Skocz do zawartości

Dziewczyna opowiada szczerze o hipergamii


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna może jest inteligentna, ale mądrości to za grosz nie ma. Jedno zdanie całkowicie przekreśla sens jej przekonań:

 

Mężczyzna o wysokim statusie (tacy ja interesują) ma dostęp do 95% kobiet. 5% kobiet ma dostęp do takiego faceta. On może w każdej chwili ją wymienić na prawie każdą, jaką sobie zapragnie. Ona się spompuje, żeby walczyć o te 5%, na które chętnych jest 95% kobiet. Niby działa to w obie strony, ale wiecie co mam na myśli. Będzie musiała księżniczka swoje wymagania obniżyć za jakiś czas, bo uroda (kompletnie nie mój typ) przemija. Wartość faceta zaś potencjalnie rośnie do późnego wieku. 

 

Po prostu nie klei mi się to wszystko. Czy kobiety naprawdę tak nienawidzą swojej natury, żeby robić wszystko na odwrót, w imię chorych idei "jesteśmy równe facetom"?

 

Nie mam nic przeciwko kobietom na stanowiskach kierowniczych itd. ale nie oszukujmy się - kobiety nie mają w naturze przywództwa i nie jest to normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprdl, zawsze mnie śmieszy jak przeciętna Karyna mówi coś o hipergamii i szukaniu sobie szejka z Mazur.

Ktoś w końcu powinien brutalnie pokazać im gdzie ich miejsce i w którym miejscu stoi ściana do walnięcia głową.

Życie to nie film czy bajka Disneya z księżniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom Paniom łatwo podbić SMV o nawet kilka oczek, ale na chwilę.

Do momentu aż makijaż, sztuczne rzęsy, efekt kwasu hialuronowego zejdzie.

 

Mężczyźni się jarają, a większość kobiet bez makijażu ma fatalną cerę spowodowaną złym odżywianiem czy papierosami.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ksanti napisał:

Ktoś w końcu powinien brutalnie pokazać im gdzie ich miejsce i w którym miejscu stoi ściana do walnięcia głową.

@Ksanti

Wydaje mi się że do tego jak narazie zdolny jest niestety tylko islam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Albo po prostu mniej realna opcja: mężczyźni przestają wchodzić na portale randkowe, zostają tylko "ruchacze". Większość mężczyzn nie daje atencji kobietom, te zaczną po jakimś czasie same zmieniać prawo i mentalność.

Chociaż trudno to przewidzieć, bo być może skończyłoby się zwaleniem winy na mężczyzn i linczem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.