Skocz do zawartości

Czy Forum BS mogło by być komercyjne?


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...Znowu to samo co kilka dni temu w temacie 'Radio Samiec' , nagle pojawia się wielu samozwańczych ekspertów, którzy twierdzą, że wiedzą lepiej niż Marek jak prowadzić forum.

Cytat

Marek wyraźnie powiedział, nie nie będę zarabiał na Forum, to moje dziecko, nie dam go z kurwić, ma być kolorowo, spokojnie i przyjemnie.

Po prostu trzymajmy się wizji Marka. Ja wiem, że każdy ma swoje idee i pomysły na forum, każdy wie lepiej, każdy myśli, że zrobiłby to czy tamto, i że pewnie na miejscu Marka to by już takie kokosy zarobił na forum, że ho ho! Ale pamiętajmy... że forum, a zwłaszcza cała działalność Marka( jeszcze z czasów przed forum)  istniała na długo przed pojawianiem się 'eskperów' i ich pomysłów, i pewnie będzie dalej dobrze prosperowała, nawet gdy przestaną być aktywni. Zaufajmy Markowi i jego wizji, i jeśli w danej kwesti wypowiedział się wyraźnie i jednoznacznie, to po prostu nie drążmy tematu i pozwólmy Markowi pracować w spokoju.

 

Życzę miłej resztki weekendu i Pozdrawiam :)

Edytowane przez KuruKuruKukurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że temat założył zasłużony z najbardzej zasłużonych Padre @Adolf. Rownież pozdrawiam kota @KuruKuruKukurin. Kota.

Zawsze się wkurwiałeś, u Żółwia na treningu, iż Twojemu przyjacielowi idze lepiej... Prawda?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Jakieś banery na górze jeden i na dole. Mogą być takie zmieniające.

 

Do tego Marka produkty.

 

A co reklamować? Hmm coś dla facetów. Zegarki, rowery, wycieczki, odżywki, buty, ubrania, akcesoria dla Panów, garnitury, rzeczy sportowe itd.

No jest trochę tego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy- podoba mi się ten pomysł. Marek powinien zarabiać na swojej pracy.

Pytanie : czy reklamodawca nie będzie ingerował w treść forum?, np: żeby usunąć niektóre

mocne kontrowersyjne tematy. ?

Wszystko zależy od Szefa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.