Skocz do zawartości

Jak waszym zdaniem wybrnąć z takiej sytuacji?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@zuckerfrei Kolega wyżej pisał że musi Ona teraz odbudować swoje zaufanie.

Napisałem że musi sobie zapracować na zaufanie a nie że ma coś odbudować.
Drobna różnica.A to że większość bab jest nie godna zaufania to już kompletnie inny temat.

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę za chwileczkę lulu :rolleyes:, ale dodam 3 grosze, bo głowa mnie rozboli ( chyba rozkminiam ten ból głowy) -

Jak waszym zdaniem wybrnąć z takiej sytuacji?

 

Dać chłopakowi spokój - nowa gałąź i tak będzie - olejesz go - sorki :rolleyes:.

Co tu dywagować dłużej. I krzywdzić się wzajemnie i czas zabierać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo  faceci to są zawsze święci i zawsze można wam ufać, a  jak zdradzą to wina tylko i wyłącznie  kobiet :P  Wiem, że trafiłam na forum dla samców, więc w sumie takich wypowiedzi sie spodziewałam, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i   myślę, że wierność nie  zależy jednak od płci ;)

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy obiektywnie. Zakładasz już trzeci albo czwarty temat o podobnym problemie. Wszystkie wątki kręcą się wokół jednego zjawiska - strachu o utratę adoracji twojej osoby. Następnie odpierdalasz jakiś szajs, wmawiając sobie, że tymi działaniami zatrzymasz orbitujących wokół ciebie mężczyzn. Twoje działania uciekają się do intryg (łapanie wielu srok partnerów za ogon), bo nie nauczyłaś się rozmawiać z drugim człowiekiem. Za pierwszym, drugim razem panowie opisali ci krok po kroku, jak postępować, żeby zadowoleni byli ty i gość, z którym się spotykasz. Zamiast tego, odmarzłaś na złość mamie swoje uszy (bo przecież wiesz lepiej) i tkwisz w niewiedzy, popełniając te same błędy. 

 

Nie zanosi się na zmiany u panny @Natii. Podejrzewam, że wrócisz tu za kilka miesięcy z tą samą sprawą, tyle że ofiarami zawodów z twojej strony będą już inni aktorzy. 

Edytowane przez koksownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staaaare przysłowie głosi, by facet był szczęśliwy, by zatrzymać go należy mu dać dupy i zupy!!! 

Nie będę wiercił dziury w brzuchu!

Odpowiedz sobie czy.... potrafisz gotować. Tak lub Nie.

Reszta stanie się jasna.

Ale to stare prawidła, proste, używane przez starszych ludzi. Młodzi zawsze doszukują się filozofii i wzdychania do miłości. Do czasu aż się zestarzeją.

Kumate zawsze wiedzą o co chodzi. Proste zasady fundamentem i dopiero do nich dopisywać filozofię, nie na odwrót.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.