Skocz do zawartości

Otwieranie drzwi dla pani.


Rekomendowane odpowiedzi

Stoję na przystanku, palę papieroska, podjeżdża Honda Acord. Wychodzi typek po 20sce. Dama w samochodzie słodko siedzi. Koleś okrąża auto, patrzę otwiera drzwi dla panci.... Nóż korwa, rozjebalo mnie to. 

Rozumiem pomoc w założeniu kurtki, płaszcza, odsunięcia krzesła w restauracji dla kobiety..

Ale żeby drzwi od auta lecieć i otwierac dla ksiezniczki ..bo nie potrafi sama wyjść ... 

Masakra...

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Na jakimś oficjalnym spotkaniu, balu itd, to by zrozumiał, ale tak na przystanku? Może faktycznie spełniła jakieś jego skryte marzenia seksualne, i teraz chłopina szczęśliwy.

20 lat typek. Pewnie loda z finiszem na cycuszki :D. Albo seks na pieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Still napisał:

Ale żeby drzwi od auta lecieć i otwierac dla ksiezniczki ..bo nie potrafi sama wyjść ... 

Potrafi. W niektórych wypadkach jeszcze rękę bym podał. Ale tylko jeśli pańcia się zachowuje dobrze i robi różne tego typu gesty w moim kierunku typu:

-chwali przy znajomych.

-wiąże krawat na szyi, gładzi koszulę i komplementuję

-dba o moją pozycję w towarzystwie itp.

tego typu gestów można wymyślać w kółko. Jeśli faktycznie Pani dba bym się czuł dobrze i komfortowo w jej towarzystwie to jestem skłonny uprawiać tego typu cyrki by również zaspokajać pewne potrzeby. Ale równie dobrze gdy przesadzi może otworzyć drzwi i szorstko pożegnać.  

Właśnie okazanie sympatii z skrajną szorstkością da czasem mocniejszy efekt niż powiedzenie "spierdalaj w podskokach".

Jak takie zachowanie odbiera gadzi mózg? Nie mam pojęcia chyba dużo zależy od odczuwanych emocji w tracie przez mózg kobiety.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmucha na zimne, bo nigdy nie wiadomo, czy nie stanęło się zbyt blisko czegoś o co można by porysować lakier, podczas otwierania drzwi. :)

 

Też tak robię, bo Panie zazwyczaj nie zwracają na takie "błahostki" uwagi. :D

Edytowane przez Gravedigger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Gravedigger napisał:

Dmucha na zimne, bo nigdy nie wiadomo, czy nie stanęło się zbyt blisko czegoś, o co można by porysować lakier, podczas otwierania drzwi. :)

 

Też tak robię, bo Panie zazwyczaj nie zwracają na takie "błahostki" uwagi. :D

A widzisz kiedyś dymalem pancie na masce auta i dupskiem wgiela ! Nie chciała pokryc kosztów lakiernika-_-

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy robisz to dla siebie czy dla Pańci? Trochę żartowałem z tym lakierem... Mam się za człowieka z klasą i staram się tak zachowywać.... Co prawda otwieram drzwi jak WCHODZIMY do auta...nie jak z niego WYCHODZIMY...chociaż przy wychodzeniu jest większa szansa aby drzwi oberwały... aczkolwiek podczas otwierania drzwi można zainicjować wiele ciekawych sytuacji...szczególnie na początku znajomości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w jednej firmie gdzie pracował jeden gość razem z żoną i zawsze jej biegał drzwi otwierać.

Oboje na wyższych stanowiskach od mojego tylko, że jak pani miała fochy i próbowała coś mi fikać to opierdzielałem ją z góry na dół nie patrząc na to, że jest wyżej ode mnie a mąż jeszcze wyżej i na dobrą sprawę oboje mogliby mi zaszkodzić.

Skutek ?

Pani tak się do mnie kleiła, że nieraz musiałem spieprzać z imprez "integracyjnych" bo cały czas się na mnie wieszała i chciała się rżnąć.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wychowywany zewsząd, przez wszystkim na gentelmena, szarmanckiego miłego chłopaczka. 

 

Teraz pierdole nawet miejsca nie ustępuję babom w busach, które siadają po mnie. 

Nie po to wychodzę SPECJALNIE wcześniej z domu, żeby potem ustępować miejsca i k**wa stać przez 1.5h

 

A w drzwiach czasem puszczam, zwłaszcza wtedy jak nie wiem kto jest w środku i nie chcę iść na pierwszy ogień :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.