Skocz do zawartości

KSW 45 typujemy wygranych!


Marek Kotoński

Kto wygra, Janikowski czy Materla?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra, Janikowski czy Materla?

    • Wygra Damian Janikowski
      11
    • Wygra Michał Materla
      10
  2. 2. Popek czy Jun?

    • Wygra Popek
      6
    • Wygra Erko Jun
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Karta walk gali KSW 45:

Waga ciężka:

120 kg: Philip De Fries (15-6) vs Karol Bedorf (15-3) - o pas mistrzowski wagi ciężkiej

120 kg: Popek Monster (3-3) vs Erko Jun (1-0)

Waga średnia:

84 kg: Michał Materla (26-6) vs Damian Janikowski (3-0)

Waga półśrednia:

77 kg: Dricus Du Plessis (12-1) vs Roberto Soldic (13-3) - o pas mistrzowski wagi półśredniej

 

 

Wygra Janikowski, a jeśli chodzi o Popka to nie mam pojęcia, bo nawet nie wiem co teraz umie i kim jest Pan Jun - ale strzema z dupy że wygra Jun ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Jaranie się jak dwóch innych gości napierdala się jest nie smaczne. Nie lubię przemocy, nie lubię jak dzieje się krzywda drugiemu nie znoszę tego.

Owszem, napierdalają się bo lubią, do tego się szkolili, ból jest im znany, ale robią to dla hajsu, jak psy szkolone do walki.

Jednak psy nie mają wyboru, oni tak. Są jak maszyny opłacone dla zadowolenia gawiedzi. Sorry. nie lubię.

  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf rywalizacja, pieniądze itp itd. Określone reguły dla osobników chcących brak udział w tego typu przedstawieniach i sprawdzenia się tam. Kwestia podejścia do tematu, dla mnie to rywalizacji, porównanie do psów nie jest dobre, agresje masz na codzień we wszelkich dziedzinach i w życiu codziennym.

 

To są miejsca w których można się sprawdzić, a nie latać po ulicach i szukać wrażeń.

Edytowane przez Mordimer
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf chodzi o to, że ludzie dobrzy często są celem ataku dla różnych degeneratów i dlatego powinni nauczyć się bić, oraz innych technik niszczenia złych ludzi, którzy chcą ich kosztem podpompować sobie samopoczucie.

 

@Koszwil ja nie muszę zacieśniać więzi jednym postem, lata pracuję bym nie musiał robić takich gestów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygra prezydent Kononowicz. Stawiam swój cały zasiłek dla bezrobotnych. Za nim przemawia refleks. I masa. Tyle chlebka bożego zjadł. Plus ta właściwa cebulka do szprota. Ma więcej pary w łapach niż szpinakowy Popeye /papaj/.

 

I doświadczenie. Tyle zębów stracił. W niejednym oktagonie staczał bezlitosne walki z obcym pasażerem Nostromo.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chudybyk napisał:

A widzieliście co się działo na UFC po walce McGregora?

Spodziewałem się zadymi po walce i to bez względu na wynik. Atmosfera była pompowana aż do czerwoności. Tak że hajs na pewno się zgadza. No oprócz Khabiba bo podobno chcą mu nie wypłacić pieniędzy właśnie za sprowokowanie zadymy. Chodź dla niego to może nie problem. Bo w jednym z wywiadów stwierdziła że Conora obije nawet za darmo.

20 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Muszę zobaczyć tę walkę, sądziłem że Damiano to i na Mameda byłby przygotowany, ale ta walka rozwiała moje wyobrażenia. Co poszło nie tak?

Janikowski za bardzo się napalił(latające kolana i takie tam:). Do tego nie ma aż tak twardej szczęki no i Materla zjadł go doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano jest dopiero na początku, dopiero jego 4ta walka a być znokautowanym zdarza się każdemu, krótko powalczył, jak by wytrzymał dłużej ciekawe jak by się to potoczyło, bo fizycznie to jest koń. Choć trochę zdziwiony jestem, myślałem, że ta jego szyja jest tak mocna, że Materla będzie go walił a on wytrzyma i stopniowo go zajedzie siłą i kondycją a tu wystarczył cios w pierwszej rundzie. No szkoda, ale i tak wierzę, że będzie wymiatał.

Będąc w temacie... McGregor, ciekaw jestem jak on się przygotowuje psychicznie do walk, co ma w głowie, przecież on kozaczy przed oczyma tysięcy ludzi, są tam ogromne emocje, ogromna presja na nim, a po wszystkim przegrywa i jak gdyby nigdy nic sb siedzi. Nie wiem co myśli a chciał bym wiedzieć, super umiejętność, ktoś coś w temacie jakieś książki na temat przygotowania mentalnego tego zawodnika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.