Skocz do zawartości

Tomasz Nowicki - rozwód, MGTOW po polsku


Imbryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
30 minut temu, Normalny napisał:

Ex żona na bieżąco zna jego stany emocjonalne i ewentualne plany. 

@Mosze Red No ja go podziwiam, bo facet otwarcie opowiada o swojej sytuacji: doświadczenia, różne prace, majątek, upadek firmy, dzieci, malarstwo, emocje itd., jest autentyczny i widać że się nie boi konfrontacji.

 

Z tego co kojarzę to on się (chyba) ożenił drugi raz w tym roku i ma kilkumiesięczne dziecko. Twardziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie tak naszło, to machnięcie ręką - samcu jeżeli to czytasz i jesteś w podbramkowej sytuacji właśnie teraz. Nie machaj na nic ręką - to Twoje aktywa. Nawet stół w jadalni. Ja zrobiłem podobnie. :( 

Bo ona odchodzi i nic się nie liczy a niech bierze, o ja biedny. Chuja tam, jebać. 

 

W ww filmie jest mowa o 1,5 banki.

 

                       Shit.

 

Ja  może poleciałem na parę tysi, lecz nie miałem dzieci ani ślubu. 

Ale jak od początku trzeba kupić garnki, sztućce i dalej resztę AGD to już nie jest tak słodko. 

 

Chyba że dalej twierdzisz o ja biedny - nic nie potrzebuje. No to chuj - giń!

 

Jak na rozstanie odkręcisz butelkę ale nie masz do czego wlać zawartości. Wtedy właśnie miałem ten mindfuck. 

 

A pizda bierze wszytko, dzwoniła jeszcze potem do mnie:

-a gdzie jest to żelazko philipsa. 

 

 

 

 

 

Ps. Żelazko opierdolilem na ebazarku. Kupiłem lepsze bosha. (Obecnie zaginęło w akcji). ?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szacun do tego gościa. Po rozwodzie został dosłownie z niczym. Oddał dom, dzieci i wszystko. Ale się nie rozpił. Udało mu się pozbierać. Odbudował się. Teraz ma ponoć normalną laskę i nową dzidzię.

 

Lubię go posłuchać, szczególnie ten jego 'kącik ezoteryczny'. Panie Tomaszu, alleluja i do przodu. Kibicuję Panu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy że Pan Tomasz ma nową rodzinę i dziecko, chociaż ma dzieci z poprzedniego związku. Pytanie brzmi - ile nauczył się na poprzedniej porażce? Czy chciał dziecko czy jego nowa Pani chciała a on nie chciał jej zawieść? Czy zadbał o rozdzielność majątkową, intercyzę?

 

Bo jeśli nie, to całe doświadczenie poszło w uj...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Tamta była zła. A ta nowa jest dobra. Napewno? 

Obejrzałem wiele filmów jego (nie podoba mi się picie alko na wizji). Po zastanowieniu mam mieszane uczucia. Aczkolwiek kibicuje mu i życzę wszystkiego dobrego. 

Edytowane przez Normalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2018 o 22:45, Normalny napisał:

Obejrzałem wiele filmów jego (nie podoba mi się picie alko na wizji). Po zastanowieniu mam mieszane uczucia. Aczkolwiek kibicuje mu i życzę wszystkiego dobrego.  

Podobnie mam.

"Nowa myszka jest inniejsza, niż poprzednia".

Pogrążyło go w moich oczach to, że nowa myszka dopowiada z offu... Z mojego pktu widzenia - ona w ten sposób (szczując go) walczy z konkurentką (ex)...
A on daje się w to władować... Niebezpieczna (dla niego) sytuacja, bo staje się narzędziem w rękach kobiet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pogrążyło go w moich oczach to, że nowa myszka dopowiada z offu... Z mojego pktu widzenia - ona w ten sposób (szczując go) walczy z konkurentką (ex)...

Właśnie bardzo mnie to zastanawiało co jest za sufler w tle przy kamerze co dopowiada mu co ma mówić.

Klasyczna wojna dwóch samic o dostawcę zasobów.  Być może ta kobieta jest w porządku (nie będę jej skreślać bo jej na oczy nie widziałem) ale różnie może być.

Przypuszczam że nowa kobieta może być też prowodyrem tej agresji (wojna sądowa , filmy youtube) bo zwyczajnie boi się o swoje dziecko i zasoby na nie (czy to coś złego ? nie- ale tak pewnie jest).

Pozdr.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Niebezpieczna (dla niego) sytuacja, bo staje się narzędziem w rękach kobiet.

