Skocz do zawartości

Koleżanka z roboty.


mpawel5

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko opiszę temat. Pracuje z jedną pancią. Już kilka lat. Nie bezpośrednio ze sobą, ale blisko. Wcześniej ona była hajtnieta ja byłem w zwiazku(opisuje go w innym temacie, a w sumie to jego rozpad) także było neutralnie. Potem się dowiedziałem, że chłop ja zdradza i zaczęła się u niej kolomyja. Potem do mnie przyszła i mówi, żebym uważał bo mezus oskarża ja o romans ze mna. Ja takie gały, no ale ok. Potem zaprosiła mnie na fejsa. To wszystko działo się pod koniec tamtego roku. Po jakimś czasie zaczęła do mnie zagadywac na messen. Nawet po pijaku pisała przed północą. W pracy jak że mną rozmawiała to zawsze musiała mnie dotykać. No ale, że ja byłem z moją "miłością", to byłem grzeczny i nic nie zaczynałem. Trochę się to powyciszalo, ale teraz jestem sam parę miesięcy, to zacząłem badać teren. No i ostatnio przy rozmowie, powiedziała, że jej tylek utyl, a ja, że sprawdzę. No i złapałem mocno i konkretnie obiema dłońmi. Ani nie odskoczyla, ani nie wkurzyła. Ktoś się pojawił w pobliżu więc akcja zakończona. Parę razy zaglądałem na messenger że, ale tutaj klops. Parę zdań i koniec gadki. Nie wiem jak u niej sprawa z rozwodem, może ma zakazane pisać. I moje pytanie do Was bracia samcy, jak rozumiecie takie zachowanie samicy. Haju nie mam na nia, także pełna kontrola, ale ciekawi mnie to jej zachowanie. W sensie naukowym ;). 

Edytowane przez mpawel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

jak rozumiecie takie zachowanie samicy.

A chce Ci się zastanawiać nad jej zachowaniem? Bo ja bym miał mocno wywalone :)

 

A co do całej sytuacji to schemat goni schemat, mnóstwo takich rzeczy było tutaj opisywanych.

 

1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

Haju nie mam na nia

 

Ale urabiać Cię urabia aż temat założyłeś ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Taboo napisał:

A chce Ci się zastanawiać nad jej zachowaniem? Bo ja bym miał mocno wywalone :)

 

A co do całej sytuacji to schemat goni schemat, mnóstwo takich rzeczy było tutaj opisywanych.

 

 

Ale urabiać Cię urabia aż temat założyłeś ;)

Nie urabia. Napisałem bo mam wolne z roboty;). Poradni ludzie tu piszą to podzieliłem się tym z Wami. Schematu nie widzę. Ciekaw byłem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mpawel5 said:

Potem do mnie przyszła i mówi, żebym uważał bo mezus oskarża ja o romans ze mna. (...) Potem zaprosiła mnie na fejsa.

(...)

I moje pytanie do Was bracia samcy, jak rozumiecie takie zachowanie samicy. Haju nie mam na nia, także pełna kontrola, ale ciekawi mnie to jej zachowanie. W sensie naukowym ;). 

No przecież klasyka panie kolego - SCHEMAT goni SCHEMAT jak napisał kolega.

Laska Ciebie urabia - mężuś wcale jej nie oskarżał o nic, tylko to wymyśliła żeby Cię poderwać (tzn żebyś Ty się zainteresował). Gdyby mąż podejrzewał, to czy zapraszałaby Cię na fejsa? Rusz trochę głową:)

Laska się nie odsuwa kiedy ją łapiesz za dupę - no to chyba normalne ze coś miała do Ciebie.

Laska sie nie odzywa - bo okazałeś atencję, zostałeś odhaczony jako zaliczony, i tyle.

 

Do łóżka Ci wskoczy tylko wtedy kiedy popieprzy się z mężem i nie będzie lepszej gałęzi. Sorry za brutalną prawdę, ale tak to wyglada. Jesteś w rezerwie.

Edytowane przez Szalony Koń
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

Krótko opiszę temat. Pracuje z jedną pancią.

Zajmij się dalej pracą a pańcię olej.

 

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

W sensie naukowym ;). 

Żadnych rozkmin naukowych, ani chwili czasu na to nie trać.

Naukowo to lepiej doucz się tym czasie czegoś w swoim zawodzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5Dzien dobry bracie(no może jeszcze nie bracie, sądząc po ilości wpisów na forum).

 

A więc jeszcze raz. Dzień dobry kolego.

 

Postaram się być łagodny w tym co napiszę:)

 

Zachciało się mężatki co ??? To takie korwa emocjonujące ;) Taka fajna wąska? cipka, miał ją tylko mężulek. A teraz mój boski bolec mógłby zawładnąć ta krainą !!!

