Skocz do zawartości

Nawrót lęków i zdenerwowanie.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Still napisał:

mam ochotę wszytko rozsadzić....:(

@Still

Prawie jak ja, tylko że ja mam już od jakiegoś czasu czasem ochotę rzucić to wszystko w cholerę, wyjechać gdzieś daleko do jakiegoś większego miasta i tak dopiero po 6 miesiacach dać znak że jeszcze żyję. No tylko że niestety nie mogę sobie na to pozwolić z powodu braku możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Nawrót lęków i zdenerwowanie.

   Nie myśl na zapas o najgorszych scenariuszach. Bo to tylko film, obrazek w Twojej głowie. Przewiduj konsekwencje działań, bądź przygotowany. 

 Polecam, żebyś dogłębnie przemyślał to co jest na tym filmiku, zrobił notatki, kontemplował, zaczął wcielać w życie. 

 

 

Edytowane przez Metody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że takie uczucia jak lęk i niepokój czasem są po prostu naturalne, nie odrzucaj tego tylko sie temu przyglądaj, nie neguj tego tylko spokojnie zastanów się czemu to występuje. Mi to pozwala na częściowe wyciszenie tego.

 

Gdzieś na forum był filmik o pewnym mędrcu, który mówił abyśmy byli jak niebo, po którym spokojnie snują się chmury. Te chmury właśnie symbolizują Twoje uczucia, lęki, smutki, radości itp. A Ty jako niebo obserwujesz jak one płyną, pojawiaja się i znikają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Still napisał:

cholerne zdenerwowanie jak pojawia się moja ex po dziecko

@Still

Tu jest największy problem. Dopóki będziesz widział swoją ex zawsze to wracać będzie. Nie da się by po dziecko kto inny przychodził?Np.teściowie lub ktoś bliski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Still napisał:

nawrót lęków o przyszłość oraz cholerne zdenerwowanie jak pojawia się moja ex 

NIE PENIAJ MAM TAK SAMO! 

 

Niestety Braciszek nie słuchał dokładnie audycji zatem rozbiere na kwanty.

 

Mianowicie jej zachowania to programy bio proca samiczki a twoje odczucia to FireWall'e na jej wirusy infekujące Twój system operacyjny (kumasz, rycie łepetyny).

Zatem iż nawyki to programy które są uspione włącza się pętla IF ......

A twoje synapsy doszukują się warunku TRUE.

Ztąd firewall przeszukuje warunkowo wzory wirusów i porównuje je, czego wynikiem są gowniane odczucia już na samą myśl o spotkaniu.

No nie za prosto ale da się zkumać jakby co....

Sortowanie warunków w tablicy spierdoliny o nazwie roboczej eX.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.