Skocz do zawartości

Panie na banknotach (!!!???)


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, wchodzę sobie dziś na WP a tam wyskakuje mi takie cuś, myślałem że śmiechnę, ale oni z tym na poważnie, nie dla jaj.

 

https://www.nazmiany.pl/?utm_campaign=NaZmiany&utm_content=banknot&userId=0&affId=4157440&utm_source=wp.pl&utm_medium=display&utm_term=banknot_display&utm_id=wp.pl_display

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie coś z tego, ale czy w ogóle jest sens zajmować się ludziom takimi pierdołami jak banknoty?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_królowe

P.S: Jednak tylko Jadwiga Andegaweńska wchodzi w grę, bo bycie żoną króla nie uprawnia do takich zaszczytów ;)

Edytowane przez majkgodlajk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam kandydatów takich :

10zl @deomi

20zl @Fit Daria

50 zł A. Grodzka

100 zł K.Pawlowicz

200 zł M. Środa

500 zł K. Szczuka

?

W sumie zrobiłem edit. M. Środa wyżej powinna być w rankingu od Grodzkiej?

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia Plater albo 

Danuta Helena Siedzikówna. To by się wtedy czerwone lewactwo wściekło.

 

Jest problem, pieniedzy w obiegu będzie coraz mniej, będzie coraz więcej kart płatniczych więc w sumie każdy kto chce może mieć kartę z podobizną nawet sexmasterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba kampania marketingowa, zadająca głupie pytanie z bardzo prostą odpowiedzią.

Jak już wcześniej zostało zauważone, obecnie na banknotach są najwięksi władcy Polski, co najmniej w randzie księcia.

Królowa Jadwiga niby mogłaby się załapać, ale jednak trochę jeszcze jest w kolejce przed nią ;)

 

Jeśli będą kiedyś zmieniać banknoty, wówczas można dyskutować nad nowymi wizerunkami, w tym kobiet - aktualnie nie ma to najmniejszego sensu.

 

@lxdead

Ten link można znacznie skrócić, zostawiłeś strasznie dużo śmieci pokazujące, co i gdzie kliknąłeś :)

https://www.nazmiany.pl

 

Dużo krócej, a zadziała tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden grzyb, czepiasz się szczegółów byle się przyczepić ?

 

Ja nie widzę ŻADNEJ baby na banknocie, a to z tej paki, że w Polszy na banknotach znajdują się najważniejsi, najwięksi władcy Polscy. Żadnej baby wśród nich nie było, bo zwyczajnie żadna sobie nie zasłużyła. To też nie czasy PRLowskie, gdy to właśnie nie na rękę było umieszczać Królów, a na papierkach znajdowali się "wielcy Polacy".

Widzicie w ogóle Skłodowską pośród Mieszka, Chrobrego, Kazika, Jagiełły, Zygmunta i Sobieskiego? Bo ja, w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banknot więcej warty z męskim symbolem (większy nominał), a mniej z damskim. O kurwa, jaki będzie ryk. Już widzę nowe pole do konfliktów. 

 

Ogólnie to Panie powinny mieć w ogóle inny obieg pieniądza. To, co wydadzą w babskich wekslach powinno od razu iść do akceptacji przez mężczyznę z rodziny. Takie pieniążki na niby, ale zadziałają tylko, jak ktoś odpowiedzialny się na to zgodzi :D 

 

Wtedy pełna akceptacja. Pomysł tak samo dobry, jak lewacka spierdolina. Kto popiera? :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.