Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
Andy Anderson

Dziewczyna opowiada szczerze o hipergamii

Polecane posty

55 minut temu, Andy Anderson napisał:

dość atrakcyjnej kobiety

No, tu bym delikatnie polemizował.

Ale materiał jest ciekawy.

Mało znana postać w internecie, a tym filmikiem wygenerowała sporo komci i sporo wyświetleń.

• Like 1

Przeciętna uroda, małe piersi, kilo szpachli na twarzy i bogaty charakter, hrmph ja nie mam szans tylko kasztanowe szejki majom szansę z takom księżniczkom. 😁

• Like 1
  • Zdziwiony 1

Proponuję skupić się nie na wyglądzie tej pani, ale na tym o czym ona mówi i co mówi, a w mojej skromnej opinii zwyczajnie warto tego bardzo dokładnie posłuchać.

• Like 3
  • Haha 1

Jak by taki filmik nagrał mężczyzna(zresztą są już nagrane) ujawniając naturę  naszych kochanych pań. To "hurrr durrr mizogin i szowinistyczny egoista. Oraz nieśmiertelne "jakaś kobieta Cię bardzo skrzywdziła" ew. "żal mi Ciebie".

• Like 2

Dziewczyna może jest inteligentna, ale mądrości to za grosz nie ma. Jedno zdanie całkowicie przekreśla sens jej przekonań:

Mężczyzna o wysokim statusie (tacy ja interesują) ma dostęp do 95% kobiet. 5% kobiet ma dostęp do takiego faceta. On może w każdej chwili ją wymienić na prawie każdą, jaką sobie zapragnie. Ona się spompuje, żeby walczyć o te 5%, na które chętnych jest 95% kobiet. Niby działa to w obie strony, ale wiecie co mam na myśli. Będzie musiała księżniczka swoje wymagania obniżyć za jakiś czas, bo uroda (kompletnie nie mój typ) przemija. Wartość faceta zaś potencjalnie rośnie do późnego wieku. 

Po prostu nie klei mi się to wszystko. Czy kobiety naprawdę tak nienawidzą swojej natury, żeby robić wszystko na odwrót, w imię chorych idei "jesteśmy równe facetom"?

Nie mam nic przeciwko kobietom na stanowiskach kierowniczych itd. ale nie oszukujmy się - kobiety nie mają w naturze przywództwa i nie jest to normalne. 

Nic nowego. Mi się podoba. Lecz wytrzymałem do 3.19. 

Dziękuje. Sprawdzę inne filmy, jak ona wyglada.  

Jprdl, zawsze mnie śmieszy jak przeciętna Karyna mówi coś o hipergamii i szukaniu sobie szejka z Mazur.

Ktoś w końcu powinien brutalnie pokazać im gdzie ich miejsce i w którym miejscu stoi ściana do walnięcia głową.

Życie to nie film czy bajka Disneya z księżniczkami.

Wbrew pozorom Paniom łatwo podbić SMV o nawet kilka oczek, ale na chwilę.

Do momentu aż makijaż, sztuczne rzęsy, efekt kwasu hialuronowego zejdzie.

Mężczyźni się jarają, a większość kobiet bez makijażu ma fatalną cerę spowodowaną złym odżywianiem czy papierosami.

• Like 1
  • Haha 1

17 godzin temu, Ksanti napisał:

Ktoś w końcu powinien brutalnie pokazać im gdzie ich miejsce i w którym miejscu stoi ściana do walnięcia głową.

@Ksanti

Wydaje mi się że do tego jak narazie zdolny jest niestety tylko islam.

@Patton Albo po prostu mniej realna opcja: mężczyźni przestają wchodzić na portale randkowe, zostają tylko "ruchacze". Większość mężczyzn nie daje atencji kobietom, te zaczną po jakimś czasie same zmieniać prawo i mentalność.

Chociaż trudno to przewidzieć, bo być może skończyłoby się zwaleniem winy na mężczyzn i linczem :P.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.