Wow jestem w jej oczach taaaakiiii meski. "Taaaakiiii prawdziwy" mężczyzna. Tylu facetów na świecie a ona do mnie zarywa?  Mówisz sobie biorę ją!

                          Bo..... :)

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

W pracy jak że mną rozmawiała to zawsze musiała mnie dotykać.

 

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

No i ostatnio przy rozmowie, powiedziała, że jej tylek utyl,a ja, że sprawdzę.

 

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

No i złapałem mocno i konkretnie obiema dłońmi. Ani nie odskoczyla, ani nie wkurzyła.

 

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

Ktoś się pojaw w pobliżu więc akcja zakończona

Jaki pech! Inaczej jak zwierzę byś ją wziął na ścianie!! Co?

 

Jakie ty masz żale....:(

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

No ale, że ja byłem z moją "miłością", to byłem grzeczny i nic nie zaczynałem. 

 

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

Parę razy zaglądałem na messenger że, ale tutaj klops. Parę zdań i koniec gadki. Nie wiem jak u niej sprawa z rozwodem, może ma zakazane pisać.

 

5 godzin temu, mpawel5 napisał:

Haju nie mam na nia, także pełna kontrola,

 

Tym tekstem to mnie rozjebales ?

 

Na moje oko to ty jesteś wyposzczony i wyczules okazję do poruchania ciasnej cipki....  

 

Tak na koniec, zareczam ci, że ciasna to ona nie jest. Włożył byś dłonie to mógłbyś klaskać ;)

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem mężatką już nie jest, albo w trakcie rozwodu. Nie zabieram się za zajęte kobiety. Więc mnie kolego źle chyba zrozumiałeś. A to, że mnie jakaś kobieta pociąga to co w tym złego? Po co ta spina? Bardziej mnie ciekawi schemat zachowania kobiety. Dlatego znalazłem się na tym forum, zeby otworzyć szerzej oczy na te sprawy. Wyluzuj bracie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mpawel5 napisał:

Nie zabieram się za zajęte kobiety

Nie ? A łapanie za dupę nazywasz konwersacją :lol:

 

Schematów masz wiele. 

 

Pierdoletto o tym, że mąż zdradza. Stała gadka damulek, czytaj szuka już sobie usprawiedliwienia do zdrady, bo ona taka poszkodowana.

Zapewne jeszcze wiele złego by ci nagdala na temat swojego męża. A to że pijak, znęca się etc.

 

Kochanka najszybciej znaleźć w miejscu pracy.

Pani poszła by z tobą w tango, po to aby zaspokoić swoją atencję. 

Lub, idzie z tobą w romans a jak  by się wydało to twoja wina bo ja uwiodłes/pogubila się.

 

 

A co do męża i jej gadania, że podejrzewa was o romans. Domyślam się , że się znacie.

Jak by tak było naprawdę już dawno miałbyś spotkanie z tym panem. 

Nie zastanawialo ciebie to ??

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Perun82 napisał:

Nie zajarzyłeś, że to może być właśnie Pan Małżonek :) 

Heh, dobre. Kto go tam wie. Ale ja naprawdę jestem grzeczny. Możliwe, że laska manipuluje. Te baby to jakaś masakra. Mówią jedno, robią drugie, trzecie myślą. To takie moje ogólne spostrzeżenie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mpawel5 napisał:

Możliwe, że laska manipuluje.

Mamy to do siebie, ze manipulujemy, świadomie, nieświadomie. Ty jesteś jej potrzebny:

  • by podnieść samicy samoocenę (chwyt za tyłek),
  • ewentualna gałąź,
  • bolec, w razie gdyby Pan Małżonek nie miał ochoty.
  • konfesjonał - będziesz słuchał jak to Pan Małżonek jest wrednym skurwielem, dysputą który leją ją z regularnością grania hejnału z wieży mariackiej.

 

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mpawel5 napisał:

Tak w ogole to już pisałem, że z mężem nie jest. Na gościa narzekała w tamtym roku. Teraz cisza. Łapanie dupska było teraz, także teges. Widzę, że kolega Still zna ostrych ziomkow. Kurde mogłem się nie wychylac. 

Hehe, a tak poważnie to znam parę chłopaków ale z Pruszkowa :)

 

Laska podbijala i może podbijac do ciebie bo dla niej jesteś zwyklym beta providerem;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

Laska podbijala i może podbijac do ciebie bo dla niej jesteś zwyklym beta providerem;)

 

Co do tego, to nie ma 100% pewności.
Choć patrząc na poziom wiedzy autora, to bym się w sumie nie zdziwił.
Ja swoje wiem, a i tak zostałem przez mocną zawodniczkę zjedzony i wypluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.