Skocz do zawartości

Patryk ma 28 lat i zarabia 2500 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczęta!

Ostatnio @deomi wspominała o braku zakładania tematów przez chłopaków. Więc to robię.

 

I tak jak w temacie. Ostatnio spotkałem się na kawie z kolegą z lat młodzieńczych. Jak to bywa w takich przypadkach, tematy zeszły na relacje damsko-męskie.

Patryk (imię zmienione) ma 28 lat. Singiel, wynajmuje pokój bo zbiera na wkład własny do kredytu, aby kupić sobie małe mieszkanko. Zarabia 2500 tyś zł czasami więcej.

Na moje pytanie czy ma kogoś, stwierdził jedynie, że tylko przelotne "romanse". Oznajmił mi, że jego pozycja na rynku matrymonialnym stoją nisko z powodu braku większej kasy i dużego mieszkania. Jeździ zwykłym autem, często rowerem lub komunikacja miejska.

Pytanie do was kobietki. Czy Patryczek ma szansę na poważny związek z "normalna " kobietą przy jego zasobie matrymonialnym ???

Ja odp na te pytanie znam, lecz nie chciałem chłopaka dobijac;)

 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bez szans, no bo widziałeś kiedykolwiek obrączkę u takiego listonosza, konserwatora budynku, nauczyciela, czy pracownika fizycznego!? Słyszałeś, żeby tacy ludzie wchodzili w jakiekolwiek związki? Oczywistością jest, że nie, nigdy, never forever ;)

Tak poważnie to uważam, że nie wiem czemu pytasz skoro masz swoje zdanie.

Edytowane przez Masza
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Masza napisał:

Myślę, że bez szans, no bo widziałeś kiedykolwiek obrączkę u takiego listonosza, konserwatora budynku, nauczyciela, czy pracownika fizycznego!? Słyszałeś, żeby tacy ludzie wchodzili w jakiekolwiek związki? Oczywistością jest, że nie, nigdy, never forever ;)

Tak poważnie to uważam, że nie wiem czemu pytasz skoro masz swoje zdanie.

Dlaczego pytam? Bo lubię znać zdania innych osób.

A ty @Masza masz wymagania min

5k? Widzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rożne kobiety, różne wymagania,

Znam takie co mają gdzieś zarobki, a chcą tylko miłości.

Ale nie są to 10/10 oczywiście 8 lat młodsze od faceta. 

Jak zacznie patrzeć na odpowiedni pułap to na pewno kogoś znajdzie. 

Jest pełno romantycznych kobiet, które marzą tylko o tym by stworzyć rodzinę. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Still napisał:

A ty @Masza masz wymagania min

5k? Widzę ?

Po czym wnioskujesz, że 5, a nie 10? ;) 

Nie pytam ludzi o zarobki, bo to niekulturalne. Poza tym wolałabym takiego, który zarabia 2,5 tys, ale w miarę rozsądnie je wydatkuje, niż takiego, który zarabia 5, a wydaje 6 tys. Jestem jeszcze za młoda, żeby być materialistką, na razie większą uwagę zwracam na wygląd i styl bycia facetów ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still niewłaściwie zadałeś pyutyanie, bo na związek jak najbardziej Patryk szanse ma nawet jak by był bezrobotny i garbaty. Myślę, że pytanie autora powinno brzmieć, czy taki facet ma szanse na związek z kobietą, którą będzie postrzegał za atrakcyjną, bo to jest tak naprawdę problemem wielu biedniejszych mężczyzn, nie to, że nie może mieć kobiety tylko, że podoba się tylko takim, które nie podobają się jemu.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma szanse na związek zależy głównie od jego wyglądu. Jest mnóstwo facetów, którzy zarabiają 2500-3000 tysiące, nie ma tragedii, ale w takiej sytuacji decyduje przede wszystkim wygląd.

