Skocz do zawartości

Twoje największe marzenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo tego jest chociaż chyba największy marzeniem jest by się dowiedzieć po co tutaj jestem, dlaczego przyszedłem na ten świat i jaki jest cel. Idąc dalej tym tokiem chciałbym by po śmierci jakiś mały ufo ludzik powiedział mi " byłeś dobrym człekiem, chodź po nagrodę - a tam harem z dziewicami xD ". 

 

Natomiast cel do zrealizowania to domek na wsi, kury, króliki, owczarek niemiecki, baranek przy kominku na którym leży 90/60/90 zawsze gotowa by swojego Pana uszczęśliwić.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje największe marzenie to zwiedzić wszystkie galaktyki, gwiazdy i krążące wokół nich planety, poznać wszystkie rodzaje życia we wszechświecie, zobaczyć wszystko co można zobaczyć i dowiedzieć się wszystkiego czego można się dowiedzieć 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby kobiety myślały logicznie, bez zbędnych emocji. Żeby Europa była bez czarnuchów, ciapatych i bez zasiłków dla nierobów. Żeby znieśli ten pojebany przepis o zabieraniu prawka za przekroczenie o 50 w zabudowanym. Żeby w polszy było uproszczone prawo podatkowe. Żeby były godne zarobki dla fizoli. Żeby lewactwo i prawactwo nie było ekstremalne i potrafiło się dogadać na tej zjebanej scenie politycznej. Żeby ludzie nie okazywali się takimi bezwzględnymi kurwami, jakimi czasem potrafią być. Echhh... Marzenia.

Edytowane przez ZdzisławBeton
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratem nie jestem, ale odpowiem.

 

Moje myślenie, plany, więc i marzenia są dwutorowe - światopoglądowe i prywatne.

 

Jeśli chodzi o to pierwsze to wiadomo zapewne. Prawdziwa równość płciowa, żeby było normalnie, nie było wojny płci, żeby kobiety nie były przedstawiane jako obiekty seksualne, żeby panowie marzyli o inteligentnych kobietach a nie, 90/60/90, żeby ludzie bez względu na płeć, orientację, rasę byli szczęśliwi. Żeby nie było głodu, biedy, prostytucji, przestępczości, seksizmu, homofobii, ataków terrorystycznych, religii. Żeby nie było okrucieństwa również wobec zwierząt, żeby ludzie byli mnie powierzchowni, potrafi dostrzec człowieka w drugim człowieku, szczególnie mężczyźni w kobietach. Żeby nie było przemocy, żeby miłość była taka jaka ma być od początku do końca, żeby nie było rozwodów, gwałtów, molestowania. 

 

Dobra tam trochę odleciałam, ale tak prywatnie? To być szczęśliwa. Spełniać się na różnych płaszczyznach, rozwijać swoje zainteresowania, spełnić cele - schudnąć, skończyć wreszcie studia, w przyszłości założyć fundację pomagającym byłym prostytutkom stanąć na nogi, założyć normalną szczęśliwą rodzinę z normalnym facetem, który nie przegina w żadną stronę, a ma pożądane przeze mnie cechy, takie, które ja utożsamiam z męskością. Zobaczyłam już trochę świata, ale chce jeszcze więcej, rozwijać się, nauczyć chociaż 3 języków, móc na łożu śmierci sama sobie powiedzieć, że miałam dobre życie, że wykorzystałam je w 100%. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobić się takiego majątku, że nie muszę patrzeć na ceny i mogę podróżować z rodziną w każde miejsce na świecie kilka razy w roku. Duża niezależność finansowa, gdzie bym musiał zgromadzić majątek na poziomie co najmniej kilku mln złotych, najlepiej 5 mln minimum. Długa i ciężka droga do tego, ale będę próbował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej cel, nie marzenie. Zatem któregoś dnia chcę oprzeć się o drzewo, w jakimś fajnym kraju, odczuwając promienie słońca i słysząc śpiewające ptaszki czytać sobie książkę i mieć świadomość, że nie muszę iść dzisiaj do pracy bo jest w tle odpowiedni dochód, na którego muszę pracować zdecydowanie mniej niż 8+h dziennie.

 

Wierzę, że za 5-10 lat oprę się o to drzewo.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia:

1. Umrzeć ze starości i przed własnymi dziećmi.

2. Żyć w czasie, kiedy technologia pozwoli  na skuteczne oczyszczenie środowiska ze śmieci oraz skażeń i zwycięstwo nad nowotworami.

3. Logarytmiczny przyrost naturalny ludzkości zostanie zahamowany. 

 

Cele.

0. Mieć zawsze dobry kontakt z rodziną. 

1. Założyć i prowadzić dobrze funkcjonującą międzynarodową firmę. 

2. Starzeć się godnie na południu Europy.

3. Mówić biegle 4-oma językami. 

4. O czymś pewnie zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra bracia i samice.

Przyznam, że ten temat to mała PROWOKACJA z mojej strony. Ale o tym za chwilę.

 

Słusznie zauważył brat @Pozytywny zamiast marzeń powinny lub mogą być cele. Zgdzam się z tym, lecz marzenia można łączyć z celami.

 

Jak doskonale wiemy, większość kobiet nie ma pasji, zainteresowań czy celów zyciowych. No może przesada, mają cele i marzenia życiowe. Ale jakie ???? Tłukliśmy i będziemy zawsze o tym gadać jakie to są.

 

Pytałem się was bracia o marzenia(cele).

Dla jednych są to podróże, dla innych zdrowie a jeszcze innych stabilizacja finansowa. Są też bracia niczym miss uniwersum. Jak ich pytają na konkursie co by zmienili to odpowiadają, aby było nie było głodu,biedy na świcie etc.

 

Przedstawiam wam proste pytanie i proste odpowiedzi kobiet

Pod tytułem, wasze marzenia(cele) życiowe.

 

Źródło: http://swiadomosc-zwiazkow.pl/kobieta-uczy-o-czym-rozmawiac-z-kobietami-na-portalach-randkowych/

 

 

Jak widzimy odpowiedzi są stałe:

Dom, rodzina, dzieci, mąż, facet.

 

Jak tu żyć ?? Jak rozmawiać i spełniać się w związku z taką kobietą ????

Potem jest wieczny lament kobiet, że rynek matrymonialny to isnte dno.

Jak patrzę na takie pasożyty, które nic nie wnoszą do zwiazku tylko biorą ile wlezie, korwica mnie strzela.

Miłego czytania ;)

 

Ps: @Eleanor zawiodlas mnie :( Kuchnia?? Czyli domek i facet ?

Aha małe pytanie ?? Czy ty gotujesz na kuchni polowej ???

@Fit Daria nie powiem zaskoczyłaś mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.