Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Witajcie Bracia. Jako, że pracuje w międzynarodowej Francuskiej korporacji, żabojady proponują naukę języka francuskiego. Koszt to 40 zł miesięcznie.

Zastanawiam się czy nie iść w tym kierunku. Raz, że doświadcze czegoś nowego a dwa znajomość języka znad Sekwany to dodatkowy plus w firmie. Przyszłościowe awanse.

Pytanie do was, czy to trudny język?

• Like 2

U mnie na uczelni, jezyk przez Ciebie wspomniany jest wybierany zaraz po niemieckim. Zapewne umiesz angielski, a że francuski ma wiele z nim wspólnego, powinieneś się szybko uczyć. Faktycznie, teraz jak się patrzy po ofertach pracy, to do wiedzy podstawowej z zawodu wymagają (coraz częściej) znajomości drugiego języka obcego (oczywiście prócz angielskiego).

Powodzenia :)

Edytowano przez Rexer

Ja wybrałem hiszpański, w wielu miejscach się go używa. Mam nadzieję, że się kiedyś przyda.

Edytowano przez self-aware

Bierz. Nie wiem co to za branża, ale pamiętaj, że po francusku to i w Szwajcarii i w Kanadzie i w dużej części Afryki się dogadasz.

9 minut temu, self-aware napisał:

Ja wybrałem hiszpański, w wielu miejscach się go używa. Mam nadzieję, że się kiedyś przyda.

Edytowano 7 minut temu przez self-aware

Jasne, że się przyda.
1/3 świata mówi po hiszpańsku.
Z czego najładniejsze kobiety na tej planecie :D
Sam zamierzam uczyć się hiszpańskiego, lecz wpierw chce znać angielski na bardzo wysokim poziomie.

• Like 1

Nienawidzę tego języka z racji tych ludzi, co jestem we Francji to mnie irytuje jak słyszę to szyszyszysyzys i jedyne co idzie zrozumieć to łi łi xD

• Haha 1

Uczyłem się 3 lata, niewiele z tego mi zostało. Myślę że warto jest pełno ofert pracy z francuskim teraz.

Uczcie się lepiej języka arabskiego bo za max.10 lat to będzie język urzędowy we Francji. :D 

Jasne, że warto! Ucz się, chociażby dla samego trenowania szarych komórek. Nauka nowego języka to nie w kij dmuchał, dla naszego mózgu.

1 godzinę temu, Still napisał:

Trudny, czy nie to i tak idz. 

Polacy mają łatwość w naukach języka 😊😊

Jeśli masz opcję nauki za 40 zł. Do tego firma francuska i być może będą opcje wyjazdu do Francji choćby na jakieś szkolenia, gdzie samo przebywanie w kraju którego uczysz się języka, daje Ci dużego kopa do nauki to warto.

Jest to język, jak pisali Chłopaki wyżej, dość rozpowszechniony (na pewno lepiej niż włoski, a nawet niemiecki). To warto iść na kurs. Ja bym chętnie poszedł w tej cenie. Język imo się pozna jak będzie możliwość używania go. Inaczej szybko z głowy wylatuje. Certyfikatu bym dzisiaj więc z ENG nie zdał  🙂

Uczyłem się angielskiego, niemieckiego, holenderskiego, włoskiego. 

Nauczyłem się komunikatywnie ENG. 

Niemieckiego tylko turystycznie sobie poradzę. Z tych 4 IMO najtrudniejszy.

Holenderski odszedł w otchłanie pamięci.

Włoski to mój cel na teraz. Bywam tam i mój mózg go "lubi". Łatwo się uczę go.

Tak francuski zawsze uważałem za trudny ze względu na mało intuicyjną wymowę. 

Edytowano przez BeyondInfinity

Bierz w ciemno ale tylko zajęcia praktyczne, zawsze to dodatek do tematu minetki, może upgradujesz tutoriala kiedyś.  :lol:

A tak serio to warto się uczyć obcych języków choćby ze względu na ćwiczenie pamięci i mózgu ogólnie. Nawet jak nie będzie Ci szło to zawsze to jakieś dobre ćwiczenia.

Najważniejsze to abyś chciał i lubił uczyć się tego języka. Ja bardzo lubię język niderlandzki i lubię się go uczyć, sprawia mi to przyjemność. Wtedy masz dużą motywację do nauki i myślisz tylko o tym, czego się dziś nauczysz.

Francuski to przepiękny język. Jak dla mnie najlepiej brzmiący ze wszystkich języków na świecie.

Nauka francuskiego to czysta przyjemność, a jego znajomość daje prestiż i klasę.

Polecam.

PS: Sam nie znam FR ale uczyłem się trochę. Obecnie szukam języka przyszłości, dzięki któremu moja kariera wystrzeli ku górze. Może Chiński, Norweski, albo maxowanie angielskiego.

3 godziny temu, Still napisał:

Witajcie Bracia. Jako, że pracuje w międzynarodowej Francuskiej korporacji, żabojady proponują naukę języka francuskiego. Koszt to 40 zł miesięcznie.

Zastanawiam się czy nie iść w tym kierunku. Raz, że doświadcze czegoś nowego a dwa znajomość języka znad Sekwany to dodatkowy plus w firmie. Przyszłościowe awanse.

Trudny. Uczyłem się angielskiego, niemieckiego i francuskiego. I w takiej kolejności stopniuję również trudność.

Jak dają darmo (let's face it - cztery dychy to darmo), bierz.

3 godziny temu, Still napisał:

doświadcze czegoś nowego a dwa znajomość języka znad Sekwany to dodatkowy plus w firmie. Przyszłościowe awanse.

Sam sobie odpowiedziałeś.

Znalezione obrazy dla zapytania język francuski memy
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.