Skocz do zawartości

Potrzebuje waszej pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, jaro670 napisał:

Czemu mi tak wtedy na tym zależało to tego już nawet nie pamiętam

Bo miałeś pewnie przeświadczenie, że to twoi najlepsi sprzymierzeńcy i pannę nakręcą odpowiednio na ciebie. Też tak miałem :). Po latach człowiek mądrzeje ;).

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hydrocortison napisał:

nie widzi mnie jako swojego chlopaka ze nie pasujemy wygladem, i ze mozemy byc przyjaciolmi bo ona szczerze nie wyobraza sobie zerwania kontaktu.

 

1 godzinę temu, Hydrocortison napisał:

ja po za paliwem do niej nie wykladam innych pieniedzy,

 

Czyli związku nie dostaniesz, romansu nie dostaniesz ale dostaniesz wielką przyjaźń braterską no bo trzeba od czasu do czasu tyłek podwieźć samochodem za darmo.

Jak to się profesjonalnie nazywa panowie? orbiter sponsor? beta sponsor orbiter? :D

 

Jeszcze tylko poczekaj aż ta cicha myszka domatorka siedząca w bibliotekach zwiąże się z badboyem i zostaniesz typowym tamponem emocjonalnym do wysłuchiwania pierdolenia o tym jak to jej Sebix brzydko zachowuje się po wódce bo ma ciężką rękę i chciałaby aby zachowywał się tak porządnie i honorowo jak Ty ?

 

A wtedy to już sam Ci zrobię lśniącą zbroję ?

Edytowane przez Pawel93
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia już Ci rozłożyli sytuację na czynniki pierwsze, ale i ja swoje trzy grosze dodam.

 

Jeśli kobieta jest naprawdę zainteresowana, to nigdy czegoś takiego nie powie.  Nie ma się więc co zastanawiać nad przyczyną jej zachowania, a przyjąć do wiadomości, że z jakiegoś powodu nie chce z Tobą być. Pewnie ma kogoś innego na oku, ale to nie jest ważne.

 

Teraz pytanie czy chcesz zostać jej przyjaciółką z penisem? Jeśli tak, to Twoja sprawa, ale uważam, że to nie jest najlepszy pomysł. Dlatego uważam, że receptą jest zerwanie kontaktów z tą panią.

 

Jest jeszcze coś. Ona może chcieć wrócić, ale będziesz jej kołem zapasowym - na zasadzie, że lepszy rydz niż nic. 

 

Fajnych kobiet jest więcej i szkoda Twojego czasu na nią. Nabyłeś fajne doświadczenia, a teraz pora iść do przodu. Poczytaj te forum i "Kobietopedię" Marka, zajmij się rozwojem swojej osoby - siłownia, sztuki walki, wyższe kwalifikacje zawodowe, a duperki będą same do Ciebie lgnęły - i to znacznie lepsze niż ta, z którą się teraz spotykałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.