 

Facet 28 lat, ma jeszcze sporo czasu ma ustatkowanie się, budowanie pozycji zawodowej, ale nawet jeśli ten facet rokuje na dobre zarobki koło 35 roku życia to i tak wydaje mi się, że kobiety patrzą raczej tu i teraz, raczej myślą krótkofalowo, więc zakładając w przyszłości jego wysoką sytuację zawodową to ewentualnie wtedy dopiero się nim zainteresują, kiedy on to osiągnie. A w teraźniejszości w takiej sytuacji tylko wygląd albo bez szans. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakie kobiety Patryk celuje, bo im atrakcyjniejsza, tym większe wymagania. Również w zakresie pozycji, którą panie określają mianem "zaradności", ewentualnie poczuciem bezpieczeństwa... Jeśli więc chce ładnej laski, to musi nad tym popracować. Choć zawsze może się w okolicy pojawić atrakcyjniejszy samiec, ale wtedy można zwrócić się w stronę innych atrakcyjnych samiczek. Takie prawa rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mojego poznałam, gdy zarabiał 800 -1200 zł, mieszkał w zagrzybiałym domu (rodzice alkoholicy). Po pół roku znajomości zamieszkał w moim mieście. Teraz zarabia ok.3500-5000 zł. 

Ale oczywiście, że baby w większości nie patrzą na facetów, którzy robią poniżej 2000 zł. Spojrzą te, którymi nikt się nie interesuje/do luźnej relacji/zakochane. 

Chyba, że chlopaszek spotka taki typ jak ja ??

Mnie tam jest miło, gdy Mój mówi, że Nasz związek zmienił mu troszkę życie, bo gdyby nie przeprowadzka w moje strony, to nie zarabiałby dobrze i nie robilby tego, co lubi. Chociaż taki plus życia ze mną. xD 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy na prawdę myślicie że kobiety patrzą tylko na kasę?, tak kasa jest cholernie ważna jednak osobiście z racji życia z młodszymi jak i mamuśkami znam przypadki że atrakcyjna dziewczyna nie szukała księcia z bajki tylko wzięła normalnego robotnika. Sądzę że to co sobą prezentuje mężczyzna jest cenniejsze dla kobiet niż zawartość portfela.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo mojego kuzyna wyglądało tak że On zarabiał na początku 2k złotych, wzięli kredyt na mieszkanie, kupili mieszkanie, potem niestety stracił prace, potem narobił długów bo zobowiązania trzeba było spłacać, jego żona w tym czasie pracowała w skarbówce za marne 1300zł, a życie kosztuje

to było dawno temu, 8-9 lat temu  :) i co? nie zostawiła go, nie poleciała za innym, nie robiła mu awantur że nie ma jaj i jest nieudacznikiem, a na pewno miała okazje pójść na łatwiznę bo to piękna atrakcyjna kobieta, razem wyszli z długów i teraz są na czysto :)

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Masza napisał:

Poza tym wolałabym takiego, który zarabia 2,5 tys, ale w miarę rozsądnie je wydatkuje, niż takiego, który zarabia 5, a wydaje 6 tys. 

A wcześniej ....

 

59 minut temu, Masza napisał:

Myślę, że bez szans

Także tego... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ma. 

 

Pracuje w firmie produkcyjnej. U nas chłopaki na produkcji zarabiają około 3000 PLN brutto. Niektórych czasem widzę na mieście z dziewczynami. Nie brakuje kobiet 8/10 wśród nich. 

Moja znajoma z pracy, nr 1 albo 2 pod względem urody w całym zakładzie ma faceta z produkcji, który zarabia mniej od niej. Mają 2 dzieci. Gość łysy i niski. Ona twierdzi, że tworzy z nim wzór synergii. Zazdroszczę mu trochę ale tak pozytywnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapusta i głowa kobiet pusta :P

 

Niestety ja jestem z natury romantykiem ale nie spotkalem kobiety, która by pokochała bezrobotnego, natomiast faceci jak najbardziej pokochaliby bezrobotną. Zresztą dla faceta to nie jest tak istotne nawet się cieszy, że może coś jej kupić a kobieta? No nie wiem z doświadczenia i obserwacji widzę, że kobiety olewają nawet nie ciepłym ale zimnym moczem facetów, którzy zarabiają minimum a już na pewno jak nie śmierdzą groszem. 

Taki świat takie zasady nie obrażam się już o to :)

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Zapytam tylko. Ile zarabiają źli chłopcy, alfy, ruchacze czy inni na wyjebce?

No właśnie, pieniądz nie ma tu nic do rzeczy. Podejście do kobiety się liczy.

Przegrywy, nieudacznicy, czy Ci co nie potrafią się ogarnąć zawsze będą oceniani przez kobiety

poprzez pryzmat pieniędzy.

 

  Tyle mordeczki moje.

 

Pozdro.

 

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.