Skocz do zawartości

Zakup Samsung Galaxy S7


SennaRot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Braci.

 

Jeśli chodzi o gadżety i elektronikę jestem rasowym lamusem do n-tej potęgi. Zdecydowałem kupić sobie telefon Samsung Galaxy S7. W grę wchodzi tylko ten i żaden inny - decyzja podjęta. Wchodzę na znany portal aukcyjny a tam tysiące galaxych s7: nowe, powystawowe, z jakiś zwrotów konsumencki sprzedawane jako nowe, Ceny rozbieżne niemal o 100%. Ktoś może kupował niedawno i może coś doradzić? Jakiegoś sprzedawcę?

 

Pozdrawiam Braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam mam samsunga s7 od prawie roku i mimo że to jest telefon już stary bo ma prawdopodobnie 3-4lata to nadal mocno daje radę.

Kupiłem używany za 900 w idealnym stanie wraz z etui spigen, które uratowało mój telefon od skutków 3 mocnych upadków.

Telefonu wykorzystuję dosłownie 10% (internet,messenger,google) i nie czuję potrzeby zmiany na s9.

Bateria wytrzymuje cały dzień pod obciążeniem,posiada szybkie ładowanie (40min).Aparat robi bardzo dobre zdjęcia.

Za te same pieniądze miałem możliwość wyboru s7 edge, jednak telefon jest większy, co mi już nie odpowiadało,szczególnie wykrzywiony panel lcd.

Po upływie roku, nie brał bym nic innego, w porównaniu do jabłuszka 7 generacji różnica jest nie wielka, według mnie samsung wypada lepiej,ale wiadomo liczy się wynik w benchmark :D aaa

za iphone7 trzeba było dać wtedy minimum 1,5k.

 

BTW sprawdź na olx i koniecznie dopytaj czy ekran był wymieniany od nowości oraz czy były jakieś inne usterki.Chodzi o to że chińskie zamienniki są gorszej jakości i mogą znowu po jakimś czasie zacząć się psuć.Najlepiej aby od nowości był noszony w etui i bez żadnych śladów i rys.Koniecznie dopytaj o czas pracy baterii pod obciążeniem i tutaj warunek konieczny do zakupu.Jeśli bateria trzyma kilka godzin to podziękuj.Spokojnie 1 dzień wytrzyma z bluetooth,LTE i innymi :)

Podobnie jak z samochodami wolał bym wziąć od osoby prywatnie niż kupować "powystawowe" bardzo często sprzedawcy na aledrogo sprzedają tam naprawiane :)

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

kupiłeś telefonik? 

 

Tak. Kupiłem. Praktycznie nowy w jednym z lombardów na miejscu u mnie w mieście. Galaxy S7. Działa, dzwoni, bateria nawet dobrze trzyma. Robi bardzo dobrej jakości zdjęcia a na tym mi zależało. Cena chyba około niecałe 1200 jak pamiętam - pełny zestaw i gwarancja prawie 2 lata. I tak dobra cena wtedy.

 

Raczej oryginał bo z pełną dokumentacją i papierami polskiej dystrybucji, również fakturami znanej sieci. Dlatego nie chciałem ryzykować zakupu nowego o może sto złotych tańszego z portali a sam telefon gdzieś z świata (nie polska dystrybucja). Po co mi jakieś stresy o parę stówek może taniej :D

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.