Skocz do zawartości

Taśmy z udziałem premiera Morawieckiego


Grajek

Rekomendowane odpowiedzi

Politycy za kulisami zawsze będą mówić o korzyściach dla siebie. Dodam nawet, że to co mówią jest czasem do bólu prawdziwe tak jak z tym Management od Expectations albo z wiecznym jechaniem na kredytach przez kraje/obywateli. O wojnie też mieli rację. Bez zacisnięcia pasa, ograniczenia kredytów, może wybuchnąć kiedyś wojna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

PiS to jest to samo co PO

Owszem. Każda partia u korytka zawłaszcza co tylko się da, telewizję, sądy. Normalna 'demokracja'. PiS jest podobna do PO. Ale wydaje mi się, że pisiorki odrobinę mniej kradną. Nie mam na to żadnych dowodów i jest to niemożliwe do udowodnienia ani obalenia. To tylko moje prywatne odczucie.

 

Podoba mi się prezes. Poseł prosty, Jarosław Bez Trybu Kaczyński, rządzi tym krajem niepodzielnie, jak cesarz. A za nic nie odpowiada. Majstersztyk.

 

A PKB rośnie. Zaraz przeskoczymy Antarktydę i Marsa.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician mam podobnie co do PiSu. Nawet zaryzykowałbym, że ostatnio to najbardzej propolski rząd. Mimo niemieckich gazet w tym kraju. Putin odrazu sobie z tym poradził. A u nas ciagle to samo + Rydzyk trzyma zawory. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger ja się obawiam, że będzie nieunikniony program "pusta micha plus". Jak powiedział Lincoln: "można oszukiwać wszystkich przez pewien czas, a część ludzi przez cały czas, ale nie da się oszukiwać wszystkich przez cały czas". 

 

Miewałem epizody "polityczne" i to jest jak praca proktologa - mało że oglądasz gówno, to jeszcze widzisz dupę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Magician said:

Podoba mi się prezes. Poseł prosty, Jarosław Bez Trybu Kaczyński, rządzi tym krajem niepodzielnie, jak cesarz. A za nic nie odpowiada. Majstersztyk.


Kto myśli, że jeden mały człowiek taki jak Kaczyński, atakowany zewsząd rządzi tyle lat krajem, sam, niepodzielnie, jest zwyczajnie naiwny. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto zauważa, kto wprowadził tego pana (Mateusza) do polskiej polityki. Jan Krzysztof Bielecki - a kto to taki? Polityczny Ojciec Chrzestny Tuska (jako doradcy kiedy Rudy był premierem, siedział Bielecki obok Morawieckiego). Taki zbieg okoliczności, że Dudę i Komorowskiego do polityki też Krzysio wprowadzał. 

 

Jeśli, ktoś ma wątpliwości kogo nazywamy w polskiej polityce prawicą to odpowiedź jest prosta tych których do polityki wprowadzał Krzysio Bielecki lub jego drużyna. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Leszy napisał:

a co jest złego w proizraelskości?

 

wolałbyś żeby te miliony żydów wróciły do Polski?

Pierwszego nawet nie skomentuje...

A na drugie...

Kto niby ma wracać? Przecież prawie wszystkich żydów mieszkających w Polsce hitler z Polakami do spółki wymordowali wiec skąd wrócą? z zaświatów?

Jeśli już to przyjadą inni, których rotschild i spólka tu delegują. i tak się już dzieje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kryss napisał:

Pierwszego nawet nie skomentuje...

A na drugie...

Kto niby ma wracać? Przecież prawie wszystkich żydów mieszkających w Polsce hitler z Polakami do spółki wymordowali wiec skąd wrócą? z zaświatów?

Jeśli już to przyjadą inni, których rotschild i spólka tu delegują. i tak się już dzieje.

dlaczego? bo argumentów brak?

izrael to państwo zbrodnicze ale wolę żeby tłukli palestyńczyków (prywatnie mi ich szkoda ale współczucie w polityce nie istnieję) niż mieliby bruździć tutaj (i tak to robią ale przynajmniej na odległość)

a co do wracania to potomkowie tych żydów masowo składają podania o polskie paszporty. a w przypadku upadku izraela (co przewidują wszyscy analitycy) ci ludzie gdzieś będą musieli się przenieść. zgadnij na kogo będą największe naciski?

izrael niech sobie istnieje. im dalej od nas tym lepiej

Edytowane przez Leszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leszy napisał:

dlaczego? bo argumentów brak?

Bo nie chce mi się na głupie teksty odpowiadać, ale jeśli już tak bardzo prosisz to pierwsze z brzegu:

Polski rząd ma być pro polski w każdym calu a nie wypierdalać moich pieniędzy na żydowskie antypolskie  muzea, żydowskie cmetarze, żydowskie teatry , sprzedawać polskich wodociągów i zasobów wody żydowskim firmom, itd.

Koniec dyskusji z mojej strony.

 

Daruj sobie dalsze prowokacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.