Skocz do zawartości

Dotyczy: Nietypowe i hardcorowe miejsca gdzie bzykaliście.


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.10.2018 o 21:30, Bruxa napisał:

A już myślałam, że w tłumie podczas koncertu. W takim ścisku i tak by się nikt nie skapnął.

1. Wprawdzie nie kochałam się w tłumie, ale zrobiłam chłopakowi dobrze rączką :P Stał za mną, więc pewnie też nikt się nie zorientował. Ale nadgarstek bolał mnie przez kolejny tydzień :P

2. Powrót z jakiegoś szkolnego konkursu busem. Siedzieliśmy na samym końcu (tam gdzie jest 5 miejsc :P), przy oknie, obok nas trzy koleżanki, przed nami wychowawczyni z jednym z uczniów. Miałam straszną ochotę na loda, więc gdy tylko zrobiło się ciemno, a kierowca nie zapalał w autobusie lampek, upewniłam się, że koleżanki z boku zasnęły, położyłam głowę na udach chłopaka (w razie gdyby nauczycielka się odwróciła i zobaczyła, że sobie "słodko śpię") i wzięłam się do roboty. Muszę przyznać, że adrenalina była konkretna, chłopak się spinał, że koleżanki się obudzą albo nauczycielka odwróci i zorientuje, co się dzieje, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Gdy już strzelił mi do gardła, uzmysłowiłam sobie, że jednak jestem nienormalna. :D

W sumie nie miałam w życiu żadnych przypałów, pomimo kochania się w najróżniejszych miejscach - polanki, lasy, plaże, przebieralnie, sauny (ufff, jest ciężko)... pewnie dlatego, że zawsze upewnialiśmy się, że nikogo nie ma. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 13.10.2018 o 13:02, Eleanor napisał:

tam zaczęłam od lodzika, a skończyło się ma bzykanku oparta o drzewo

 

@Eleanor seks przy drzewie, to perfekcyjne obcowanie z naturą, jej uzupełnienie :) Zdjęcie ubrania gdzieś w ustronnym "naturalnym, przyrodniczym" miejscu jest czymś fantastycznym.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pociąg osobowy bez przedziałów - Linia Katowice - Zakopane. Najpierw lodzik w przedziale a potem biorę ją od tyłu .... Jedziemy przez Poronin i zwalniamy na przejeździe kolejowym. Do dziś nie zapomnę miny gościa który nas zauważył z zewnątrz ?

Zakopane wodospad Siklawa :)  polecam

Było tych miejsc sporo ale te dwa wspominam najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.