Skocz do zawartości

Reklamy na forum - ankieta.


Quo Vadis?

Reklamy na forum  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś ZA reklamami na forum?

    • TAK, uważam, że szef powinien móc odłożyć sobie więcej grosza
      32
    • TAK, ale nie chciałbym aby było ich zbyt dużo
      26
    • Obojętne
      3
    • NIE, jestem kategorycznie przeciw
      6


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, EMKEJ napisał:

Bo dla mnie to decyzja właściciela a nie Braci.

No i nikt za Marka nie zdecyduje, to oczywiste, że tylko od niego to zależy. Ankieta została założona na prośbę braci, którzy tym gestem chcieli pokazać, że Marek nie powinien się krępować i jeśli może więcej zarobić, za swoją pracę, która jest ciężka (kto pracował z ludźmi ten wie) to powinien poczynić ku temu kroki. Co z tym zrobi Marek? Nie mam pojęcia.

Może zignorować, może też uznać, że skoro tak wielu ludzi chce dla niego dobrze i życzy mu jak najlepiej - to jakieś reklamy się na forum pojawią wypełniając jego kieszenie szeklami ?.

10 minut temu, EMKEJ napisał:

Swoją drogą jeśli reklamy będą niezłośliwe to wyłączę adblocka dla forum. 

No i o to chodzi by się tutaj wzajemnie wspierać, w końcu jesteśmy bracia samcy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, EMKEJ napisał:

Dałem na NIE. Dlaczego? Bo dla mnie to decyzja właściciela a nie Braci. Nie wiem dlaczego wy zakładacie takie tematy a nie Marek. Swoją drogą jeśli reklamy będą niezłośliwe to wyłączę adblocka dla forum. 

Mam dokładnie takie samo zdanie. Dziwne jest to, że pomimo, że Marek nie wypowiedział się we wcześniejszym temacie założonym przez Adolfa, to już dziś powstaje nowy, z ankietą. To trochę tak jakby gospodarz zaprosił gości do domu, na chwilę wyszedł np. do toalety, a goście, podczas jego nieobecności zaczeli decydować, czy przemalować ściany w jego domu na inny kolor.

 

Niemniej jednak, sama obecność reklam dla mnie nie robi większej różnicy (o ile nie jest zbyt nachalna). Liczy się treść :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że decyzja należy do gospodarza. Jak zrobi tak będzie, więc wstrzymuję się od głosu. Choć bardziej uważam, że reklamy na jewtub niech ma, ale to nasze miejsce i nie róbmy sobie reklam. A kto chce aby gospodarz zarobił, niech zrobi stałe zlecenie nawet 5zł na miesiąc i tyle. 

 

Poza tym Marek wiele razy mówił o wpływie reklam na podświadomość, oraz zaznaczył iż reklamodawca płaci i wymaga. A jeśli okaże się, że firma matka jest np niemiecka? To też dodatkowa praca. Czy warto? Nie wiem. 

 

Jak gospodarz zadecyduje tak będzie. To kwestia + i -, bo cokolwiek by nie było zrobione, będzie krytyka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.