Skocz do zawartości

Komisja Wyborcza


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Cortazar napisał:

To jak już będziesz przy tym korycie to wysupłaj jakąś niezłą sumkę żeby było na dotacje na to forum.

Hehe , Mareczek Octavię z salonu  dostanie od bezdomnego

oczywoscie w LPG ?

 

W sumie radio jest, forum jest. To i trza jakiś uniwersytet stworzyć. I będzie konkurencja dla Ojca Tadka .

Nie ma bata dotacje muszą być !

Edytowane przez Still
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still z tego co wiem, w pierwszej turze kwotę 380 zł rozbija się na trzy, bo otrzymujesz za wybory do rady miejskiej/gminnej, na prezydenta/wójta/burmistrza oraz do sejmiku województwa. Za drugą turę wyborów prezydenckich/na burmistrza bierzesz ułamek z 380 zł, więc zakładając, że płacą w pierwszej części po równo, to 380 + (380/3) = 380 + 127 = 507 zł.

 

Trzy lata temu byłem w komisji wyborczej w trakcie elekcji na prezydenta RP i za dzień pracy otrzymałem 160 zł. Jak wiemy, była druga tura wyborów, więc za nią dostałem tyle samo, co w sumie daje 320 zł.

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji może dorzucę coś od siebie. Generalnie z tego co widze nie ma ludzi z żadnymi realnymi wartosciowymi planami na zmianę rzeczywistości. Puste hasła rzucane na wiatr. Generalnie w naszym kraju w sferze ekonomicznej jest... dobrze. Problemem jest moim zdaniem brak wolności. My jestesmy podporzadkowani systemowi masą przepisów. Nie ma w Polsce wolności gospodarczej, a raczej jest ona przez władzę mocno limitowana, a bez wolności gospodarczej nie ma wolności w ogóle. Co z tego że mamy głos jak żyjemy według z góry zaplanowanego planu. Dlatego właśnie często nasze zycie wyglada tak praca>dom>jedzenie>spanie.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.