Skocz do zawartości

Śmierdzące sku**ysyny z MPK


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia muszę Wam coś przekazać.

Kurwa mać. Muszę pochwalić młodych polaków dzieci i młodzież oraz młode pokolenie. Fajnie się ubierają, ostrzyżeni czyści i pachnący. To że ryj wiecznie w smartfonie i w główce siano to swoją drogą, ale fajnie, że ubierają się po "zachodniemu". Fajnie to wygląda.

 

Ale kuźwa.

Nagle gdzieś między 40-50 latkami zaczyna się przepaść. Kurwa skąd Ci ludzie wyszli? Z lasu raczej nie, bo przynajmniej by igliwiem pięknym pachnięli. A oni jebią, wali jak skurwysyn.

 

Jadę sobie dzisiaj MPK i taki sztych w tej gablocie że klękajcie narody. Jakieś stare grube baby w kurtkach z lat 90 stoją i pierdolą głupoty. Dodatkowo jeszcze menele oraz Cześki od których wali taką jebaną mieszanką szlug i wietrzejącego z wolna taniego alkoholu.

Masakra, rozumiem, że bieda, ale no na wodę, mydło i ubrania z Lumpeksu za parę złotych to chyba każdego stać. Ale nie lepiej założyć jakiś kurwa wór upierdolony bigosem z imienin z 2004 roku.

 

Mówię wam, jebało w tym autobusie szlugami, alkoholem z mord menelstwa, jakimś octem czy chuj wie czym... Można by się pożygać.

 

PS: Pozdrawiam kochani. I takie pytanie jeszcze: myśleliście o samczym TSie, żeby sobie pogadać o czymś w wolny wieczór?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Carl93m napisał:

Muszę pochwalić młodych polaków dzieci i młodzież oraz młode pokolenie. Fajnie się ubierają, ostrzyżeni czyści i pachnący.

Taaa i co drugi koszulka z calvina, rodzice to mają przejebane, ktoś wylansował modę, jak się nie wpasujesz to wypadasz, a rodzice muszą płacić :]

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc blablacar'em na weekendzie - siedział  za mną Pan ok. 50 lat.

Za każdym razem, gdy mówił, w samochodzie unosił się po prostu smród nie do wytrzymania.  Otwarcie okna nic nie dało. Współczuję dziewce, która kontynuowała z nim podróż.

 

@Carl93m "No Country for Old Men" ^^

 

Czy ktoś z obecnych odważył się zwrócić uwagę takiemu osobnikowi, mając na uwadze fakt dalszej podróży z klientem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam samochód a komunikacją miejską jeżdżę tylko wtedy, kiedy muszę. Ta napięta atmosfera w tłoku, starsi ludzie wpatrzeni w Ciebie jak w jakiś pomnik, zaduch, patologia bo na auto nie stać, czasem smród, kupienie biletu czasem graniczy z cudem ale zazwyczaj kończy się na załatwieniu sprawy u kierowcy, bo raz biletomat na kartę, raz na gotówkę i wez tu się zdecyduj. Walniesz się na siedzenie i od razu myśl czy ktoś Ci nie zwróci uwagi żeby starszemu ustąpić.

 

A w samochodziku bajka, radyjko, wygodne siedzenie, ogrzewanie czy klima kiedy chcesz, poruszasz się niezależnie, kiedy chcesz i jak.

Oczywiście mogę tu tragizować, komunikacja miejska to też dobry sposób na przemieszczanie się, ale choćby skały srały unikam i będę unikał tego środka transportu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat gdy już nie będziemy nadążać za technologią a przejście przez ulicę bez sygnalizacji świetlnej będzie stanowiło dla nas problem to dzisiejszy przedszkolak również może wtedy powiedzieć o nas - co to za śmierdzące stare dziady stoją w powyciąganych swetrach z początku XXI w.

 

Trochę szacunku dla starszyzny bo nie jedno przeżyli i nie jedno widzieli.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wikary napisał:

ukraińcy mnie wkórwiali,  nie wiem gdzie ty jeździsz tym autobusem?

@Carl93m, ty, właśnie, może jechałeś wtedy z ukraińskimi robolami? Takiego spotkasz z daleka - byle jakie ciuchy, cera ciemna jak u Cygana, siatka wypchana tanimi parówkami, pieczywem i piwskiem. No ale oni nie śmierdzą.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Niektórzy obywatele w komunikacji miejskiej dają wiele do życzenia. Kiedyś zastanawiałem się nad faktem, dlaczego od starszych ludzi np czuć pot i czym im to nie przeszkadza. Dowiedziałem się, że w późniejszym (starszym) wieku ludzie mają słabszy zmysł powonienia. Czyli nie czują, że pora skorzystać z prysznica. Koleljna sprawa tak, niektórzy ludzie to po prostu flejtuchy i to nie zależnie od wieku. 

 

Ścisk, tłok. A  to ktoś zaspał do roboty i szybko, szybko więc zeby tyle o ile albo i nie i dluga. Niestety tak często jest. Poza tym pora roku. Raz ciepło, raz zimno. To jak się ubierzesz, skoro rano wychodzisz i marzniesz? Pewnie że ciepło, a potem w autobusie tłok i się grzejesz, pocisz ...

7 minutes ago, Normalny said:

Oczywiście, ale żeby od razu ich nazywać Śmierdzące sku**ysyny z MPK

A to akurat bardzo dobra uwaga. Co jak co ale o własną kulturę należy dbać, również tą językową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś z meczu MPK wracałem wsiadła babka gacie chyba nie zmieniane przez rok,po prostu bezdomna która nie kontrolowała 100% swojej fizjologi.

No wytrzymać się nie dało,chłopaki ją chcieli na ustawkę wsiąść jako bombę biologiczną. ?

Żal mi takich ludzi,tak nisko upadli że nie widzą już dla siebie żadnej perspektywy.

Edytowane przez Pieter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.