tu doskonale wiemy...

Edytowane przez ElChico
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tego rolnika uratować się nie da. Dwa związki za nim i niczego się nie nauczył. Nadal stawia panie na piedestale, chce dać im wszystko, a nie ma żadnych wymagań wobec nich. Nie dziwne, że tak to się skończyło i stawiam, że skończy się po raz kolejny. Matrix siedzi w nim bardzo mocno, zdrady jego kobiet, jego zdaniem wynikały z jego postawy, bo za mało się starał i nie poświęcał tyle uwagi i czasu ile powinien. Ręce opadają.

 

Rolnik z tego wątku już bardziej się nadaje na ratowanie, przynajmniej jakieś minimalne wymagania miał, np. żeby mówiła prawdę:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ElChico napisał:

Podejrzewam, że nawet nie pomyślał, że powinien takowe posiadać. 

W tym programie trzeba ostrożnie z tym (ciekawy link wstawił @Krugerrand ) .

W skrócie: Jeden gościu powiedział na spotkaniu, że kobieta inaczej wyglądała na zdjęciu (filigranowa na zdjęciu, a w realu powyżej 100 kg) i kobiety go zjechały, że się źle zachował - że on nie lepszy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

Chyba jednak nie da się mężczyzn uratować :) Kurwa, jakie żałosne. 

Da się bez problemu - przypominam że ci o ciemniejszej karnacji, wypinający dupy na ulicach, problemu z białorycerzeniem nie mają.

My mamy kosmiczne technologie, oni mają swoje kozy, a to jednak oni nam zagrażają, nie my im - taka luźna dywagacja, zapewne jedno z drugim nie ma związku, prawda?

 

Odwieczna prawda:

1. Hard times create hard men

2. Hard men create good times

3. Good times create weak men

4. Weak men create hard times.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że skoro za pierwszym razem się starał za mało i nie wyszło,za drugim razem się starał jeszczs bardziej i też nie wyszło, to jak będzie pełzać wokół kostek kobiety i prosić o wszystko jak piesek i wszystko oddawać, to się musi udać... ? Jak myślicie? ?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko fragmenty ale z tego co kojarzę to facet ma wymarzoną sytuację bo ma dwójkę dzieci, jest zaradny, pracowity a do tego nie ma pańci która by ten jego majątek rozdupcała na waciki i do tego trzeszczała za uchem. Kurde zazdroszczę mu.

 Wymarzona sytuacja i facet zamiast się skupić na dzieciakach i gospodarce  a z krzyża zrzucać pod remizą albo u divy to marzy o mitycznym jednorożcu. Ja pitolę.

Już nie wspomnę jak biedne będą te dzieci jak im jakąś karynę przyprowadzi. Naiwny że myśli że karyna zaakceptuje cudze dzieci jak swoje.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Wyjeżdżają ze wsi, bo tam trzeba ruszyć dupę do harówy. Kolejna sprawa - kobiety wolą miasto, zasłaniają się tym, ze na wsi nie ma pracy i perspektyw. Nieprawda. Poza tym przecież w mieście jest tyle atrakcji, nie ma takiego spokoju jak na wsi, a dla niektórych kobiet spokój = nuda. Wszędzie bodźce pobudzające emocje i większa możliwość znalezienia orbitera w razie czego (prawda taka, ze jak będzie chciała to zdradzi nawet z jego bratem) Poza tym co koleżanki i rodzina powiedzą. Będą się śmiać z niej, że ma chłopa bambra za przeproszeniem - nic nie mam do gościa, ale fakt że mógłby zadbać o siebie. Jakby schudł, zadbał o ubiór i fryzurę, to wzrosłaby jego atrakcyjność. Ale z takim podejściem, nawet jeżeli kogoś znajdzie, to tylko taką która połasi się na dom i hektary - jeżeli jest dobrze prosperującym rolnikiem. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

@Patton Wyjeżdżają ze wsi, bo tam trzeba ruszyć dupę do harówy. Kolejna sprawa - kobiety wolą miasto, zasłaniają się tym, ze na wsi nie ma pracy i perspektyw. Nieprawda. Poza tym przecież w mieście jest tyle atrakcji, nie ma takiego spokoju jak na wsi, a dla niektórych kobiet spokój = nuda. Wszędzie bodźce pobudzające emocje i większa możliwość znalezienia orbitera w razie czego (prawda taka, ze jak będzie chciała to zdradzi nawet z jego bratem) Poza tym co koleżanki i rodzina powiedzą. Będą się śmiać z niej, że ma chłopa bambra za przeproszeniem - nic nie mam do gościa, ale fakt że mógłby zadbać o siebie. Jakby schudł, zadbał o ubiór i fryzurę, to wzrosłaby jego atrakcyjność. Ale z takim podejściem, nawet jeżeli kogoś znajdzie, to tylko taką która połasi się na dom i hektary - jeżeli jest dobrze prosperującym rolnikiem. 

Do roboty na wsi nie chcą, ale znam sporo takich, które wyjechałyby na wieś, ale mając pracę w mieście lub zdalną. Dla mnie to świetny układ. 

Do tego na wsi domek, drobna uprawa owoców, warzyw, własne wyroby etc. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, jest bardzo źle z gościem. Przybity przez życie i te ostatnie związki, tylko że błędów nie powinno się powtarzać. Problem jest taki że najpierw trzeba je dostrzec,

A jak on myśli, że ma w porządku nastawienie, to nawet nie zacznie działać i nad tym pracować, ktoś musiałby mu to uświadomić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.