Skocz do zawartości

Przywitanie


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Wilczek napisał:

może masz rację

Hmmm, nie podałeś wieku (nie musisz) ale mam wrażenie, że jesteś młodym mężczyzną i dopiero zaczynasz 'przygodę' z kobietami. Jeszcze wiele wiele razy się przejedziesz i zawiedziesz. Trust me. Been there, done that.

 

Ale to powitalnia, nie róbmy off-topu bo mod tu bezlitosny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wilczek said:

chociaż czytając niektóre wątki mam wrażenie, że niektórzy bracia mają zbyt zdystansowany stosunek do kobiet.

Witaj, to tylko zludne wrazenie bo tak nas zaprogramowali schematami od przedszkola, ja tez jestem na forum swiezakiem, ale po przeczytaniu wielu historii Braci - nie mam zadnych watpliwosci ze to nie jest kwestia zdystansowanego stosunku do kobiet.  Pozdrawiam

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomu85 napisał:

nie mam zadnych watpliwosci ze to nie jest kwestia zdystansowanego stosunku do kobiet

Zdystansowanie i sceptycyzm do kobiet przychodzi w wiekiem. Pożyjecie, zobaczycie jak to działa. A działa chujowo. Gdy to zrozumiesz, będziesz chciał się jak najszybciej wymixować z tego gówna.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Magician said:

Gdy to zrozumiesz, będziesz chciał się jak najszybciej wymixować z tego gówna.

Z calym szacunkiem ale nie mam w zwyczaju odpuszczac zadnej gry, w ktora zdecydowalem sie grac.(jak narazie 5 lat po cywilnym bez koscielnego i dzieci) Dzieki forum poznaje zasady i zaczynam byc lepszym graczem, uczac sie na bledach innych samcow, ale to nie znaczy ze da sie uniknac ich wszystkich. Doceniam tez to, ze dzielisz sie swoimi doswiadczeniami z "mlodzieza", pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.