Skocz do zawartości

Koleżanka z roboty.


mpawel5

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mpawel5 napisał:

Potem się dowiedziałem, że chłop ja zdradza i zaczęła się u niej kolomyja. Potem do mnie przyszła i mówi, żebym uważał bo mezus oskarża ja o romans ze mna. Ja takie gały, no ale ok. Potem zaprosiła mnie na fejsa.

Pewnie ona go zdradzała z innym. Facet nie wiedział z kim to pewnie skończyła na chwilę kontakt z tamtym, a żeby wkurzyć męża i zemścić się, że złożył pozew rozwodowy to chciała jeszcze z Tobą coś pokręcić, aby on to zobaczył i jeszcze troche pocierpiał.

 

8 godzin temu, mpawel5 napisał:

Parę razy zaglądałem na messenger że, ale tutaj klops. Parę zdań i koniec gadki. Nie wiem jak u niej sprawa z rozwodem, może ma zakazane pisać.

Znowu zaczeła bzykać się z tym co zdradzała męża lub znalazła innego do łóżka i na chwile obecną jej to wystarcza. Jak bzykaczowi się ona znudzi to sama znowu zacznie do Ciebie świrować.

 

3 godziny temu, Still napisał:

Zachciało się mężatki co ??? To takie korwa emocjonujące ;) Taka fajna wąska? cipka, miał ją tylko mężulek. A teraz mój boski bolec mógłby zawładnąć ta krainą !!!

Wow jestem w jej oczach taaaakiiii meski. "Taaaakiiii prawdziwy" mężczyzna. Tylu facetów na świecie a ona do mnie zarywa?  Mówisz sobie biorę ją!

Tu to grubo poleciałeś ?? 

On nie zechciał mężatki tylko ona do niego świruje a on ładnie poczekał jak jej związek już się rozleciał. Niech korzysta jak nie będzie miał jakiś z tego przykryvh konsekwencji.

 

@mpawel5 Bierz póki możesz, bo później będziesz chciał, a nie będziesz mógł ?

 

Pozdro ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5

 

Masz dużo schematów tutaj, najważniejszy wg mnie to to że jej były oczywiście jest najgorszy i próbuje Ciebie urobić stosując jednocześnie chłodnik.

 

8 godzin temu, mpawel5 napisał:

Potem się dowiedziałem, że chłop ja zdradza i zaczęła się u niej kolomyja. Potem do mnie przyszła i mówi, żebym uważał bo mezus oskarża ja o romans ze mna

Nie zastanawia Ciebie to? Najpierw on zdradza a nagle że ona ma romans z Tobą? Może już zaczęła Tobą grać nawet jak o tym nie wiedziałeś.

 

Można by tak punktować, ale polecam odpuścić sobie temat i nie psuć sobie nerwów akcjami tej Pani, tym bardziej że to wszystko jest w Twojej pracy :)

 

3 godziny temu, Still napisał:

Dzien dobry bracie(no może jeszcze nie bracie, sądząc po ilości wpisów na forum).

 

A więc jeszcze raz. Dzień dobry kolego.

 

Wiem że @mpawel5 za dużo jeszcze nie wniósł do naszej społeczności, ale od ustawiania to tutaj jest moderacja, a nie widziałem abyś się jeszcze moderatora dorobił. Średnio mi podszedł atak na autora wątku, tym bardziej że nie wyłapał manipulacji na które został wystawiony i o nie się zapytał. No offence :)

 

@mpawel5 poczytaj tutaj tematy na forum, jest wiele podobnych. Podchodziłeś już do Kobietopedii lub Stosunkowo Dobry?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bronisław napisał:

rozleciał

A co jest definicja rozleciał? W trakcie rozwodu czy przed czy po? Bo autor sam nie wie ?!

11 minut temu, Taboo napisał:

, ale od ustawiania

Ustawiania czego ? Jak się zwracać ??

 

14 minut temu, Taboo napisał:

nie wyłapał manipulacji

A ty łapiesz za dupę kobiety, wtedy kiedy o to prosi czy wtedy kiedy wiesz,że możesz bo daje ci do tego mocne sygnały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Taboo napisał:

@mpawel5

 

Masz dużo schematów tutaj, najważniejszy wg mnie to to że jej były oczywiście jest najgorszy i próbuje Ciebie urobić stosując jednocześnie chłodnik.

 

Nie zastanawia Ciebie to? Najpierw on zdradza a nagle że ona ma romans z Tobą? Może już zaczęła Tobą grać nawet jak o tym nie wiedziałeś.

