Skocz do zawartości

Witajcie Bracia!


tomu85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Braci Samcow. Mam na imie Tomek. mam 33 lata na karku.  To zaszczyt ze trafilem do tak zacnego grona. 
Musze wyjasnic ze pisze do Was z USA i niestety nie posiadam polskich znakow na zadnym z urzadzen, z ktorych korzystam, mam nadzieje ze mi to wybaczycie. 
Pozdrawiam.
P.S. W
ielkie podziekowania naleza sie Panu Markowi, dzieki ktorego pracy (kanal YT) i zaangazowaniu trafilem na to forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Przemek1991 said:

Siema. 

 

Opowiadaj nam tu jak to jest z samicami zza oceanu :D

Siema.
No to zaczynamy. W USA oczywiscie wszystko jest "najwieksze i najwyzsze". Dotyczy to rowniez parcia kobiet "na szklo". Maja duzo wiekszy dostep do nadzianych partii - szansa ze zrobia szybki skok w bok z alfa rosnie, zwlaszcza jak mieszkasz w duzej aglomeracji typu Nowy York czy Boston. Nie wspomne nawet o wylegarniach larw typu Miami czy LA. Polecam serie "gold digger" na YT, smutne ale prawdziwe.

Jesli jestes patriota i masz glowe na karku to bedziesz szukal slowianki/rodaczki. Niestety liczba kandydatek za oceanem jest mocno ograniczona(statystyka ). Wyzsze zarobki i latwiejsze start w dorosle zycie powoduje u samic wejscie na wyzszy lewel rozgrywki. Obstawiaja sie "orbiterami" do czasu az pojawi sie alfa na bialym koniu a raczej w bialym Lambo. :) Mam kilku znajomych w takiej sytuacji, daja soba pomiatac bo nie sa w stanie zrezygnowac z toksycznego zwiazku - mysla ta czescia ciala ponizej pasa. Ale staram sie ich powoli edukowac. mam nadzieje, ze rowniez zaloza konto.
Sam dosyc niedawno zrozumialem zasady dzialania tej gry i zdaje sobie sprawe ze jeszcze duzo musze sie uczyc. Mam szczescie ze trafilem tutaj - forum to kopalnia historii i doswiadczen innych Braci - bezcenne!!!
U mnie sytuacja wyglada innaczej. Mojego diabelka w skorze aniolka eksportowalem z PL{a moze importowalem do USA - sam nie wiem :D). Opisalem troche tej historii w dziale swiezakowania pt. "Urodzinowy wypad na Jamajke" z 26 wrzesnia(czekam na przeniesienie do wlasciwego dzialu). Wkrotce napisze jak poszlo - ale musze powiedziec, ze wyniki mojej rozgrywki sa obiecujace. 
Dzieki za powitanie i wsparcie, dzialajac razem i dzielac sie doswiadczeniami mozemy przetrwac ten "estrogenowy matriks", czego sobie i Wam zycze.
Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.