Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. Zostałem przewodniczacym komisji wyborczej, gdzie wspomniałem już o tym w innym temacie.

W 7 osobowej grupie jest dwóch facetów. Ja, oraz jeden dziadek:)  Reszta kobiety. O 3 nie wspomnę bo duży wiek, plus jedna lala z tipsami(ładna) ale nie mój typ. Pozostała jeszcze jedna dama. Na moje oko 26-32 lata. 6-7/10. Miła w rozmowie, z poczuciem humoru.

Moim obowiązkiem jest kontakt z zarządca pomieszczenia, gdzie odbędzie się głosowanie. Ku mojemu zdziewienu, okazało sie, że dama zna zarządcę z racji swojej pracy i zaoferowała pomoc. Zgodziłem się. Parę godzin później, napisała sms, że zadanie wykonane i wszystko załatwione.

Odpisałem krótko, że czuje się zobowiązany do rewanżu za pomoc w postaci dobrej kawy. 

Myslalem, że odmówi a tu niespodzianka. Zamiast kawy woli herbatkę lub alkohol ze względu na to, że jej nie pija.

Pytanie iść za ciosem ???

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i załatwione ;) Dzwoniłem i wstępnie umówieni jesteśmy. Miała mi przekazać istotne informacje co lokalu wyborczego, ale dała mi kolejny argument do spotkania :) Bez wahania zgodziła się .

 

Zrobiłem mały research damy, konto prywatne na FB, ale fota z podróży. Widoki przypominają gejzery z islandii. Podobnie foto na whats up, zdjęcie w całym rynsztunku podróżniczym. Tak więc widać dama lubi zwiedzać i podróżować aktywnie.

 

 

Swoja droga, polityka ma swoje plusy hehe:lol:

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że postawisz ptaszka, nie tylko w kwadratowe miejsce obok nazwiska kandydata...

Wiesz co robić, wiesz czego nie robić, idź i baw się dobrze :)

 

p.s pamiętaj o gumach, do żucia i do życia.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że szykuje się seksafera ;), tym bardziej, że afera w jednej komisji może wg. sądu wpłynąć na wybory w całym okręgu (bo w tych wyborach są małe).  Dla Ciebie to kawa, a może okazać się, że wykorzystałeś stosunek zależności. Jak jeszcze ty jesteś z komitetu raczej konserwatywnego, a ona lewicowego to już widzę te nagłówki.

Rób jak chcesz, ale świat polityki jest tak poje... , że dałbym sobie siana. Naprawdę nie wiesz, kto kogo i jak.

Świat jest brudny jak mawia Vincent V., obyś się nie przekonał jak bardzo. Jeśli jesteś tylko gościem w tym świecie weź kasę za komisję raczej się ewakuuj.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.