Skocz do zawartości

"Chore, sprzeczne i wciąż rosnące wymagania kobiet! " Ciekawa wypowiedź


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Garrett napisał:

Czekam z wytęsknieniem na kobietę, która po 1szej randce napisze mi po prostu: "Było fajnie ale nie jesteś w moim typie" lub coś w tym stylu.

Miałem tak kilka lat temu po "randce" z umiarkowaną feministką :D Kurła nawet z góry "krzyczała", żeby za nią nie płacić. Co śmieszne i tak nie mam takiego zwyczaju :)

 

Może feministki to dobry target, hłe hłe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti

Jakiś rok temu na spotkaniu klasowym przez przypadek na jednej tego typu znajomej zrobiłem wrażenie jakbym próbował ja podrywać co było zupełnie niezamierzone. A wystarczyła tylko pewność siebie, zdecydowane ruchy i butelka whisky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spokojny napisał:

W USA tacy jak wy tak się ponakręcali, że doszło do rozlewu krwi. Co ciekawe, kolesie strzelali nie tylko do kobiet, ale i dzieci oraz innych facetów. Macie już broń czy raczej któryś ma zamiar zostać nożownikiem? 

 

Ha ha ha, wyszło szydło z worka, ale że tak szybko? Nie lepiej nabić więcej postów i prowadzić subtelniejszą intrygę, tylko tak na chama? ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/11/2018 at 11:57 PM, zuckerfrei said:

A niby @Spokojny, a też go zwąchałem. 

Przecież to ten zjeb multikontowy ARCH. Wystarczy poczytać to co pisze. Te same bzdury, tym samym stylem. Brakło tylko angielskich badań statystycznych, ale to pomija zeby od razu nie wpaść.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2018 o 15:54, AR2DI2 napisał:

Ja mam znajomą z wyglądu 5/10 otyla, klotliwy, napastliwy charakter itd, ktora ostatnio mi podczas rozmowy powoedziała ze cyt " ja to musze znalezc takiego sexownego Anglika. A jakby jeszcze mówił z francuskim akcentem ti brrr jestem podjarana". 

 

Czyli musi miec wszystko, a do rego francuski akcent. 

Powiedzmy sobie szczerze grube babska,czy to mlode czy stare sa najbardziej zuchwale i jakby to powiedziec oblesne? bezwstydne?

Bo wiedza, ze nikt ich nie chce to klepia co im slina na jezyk przyniesie, a noz ktos ich zarty potraktuje powaznie.

Grube i nie tylko grube, ale tez pulchne: za faldkami, grubymi udami, za duzymi tylkami, niskie i pulchne umalowane krupnioki.

Jest jakis dziwny trend, ze promuje sie takie "sredniawki" w tv, w mediach.Taka lekka propaganda.

Nierozumiem zachwytu nad kobietami o zlych proporcjach: jezeli kobieta ma za grube uda i tylek, to chocby byla waska w tallii jak osa nie bedzie ladna i seksowna.

Sa faceci co lubia grube kobiety, nie zrozumiem ich nigdy.

Facet nie powie babie, ze jest za gruba.

Zwlaszcza kolezance, znajomej.No nie powie.bo toby bylo chamskie. Nawet w zartach.

Bo wtedy jest to ukryte dno i ona wezmie to na serio.

Ale dupa ci powie co chce.

Wtedy jest okej.

Dla przykladu pracuje z babska obsada, wlasciwie to pracowalem bo szukam teraz czegos innego.

Jestesmy na magazynie i mowie kolezance z pracy, ze wasko tu strasznie macie(alejki no bo kobitki niskie i waskie to im starcza) i niemoge sie przecisnac z towarem.

Bo akurat im pomagalem.

Oczywiscie skwitowala moja wypowiedz:no patrz jakis ty gruby, czy cos w tyms tylu, niepamietam.

Tylko, ze ja nie jestem gruby, a jedynie dobrze zbudowany.

Obrocilem to w zart i takie tam, niepamietam co odpowiedzialem.

Ale nie wiem czy nie byl to jakis shittest.

Bardzo lubia prowokac i rzucac glupie teksty.

Praca z kobietami jest naprawde uciazliwa. Nie dosc, ze facet odwala brudna robote to cie jeszcze obgadaja za plecami, albo rzuca glupim tekstem.

