Skocz do zawartości

Badanie DNA


Rekomendowane odpowiedzi

Czy myśleliście nad badaniami DNA potwierdzającymi, że jesteście synami Waszych ojców? Mam taką rozkminę.... Nie czuję więzi emocjonalnej z własnym ojcem. Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości, tylko jak...

 

Brak podobieństwa fizycznego to tylko detal. Brat jest niemal klonem ojca.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu jak się dużo kłóciłem z ojcem to miałem takie momenty, że chciałem aby się okazało, że nie jestem jego prawdziwym synem. Miałbym problem z głowy, po prostu bym się całkiem odciął od rodziny i zaczął nowy rozdział. Mamy jednak sporo cech fizycznych, które to zdecydowanie wykluczają taką opcję.

 

Później się pogodziliśmy a mimo to dalej nie ma między nami 'chemii'. Zrozumiałem, że jesteśmy po prostu na innych etapach rozwoju. Staramy się sobie nie wchodzić w drogę i wzajemnie pomagać.

 

Brak więzi emocjonalnej jeszcze o niczym nie świadczy moim zdaniem. Bardziej fizyczne aspekty. A jeśli czujesz taką potrzebę to zrób to. W sumie to oboje jesteście już dorośli więc powinno pójść gładko. Testy można spokojnie wykonać w domu i załatwić sprawę wysyłkowo i anonimowo.

 

P.S.

Jeszcze okaże się, że faktycznie jesteś baronem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.