 

Można by tak punktować, ale polecam odpuścić sobie temat i nie psuć sobie nerwów akcjami tej Pani, tym bardziej że to wszystko jest w Twojej pracy :)

 

 

Wiem że @mpawel5 za dużo jeszcze nie wniósł do naszej społeczności, ale od ustawiania to tutaj jest moderacja, a nie widziałem abyś się jeszcze moderatora dorobił. Średnio mi podszedł atak na autora wątku, tym bardziej że nie wyłapał manipulacji na które został wystawiony i o nie się zapytał. No offence :)

 

@mpawel5 poczytaj tutaj tematy na forum, jest wiele podobnych. Podchodziłeś już do Kobietopedii lub Stosunkowo Dobry?

No właśnie co to ta Kobietopedia? Chętnie bym się z tym zapoznał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Still napisał:

A co jest definicja rozleciał? W trakcie rozwodu czy przed czy po? Bo autor sam nie wie ?!

Jak jest w separacji lub w trakcie rozwodu lub po rozwodzie.

25 minut temu, Still napisał:

A ty łapiesz za dupę kobiety, wtedy kiedy o to prosi czy wtedy kiedy wiesz,że możesz bo daje ci do tego mocne sygnały??

Ja łape jak ona ma na to ochotę i ja ?? a Ty to masz już obsesje i pogodzić się nie możesz z tym, że zajęte laski mogą uprawiać seks z innym facetem.

No wyobraź sobie, że tak było, jest i będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bronisław napisał:

Jak jest w separacji lub w trakcie rozwodu lub po rozwodzie

A autor co mówi? Cytuję = 

Tak w ogole to już pisałem, że z mężem nie jest. Na gościa narzekała w tamtym roku

 

Może i kolega wierzy na słowo kobiecie?! 

A ty @Bronisław zawsze byś lykal, to co pancia mówi mówi o swoim związku i mężu? Czy odrazu bierzesz za rękę i do hotelu aby Panią pocieszyc? 

10 minut temu, Bronisław napisał:

a Ty to masz już obsesje i pogodzić się nie możesz z tym, że zajęte laski mogą uprawiać seks z innym facetem

To nie obsesja, to światopogląd. 

Być może jak by twoja dziunia poszła na bok, zapewne jeszcze byś poklepal po plecach, bo może to robic? Bynajmniej tak można rozumieć po twoim pisaniu.

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

A ty @Bronisław zawsze byś lykal, to co pancia mówi mówi o swoim związku i mężu? Czy odrazu bierzesz za rękę i do hotelu aby Panią pocieszyc?

Ja kobiet nie słucham, bo wiem, że to co mówią to często jakieś wymyślone historie. Oj tam odrazu hotel ?

1 godzinę temu, Still napisał:

byś poklepal po plecach, bo może to robic

Bardziej po pupci bym ją poklepał, aby była już rozgrzana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bronisław napisał:

Ja kobiet nie słucham, bo wiem, że to co mówią to często jakieś wymyślone historie. Oj tam odrazu hotel ?

Ty nie ale, kolega tak i jeszcze go usprawiedliwiasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

A ty łapiesz za dupę kobiety, wtedy kiedy o to prosi czy wtedy kiedy wiesz,że możesz bo daje ci do tego mocne sygnały??

Nie, laska mu powiedziała że będzie rozwód, nie są już razem, więc chwycił za tyłek, a to że najprawdopodobniej to jest manipulacja aby sobie orbitra ogarnąć to już nie musiał tego przecież wyłapać, a o to też pyta w tym wątku. Dlatego teksty o fajnych cipkach mężatek też mi nie przypadły do gustu.

 

@mpawel5 Kobietopedia to książka Marka Kotońskiego. Kup w jego sklepie online. Jak byłeś tyle lat w związku i przeczytasz ją to możesz się nieźle zdziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Taboo napisał:

Nie, laska mu powiedziała że będzie rozwód, nie są już razem, więc chwycił za tyłek, a to że najprawdopodobniej to jest manipulacja aby sobie orbitra ogarnąć to już nie musiał tego przecież wyłapać, a o to też pyta w tym wątku. Dlatego teksty o fajnych cipkach mężatek też mi nie przypadły do gustu.

 

@mpawel5 Kobietopedia to książka Marka Kotońskiego. Kup w jego sklepie online. Jak byłeś tyle lat w związku i przeczytasz ją to możesz się nieźle zdziwić ;)

OK. Dzięki za info. Z kobita sobie daje spokój, także się nie spinajmy panowie. Jestem świeży na forum i wszystkie te mechanizmy to tak jakby nowość. Dlatego zwracam się do bardziej ogarnięty w temacie co sądzą o danej sytuacji. Za zajęte się nie biorę. Miałem dwa razy okazję zająć się paniami, które miały już narzeczonych(jedna nawet nie omieszkala zapomnieć o tym poinformować, na szczęście dowiedziałem się na czas) i nie wlazilem głębiej w temat. Także peace. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.