Jest sporo upiornych dup, co nigdy nie powie nic milego, dla nich pozartowac to posmiac sie z faceta, zadnych komplementow.

Z drugiej strony jak sie zleci chlopskie bydlo w pracy, a jest jakas mloda dziewoja to taka ja skomplementuja, ze pozniej ma takie mniemanie o sobie,ze fiu fiu.

Jak ktos wczesniej napisal,ze mezczyzni tak ucza kobiety. No tak je uczymy, a kobiety sa bardzo przebiegle i nie znosza slabych mezczyzn.

Milymi i pomocnymi facetami gardza.

No i oczywiscie ta wygorowana samoocena.

Mloda dziewczyna, o bardzo sredniej urodzie,co prawda szczupla ale tylko taki plus potrafi dla przykladu rzucic do mnie takim tekstem:

"A wy to pasujecie do siebie". Zeswatala mnie w jednej chwili z dosc oblesna mloda panna. Nie raz do mnie, zebym sie za nia bral.

Sorry, ale kobiety naprawde sa wredne. Nie mam powodzenia u kobiet jak Christiano Ronaldo, ale wiem ze sie za mna ogladaja.

Ale falszywosc w cztery oczy to norma.Zwlaszcza jak pracujesz z babami :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubaski sa wredne, roszczeniowe i bezczelne bo sa jak zbiorniki kwasów które same wyprodukowały na bazie odrzucenia, i braku zainteresowania nimi przez facetów.

Najlepszy tekst jaki słyszałem w ostatnich chyba 5 latach. Było to miesiąc temu. Wybieram się autokarem Sindbada w podróż. Pilotka "zaokrętowała" już prawie wszystkich pasażerów, ale z dołu daje się słyszeć jakieś pretensjonalne pokrzykiwania i sapanie. I się gramoli...gruba, obleśna stara baba...wlazła po schodkach wreszcie, szuka miejsca swojego po numerku, znajduje i próbuje się tam wcisnąć, ale słabo jej to idzie.

Na co na cały głos z pretensją i oburzeniem w głosie mówi: "...za każdym razem jak jadę tym cholernym Sindbadem to jest mniej miejsca". 

Tak kurwa, chciałem powiedzieć, bo autobusy się kurczą. Na pewno. Bo przecież to nie ty jesteś coraz bardziej spasiona jak świnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dobre to.

Wspomnę też o pewnej sytuacji. Miałem ją umieścić w poprzednim poście, ale ostatecznie

nie będę go zbytnio rozwlekał. Bo takich "wieści" jest w naszym życiu na pęczki.

Właściwie nic szczególnego, ale do rzeczy.

Otóż niedawno w przychodni, jak to w przychodni, przysiadła się do mnie pewna staruszka i zaczęła pogaduszki.

Nie mam jej tego za złe, a nawet przeciwnie, bo nawet ciekawie prawiła.

Bo szła moment wcześniej jakaś "galerianka" w krótkiej spódniczce, tylko taka z rodzaju tych "uda jak dwa słupy telegraficzne".

No i babcia się żali do mnie, że te dzisiejsze dziewuchy to takie bezwstydne, ze niektóre to za grosz wyglądu niemają, ale jakby mogly to by z "gołą dupą chodziły".

Oczywiście jej przytakłem. Szczerze lubię pokolenie przedwojenne, ogólnie osoby co jeszcze pamietają miedzywojnie. Ci ludzie nie znają takiego słowa jak "poprawność polityczna".

Mówią jak jest,nie owijają w bawełne. Bardzo ciekawy temat, ale o tym to już może napiszę przy okazji w innym dziale i wątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 11.10.2018 o 17:05, Spokojny napisał:

Szczerze? Niedobrze się już robi od tego użalania się nad sobą facetów i skamlenia jakie to kobity są "zue". To żenujące jest.

Użalanie czy widzenie jak te chore społeczeństwo przez lata nas okłamywało a my powtarzaliśmy te wzorce przez lata dostając wpierdziel. Żenujące jest to jak ktoś mając tego świadomość mówi że to żałosne. Nikt się tu nie użala tylko pisze jak jest żeby ktoś nie popełnił tego samego błędu. Więc wracaj do polerowania zbroji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.