Skocz do zawartości

Dlaczego samice mają wiecznie nieprzyjemny wyraz twarzy?


Mgławica_Oriona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku lat (pomijając erę smartfonów, fb, instagramów i okularów przeciwsłonecznych na pół twarzy noszone w styczniu) zauważam dziwne zjawisko. Co widzę dziewczynę na ulicy - wiek 15-35 lat to jest wiecznie skwaszona. Albo zadziera nos i idzie jakby była obrażona na cały świat, albo wygląda jak jakiś zombie-smutas. Starsze kobiety np. powyżej 40 lat widzę, że są weselsze. Co jest z tymi naszymi, młodymi kobietami nie tak? Kiedyś często można było odwzajemnić uśmiech, a teraz to już zniechęcam się widząc krzywą mordę ;/

 

A jak to jest z dziewczynami z zagranicy (i wschód, i zachód)? Czy tamtejsze dziewczyny też są takie księżniczkowate i mają sr*czkowate ryje czy uśmiechną się i odwrócą dziób od smartfona?

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Co widzę dziewczynę na ulicy - wiek 15-35 lat to jest wiecznie skwaszona. Albo zadziera nos i idzie jakby była obrażona na cały świat, albo wygląda jak jakiś zombie-smutas.

@Mgławica_Oriona

Bo jest moda na bycie zołzą.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zuckerfrei napisał:

Dołuje je słaba jakość, dzisiejszych mężczyzn. 

Bo wiele chce zaradnego,oczywiście z dobrą pracą, że o posiadaniu samochodu i własnego mieszkania i oczywiscie minimum 185 wzrostu nawet nie mówię. A że takich w tym kraju nie ma wielu to narzekają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? XD

Ja myślałem, że jest wręcz odwrotnie. :)

 

Może sami nie jesteście świadomi, że rownież macie smutne miny?

 

Akcja tworzy reakcje. Spróbujcie kiedyś uśmiechać się do dziewczyn, a zobaczycie, że najczęściej jak zwrócą na to uwagę, to również odwdzięczą się tym samym. :)

Edytowane przez Gravedigger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według badań w USA, kobiety są coraz bardziej nieszczęśliwe. Jednocześnie feminizm, przez te dekady, rósł w siłę. Dodatkowo gazety, pisemka, TV, internet wmawiają kobietom coś w stylu "książę z królestwem dla każdej kobiety", a wokół są chłopaki co zarabiają po 2-3 tysiące złotych. Także kobiety dały się oszukać, bo wiele zamieniło macierzyństwo na robienie kariery, tylko praktyka wygląda tak, że dla większości kobiet ta kariera jest na kasie w Biedronce lub w innych mało płatnych i mało prestiżowych zawodach. Kobieta, która marzyła zostać modną panią psycholog, co podbija internet i salony, po zrobieniu studiów zostaje jej np. praca w McDonaldzie. 

 

27 minut temu, Still napisał:

A dlaczego faceci maja skrzywiona huj*?? 

By lepiej wchodził. 

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno to zjawisko zaobserwowalem.

Najlepsze są dziubki, czorne okulary na pół mordy w grudniu i ubieranie się na wzór "gwiazd" jak dobrze, że mnie takie kobiety nie interesują a ja ich. Pamiętam jak kiedyś się śmiałem w duchu - jak byk deszcz ze śniegiem a babki w okularach przeciwsłonecznych gdy w ten dzień słońce było widać ale chyba tylko w Brazylii bo wyglądało to tak jakby słoneczko już nigdy by się nie miało pojawić.

Teraz mnie po prostu śmieszą te kobiety i poprawiają humor.

Co do wykrzywionych mord to pewnie, że mają w końcu ksieciow w białym ferrari jest nie wielu :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mgławica_Oriona. Dziwisz się przecież wszędzie na około trąbią. Że każda jest wyjątkowa. Że w życiu czeka kariera, bogactwo oraz książę na szczerozłotym koniu. A tu kupa. Praca za krajową, zakupy w markecie oraz mieszkanie na wieczny kredyt. No i królewicz w dresie:).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gravedigger napisał:

Akcja tworzy reakcje. Spróbujcie kiedyś uśmiechać się do dziewczyn, a zobaczycie, że najczęściej jak zwrócą na to uwagę, to również odwdzięczą się tym samym. :)

Tak to działa. Mam wiecznie uśmiechnięty ryj i dużo kobiet to odwzajemnia. Mało co spotykam takie, które mają skwaszone miny. Widać to szczególnie w sklepie jak mnie odsługują, klient wcześniej bez uśmiechu to kobieta z grobową miną, a gdy przychodzi kolej na mnie to od razu zmiana na lepsze.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mgławica_Oriona napisał:

A jak to jest z dziewczynami z zagranicy (i wschód, i zachód)? Czy tamtejsze dziewczyny też są takie księżniczkowate i mają sr*czkowate ryje czy uśmiechną się i odwrócą dziób od smartfona?

Na zachodzie nie ma ładnych dziewczyn, no chyba, że Polki. Wiec one nie muszą mieć skrzywionego dzioba, bo mają tak naturalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bronisław napisał:

Na zachodzie nie ma ładnych dziewczyn, no chyba, że Polki. Wiec one nie muszą mieć skrzywionego dzioba, bo mają tak naturalnie ?

Polecam w takim razie francuzki (nie wszystkie rzecz jasna), bo sporo z nich się nie maluje i prezentują się wyśmienicie, nawet z wykrzywionym ryjem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wami Panowie... jakiś czas temu pytałem na forum o to czy wszystkie kobiety są już zajęte. Dostałem mnóstwo rad, które postanowiłem wprowadzić w życie. Rady były na tyle dobre...że zacząłem czuć wewnętrzną radość z samego z siebie i z tego kim jestem....Następstwem tego był fakt, że zacząłem się sam do siebie uśmiechać. Gdy zacząłem być bardzo pogodny i chodzić z naturalnym uśmiechem na twarzy....zawuażyłem, że otoczenie odwzajemnia to wszystko...a także kobiety. Dużo kobiet zaczęło się do mnie same z siebie uśmiechać bo sam jestem uśmiechnięty. Co więcej....spotkała mnie wspaniała rzecz bo odezwała się do mnie kobieta (Sama z siebie) o której zawsze marzyłem :P Teraz mam z nią inny problem....ale to nie tutaj :D

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Doggie napisał:

Mam wiecznie uśmiechnięty ryj i dużo kobiet to odwzajemnia. Mało co spotykam takie, które mają skwaszone miny.

Mam tak samo. :)

 

Zauważyłem za to, że wiele samców zaczęło traktować własny uśmiech, jak -10pkt do męskości. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Dlaczego samice mają wiecznie nieprzyjemny wyraz twarzy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.