Skocz do zawartości

Zakończenie toksycznego związku.Jak sobie poradziliście?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, zapewne wielu z nas było w toksycznych związkach z toksyczną kobietą, ciekawi mnie jak sobie poradziliście ze skończeniem relacji, z bólem emocjonalnym po rozstaniu  i ogólnie z całą tą "otoczką" rozstania.

 

Jak wiemy właśnie takie toksyczne związki najtrudniej zakończyć. A może ktoś z tutaj obecnych tkwi w takiej relacji?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinasz się całkowicie. Blokujesz na fb, usuwasz wspólne zdjęcia ze wszystkich portali, blokujesz nr telefonu lub go zmieniasz. Wyrzucasz wszystkie pamiątki związane z ex, aby móc szybciej się psychicznie uporządkować. Zero alko, sport dla stabilizacji. Oczywiście załatwiasz to spokojnie bez żadnych emocji, nie wdajesz się w żadne zbędne gadki i manipulacje z jej strony, ucinając wszystko w zarodku. Wiem, że nie jest to proste, ale musisz się przełamać i wszytsko postawić na jedną kartę. To jest scenariusz, jeśli chcesz się rozstać w sytuacji bez wyjścia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, trop napisał:

(...) jak sobie poradziliście ze skończeniem relacji, z bólem emocjonalnym po rozstaniu  i ogólnie z całą tą "otoczką" rozstania (...)

Amfetamina i alkohol. Fatalnie się to dla mnie skończyło, ale przynajmniej wyciągnąłem wnioski z tych porażek. No i trafiłem na samczeruno, gdzie całkowicie otworzyłem oczy na "te" sprawy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, trop napisał:

ciekawi mnie jak sobie poradziliście ze skończeniem relacji, z bólem emocjonalnym po rozstaniu  i ogólnie z całą tą "otoczką" rozstania.

Produkcja, Masturbacja, dystrybucja. 

3 najlepszych przyjaciół :D 

 

Wywal wszystko co Ci przypomina tą Harpie i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka ale...

 

-Zalezy jak bardzo toksyczna/psychiczna/zaburzona jest eks.

-Zalezy jak dlugo byliscie razem

 

0 kontaktu - blokada - wszystko i wszedzie!!!!! u CIebie oraz u Twojej najblizszej rodziny!

 

0 odpowiedzi na emaile a bedzie ich duuuzo (rozne scenariusze; samobojstwo, choroba, smierc w rodzinie, nie jestes w stanie sobie wyobrazic roznorodnosci)

 

Niestety niewiasta moze i pewnie zalozy nowe emaile lub fake konta na fejsie, aby tylko pisac/kontaktowac sie, moga zaczac sie meile/listy do rodziny, do Twojej pracy.

 

Wiem, poniewaz to przerabiam. I trwa to juz prawie dwa lata.

 

Jak poukladasz w glowie - nowe kobiety na sex i spotkania. Klina wybijasz klinem!

 

Brak polskich znakow - computer w pracy. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zasada zero kontaktu,  a jak już ją przypadkiem spotkasz na ulicy powiedz "Cześć" i idź przed siebie. No chyba, że sentymentalny jesteś i chcesz pamiętać o jej urodzinach, świętach itp. i składać jej z tej okazji życzenia - ja osobiście nie polecam, bo wtedy cała zasada zero kontaktu idzie się jebać, a ona ma połechtane ego, że cały czasz o Tobie myśli. Poza tym sama nie będzie pamiętać o tym;

2. jeśli lubisz obserwować jej profil na fb, wyrzuć ze znajomych;

3. jeśli boisz się, że zadzwonisz do niej po pijaku - skasuj numer;

4. nie pij alkoholu;

5. jeśli ona będzie do Ciebie wydzwaniać błagać o drugą szansę - powiedz jej, że to niemożliwe (kulturalnie), jak to się będzie powtarzać - zablokuj numer;

6. nie rozmawiaj o niej z jej znajomymi lub waszymi wspólnymi, gdy ktoś podejmie temat po prostu go zmieniaj;

7. nie interesuj się jej życiem osobistym, co robi, z kim robi;

8. pamiętaj, że ona się nigdy nie zmieni, dla nowego faceta będzie taką samą furiatką, nerwuską itp., chyba, że wyciągnęła jakieś wnioski z waszych doświadczeń (wątpliwe);

9. zrób sobie listę jej plusów i  minusów, trzymaj ją gdyby naszła Cię ochota aby do niej zadzwonić, a gdy najdzie Cię sentymentalne wspominanie o waszych świetnych chwilach, przypomnij sobie te chujowe - uwierz mi pomaga :);

10. zajmij się sobą: praca, pasje, sport;

11. wychodź do ludzi;

12. nie szukaj na siłę nowej partnerki, bo się jeszcze wpierdolisz w podobne bagno, daj sobie na wstrzymanie, odpocznij od tego;

13. nigdy nie próbuj dawać drugiej szansy;

14. pamiętaj, że jeśli się sama do Ciebie odezwie to czegoś od Ciebie chce - powrotu, jakieś przysługi, albo po prostu połechtać swojego ego i sprawdzić, czy przypadkiem nie chcesz do niej wracać;

15. jeśli zaproponuje żebyście zostali przyjaciółmi, bo chce utrzymywać z Tobą kontakt, powiedz jej (kulturalnie), że to niemożliwe i życz jej szczęścia w życiu,

16. naucz się rozpoznawać toksyczne zachowania kobiet, wyciągnij lekcje, wymagaj od siebie i od kobiety określonego zachowania.

17. nie obwiniaj się, że się spierdoliło, bo chociaż chodziłbyś przy niej na paluszkach i tak by się spierdoliło, toksyczni ludzie lubię emocjonalny rollecoster, wtedy coś się dzieje;

 

A dodatkowo polecam:

http://koniectoksycznych.blogspot.com/

nagrania  DeMasta na youtube

 

Pozdrawiam AdwokatDiabła89

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To one musiały się leczyć po mnie, to ja byłem TOXIC, dwa razy to ja byłem poszkodowany.

Zaciskanie zębów. Mimo łez, które same leciały i zaczynało mnie to wkurwiać.

Gdyby można było wyciąć, tą cześć "musku" odpowiedzialną za "To" już dawno bym jej nie miał.

Mimo wielkiego uczucia z mojej strony jakoś się wylizałem, może łatwiej mi było - jestem narcyzem. 

 

 

Białko i wóda są dobre lecz większość "chłopa" nie zdaje sobie spawy jak do tego podejść i lecą w cug.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.