Skocz do zawartości

Dlaczego ona ze mną chodzi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak ostatnio naszła mnie pewna smutna i nieco brutalna myśl - dlaczego moja dziewczyna jest ze mną w związku ? Kilka miesięcy temu poznałem całkiem atrakcyjną dziewczynę, tak z 8/10 bym jej dał. Ja mam lat 23 ona 19 . Na początku wiadomo euforia, seks, dotyk, czułe słówka i takie tam, ale  potem włączył mi się mechanizm obronny i stwierdziłem że coś chyba nie gra...

 

Jak taki chłopak jak ja może chodzić z dziewczyną o 2 poziomy wyżej ? Nie jestem zbytnio przystojny (taki średni), nie jestem wygadany i jakoś szczególnie pewny siebie, nie mam na razie pieniędzy, niby nie jestem głupi i mam rozległą wiedzę ale i tak najczęściej gadamy o byle czym .

 

I teraz zastanawiam sie gdzie tu haczyk; oczywiście ona mówi że chodzi ze mną bo mnie kocha, bo ogólnie jestem inteligentny i takie tam :P Tylko ile  w tym prawdy ? Tak się zastanawiam czy ona nie nagrywa przypadkiem naszych miłosnych igraszek żeby potem mnie szantażować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nie ma nikogo lepszego na horyzoncie.

@WladomirrrrrrPutin

Stawiam skrzynkę piwa że jak pojawi się lepszy to dorobi ci rogi i jeszcze powie że to twoja wina.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, WladomirrrrrrPutin napisał:

dlaczego moja dziewczyna jest ze mną w związku ?

Zamiast się nad związkiem zastanawiać to może korzystaj z chwili ? będzie z Tobą to fajnie, nie to chociaż miałeś fajne chwile z fajna dziewczyną ??

 

Myśl o sobie, a nie o tym co ona sobie tam myśli... to kobieta przecież, dziś myśli jedno, za chwilę drugie...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie rację; ze wszystkim należy zachować umiar - także z ostrożnością 

 

 

Ja nie mam problemów z samooceną, po prostu wiem że z wyglądu jestem przeciętny i nie interesuje mnie to za bardzo, podobnie z kasą i umiejętnościami społecznymi. Nie będę przecież sobie wmawiać że wyglądam jak Brad Pitt bo to komiczne będzie;  po prostu zastanawiam się co jej się we mnie podoba; chyba tak jak ktoś już napisał wcześniej najprawdopodobniej nie ma nikogo lepsze na razie a nie chce być sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, WladomirrrrrrPutin said:

po prostu zastanawiam się co jej się we mnie podoba;

Może masz dużą pytongę i dobrze ruchasz.

jaki sens takiego rozkminiania.

Ogarnij się i poukładaj sobie w głowie, ponieważ jak na razie to wygląda, że naładowałeś sobie łepetyny jakąś niepotrzebną gówno- wiedzą nie przydatną w życiu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że twoja laska sama sobie wkręca miłość (programowanie społeczne), i próbuje sobie udowodnić, żeby kochać, nie musi mieć lepszego samca od siebie.

Laska ma haj i ledwie 19 lat i jej się wydaje, że wygląd nie ma znaczenia....

Ale niestety, haj się kiedyś skończy, i zacznie kalkulować.... zaczną się shit testy...

...zobaczy ile samców na nią będzie ostrzyć łapki.... i niestety, zawsze znajdzie się ktoś lepszy...

 

Niestety, z naturą laski zwykle nie walczą, i gdy pojawi się ktoś lepszy, to ciebie zostawi bez żalu.

 

Każdy ostatecznie wybiera najlepszą opcję.

Nie miej jej tego za złe, taka jest ludzka natura.

 

Korzystaj póki możesz, a w dniu rozstania podziękuj i miło wspominaj ten czas.

 

Pamiętaj:

Kobiety nigdy nie posiądziesz, teraz jest tylko twoja kolej.

 

Dla twojej higieny psychicznej nie uzależniaj się emocjonalnie, i bądź gotów na odejście laski.

 

Może masz jakieś zalety poza wyglądem, ale niestety, zwykle na LTR to będzie za mało.

Czytaj forum, i sprawdzaj jej manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole chłopie, ciesz się i korzystaj póki młody jestes.

 

Są goście którzy mimo przeciętnego wyglądu, niskiej samooceny i braku kasy, mieli zawsze szczęście  i byli w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie i spotykali fajne dziewczyny na związek sam znam takiego, a są tacy jak ja którzy tego szczęścia nie mieli i tyle tak po prostu jest. Nie ma co, brać treści forum tak zero jedynkowo, są odstępstwa od reguły i stany pośrednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Samica w wieku 19 lat to dzieciak i doszukiwanie się w niej typowo kobiecej logiki opisywanej na forum zupełnie mija się z celem.Może urzekło ją to, że ciągnie Ci się śmiesznie sznurówka od trampka - korzystaj jak jest, jeszcze nie jedna przed tobą.

2.Twoja ocena jej smv jest Twoją subiektywną oceną zmąconą hajem, jak minie może się okazać, że mocno przeceniłeś jej walory użytkowe.Laska 8/10 nie ma takiej sytuacji jak brak lepszej opcji i branie se chłopa jakiegokolwiek.W dobie internetu jest to niemożliwe bo faktycznie dobre dupy są atakowane non stop z każdej strony.

3.Masz niską samoocenę i stąd tylko powstają takie zdupomyśli, że nie jesteś jej wart.Ale jeśli dalej będziesz tak rozumował to bez wątpienia będzie to widać i ją przekonasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2018 o 13:35, Baca1980 napisał:

@WladomirrrrrrPutinLaska 8/10 Ci popuściła szpary a Ty jeszcze narzekasz?. Kur...wa chciałbym mieć tylko takie problemy w życiu. Chłopie korzystaj póki możesz. Do Góry łeb!!!.

 

Nawet ten hip-hop tutaj nie pasuje. To w zasadzie nie jest problem. Ważne jest to, że autor zauważa pewne rzeczy i zaczyna myśleć. A to nie boli. Znacie klasyka "dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie...." Kobietom się NIGDY NIE ufa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.