A najgorsze że nowa wie o Panu Tomaszu wszystko , wie na co i jak reaguje, co na niego działa. Ma to na YT na wyciągnięcie łapki. Sam na tacy podaje jej informacje za które sznurki pani ma pociągać w przyszłości. Też mnie razi to jego przesadne zaufanie do "nowej , lepszej" pani. 

A tak poza tym to kanał bardzo lubię, fajnie facet mówi o pasjach, marzeniach. Jest w tym mega autentyczny.

Edytowane przez jaro670
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jaro670 napisał:

Jest w tym mega autentyczny. 

No - niestety - jest (nad)autentyczny.

Ma wiarę w człowieka i niski poziom cynizmu.

 

Niby w dupsko dostał, a jednak mało się uczy...

 

Echhh...

No nic, nie mój cyrk, nie moje małpy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

Przecież wzór postępowania jest widoczny.

Jak na dłoni.

 

Gość ma dziecko z EX.

Gość ma dziecko z obecną.

Obecna urabia go przeciw EX.

Bo to pogorszy jego relację z pierwszym dzieckiem.

Pogorszone relacje = MNIEJSZA CHĘĆ FACETA NA ŁOŻENIE KASY I CZASU NA PIERWSZE DZIECKO.

Mniej kasy i czasu na pierwsze dziecko = WIĘCEJ KASY I CZASU NA DZIECKO Z DRUGĄ.

CBDU !

 

Kurna, przecież to tak oczywiste jest.

 

Gość ma mięśnie ale rozumu Bozia poskąpiła.

Przebudź się chłopie !!!

Aktualna partnerka gra tobą jak chce !!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2018 o 13:14, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Bo to pogorszy jego relację z pierwszym dzieckiem.

Zdaje się że ma dwie córy takie w podstawówce albo gimnazjum, na jakimś filmie z nimi był.

Mam wrażenie, że dobrze to sobie wszystko poukładał - bo na wizji rzeczywiście jest mega przezroczysty - dobrze dla gości takich jak ja - podnosi mnie na duchu taki facet, ale nowa baba ma go kurwa na dłoni.

Ale chyba się nauczył. Nie wiem. Wygląda że tak.

 

Ale podobnie jak inni bracia, życzę mu wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spojrzenie Pana Tomka na głośną sprawę śmierci ojca i syna - pan Tomek opowiada, że miał podobne pomysły ale konsekwencje jego stanu psychicznego miały ponieść inne osoby. Dobra audycja.

Nawet humorystycznie ? przedstawił kwestie psychologów o której wspominał @Rnext, że niektórzy zamiast do psychologa idą na psychologię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat, bo chciałem posłuchać pana Tomasza a tu zonk, kanał usunięty, linki do filmów "martwe".

 

Odnalazłem pana Tomasza Nowickiego na nowym kanale: "Wejrzenia w siebie", na ten moment ma 9 subskrypcji :)

 

Link to kanału "Wejrzenia w siebie"

https://www.youtube.com/channel/UCz2qu-zD_nvH3aMSuYfzxpg

 

Wideo tytułem wstępu, wrzucone 4 dni temu :)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam Moi Drodzy. Nowicki z tej strony. Właśnie trafiłem na ten Topik i normalnie jestem w szoku, że to tak daleko się rozlało.

Panowie mam tu jedno do wyjaśnienia.

Moja obecna baba pracuje na siebie non stop. Nigdy nie na była nie podburzała, a nawet starała się złagodzić moja bezwzględna postawę w stosunku do byłego świata. Dzieci zaakceptowała od razu i tak samo jak ja przeżyła alienacje zazdrosnej EX. Obecna samica mi zasoby dostarcza, bym mógł malować obrazy i sprawdzać się w roli malarza. ;) Chłopy wszystko przemyślałem 100 razy.

"Prawdziwego artystę kobieta utrzymuje do 60tki. A największych do 80tki" to moje motto :)

Mówię wszystkim, że to moja żona, ale nie. Zmieniła tylko nazwisko by dziecko nie czuło, że jest bękartem :) A teraz powiem wam najlepsze. Kończy się rozprawa o naprzemienną opiekę. Idzie źle. Mam tak zasraną kartotekę, poza tym dzieci przekupione nie chcą mnie widzieć. A ja kupiłem dom 300 metrów od szkoły gdzie chodzą i 500 metrów od EX :) Teraz dzieci bez sądów, wojenek, syfu mogą ojca odwiedzać kiedy chcą.

Można :)

I na koniec jak coś pisać mi pod filmami pytania chętnie odpowiem. Pozdro.

p.s. A co do alimentów. Dostała wszystko nic nie jestem jej winien. Teraz mam odrabiać w Ośrodku dla chorych umysłowo i fizycznie. Biedni ludzie i powiem wam, że jak skończę kare to chyba złożę podanie o prace tam. Ci ludzie zasługują na odrobinę radości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.