Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Do zabawy i zaszalenia super, ale do niczego poważnego z przyczyn wymienionych powyżej przez kolegę Patton.

@Still Zdajesz sobie sprawę, że możesz być tak samo potraktowany po pewnym czasie habituacji ?

Po tym jak Pańcia się znudzi, wyrzuci zapewne jak zurzytą szmatę (bo za duży, za niski, to nie to co kiedyś, znany schemat).

 

Pańcia widać typowy księżniczkowy charakterek, pyskata, wtedna, kto zabroni jak Tatuś sponsoruje totalną wolność i swobodę.

Pobawi się, zużyje i "next bad boy please" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton @Feniks8x czy was kuźwa popierdolilo ?? Jaki kurwa związek ?? Nie szukam związku! Pisałem że panna lubi typowe fwb.

1 godzinę temu, Feniks8x napisał:

i "next bad boy please" !

Zapominasz bracie że mam takie same podejście. Next girl please.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit panowie: Sytuacja obróciła się o 180 stopni? Dama zrezygnowała ze mnie , tak bynajmniej mi się wydaje.....

 Po wczorajszym udanym spotkaniu, takie były przynajmniej symptomy pani. Od momentu roztania po kawie, pani non stop pisała. Kompletowała mnie etc.

Puznym wieczorem zadzwoniłem do kolezanki. Rozmawialo się miło... Umówiliśmy się na kawę u niej w mieszkaniu w tygodniu.

Rozmawiając pani wyjebala do mnie tekst : Ty gnoju! Co mnie rozsierdzilo. Podziekowalem za rozmowę i rozlaczylem sie. 

Nastepnie damulka rzuciła tekst, chyba śnisz, że zadzwonię !

Dość mocno wyjaśniłem pani, że nie życzę sobie taki słów wobec mojej osoby. Przede wszystkim szacunek!

Pani chyba troszkę zrozumiała, że przegiela i obracała ciągle w żart. Odzwonila. Ba nawet wysłała swoje foto pizdzamce.

Nastepnie ciągle powtrzala abym nie zepsul tej znajomosci...

Koniec końców poszliśmy spać.

Dodam, że pani była pod wpływem alkoholu jak się okazało na sam koniec.

 

Dziś z mojej strony cisza cały dzień. Podobnie ze strony pani. 

Nie dawno napisałem czy spotkanie aktualne.

Na co paniusia odp, że nie .

Pytam a jaki jest tego powod??

I teraz bomba.

Za dużo ciebie było jak na jeden raz. Az taka społeczna nie jestem.

Ot i babska logika ....

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Ty gnoju!...   chyba śnisz, że zadzwonię !...     ciągle powtrzala abym nie zepsul tej znajomosci...    Za dużo ciebie było jak na jeden raz. Az taka społeczna nie jestem.

@Still teraz wiesz dlaczego nadal jest sama i nawet posuwać nikt jej nie chce dłużej. Ma mocno zryte pod kopułą i jazdy emocjonalne większe niż pacjenci psychiatryka. 

Edytowane przez realista
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Still said:

Pytam a jaki jest tego powod??

I teraz bomba.

Za dużo ciebie było jak na jeden raz. Az taka społeczna nie jestem.

Niepoważna i pierdolnięta. Cudownie. Generalnie w komisjach rzadko trafiają się normalni ludzie... wiem po sobie ;) A z jakiego komitetu Pani jest tak zapytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Trevor napisał:

Niepoważna i pierdolnięta. Cudownie.

Najpierw była z typem 14 lat, potem inna gałąź, ale powodem oczywiście nuda w związku i miś był za dobry. Do dziś jej kwiaty przysyła na urodziny, jak to mówiła śmiała się ! Potem z innej gałęzi wróciła do niego, następnie rzuciła. Będąc samej miała romans  z żonatym, kopnęła go w dupę bo się zakochał. Od dwóch lat niby sama. 

Jak dla mnie borderka pełna gębą ! Chciałem w to iść, tylko dla sexu. Wiadomo co takie damy potrafią wyczyniać w łóżku :)

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Still napisał:

Najpierw była z typem 14 lat, potem inna gałąź, ale powodem oczywiście nuda w związku i miś był za dobry. Do dziś jej kwiaty przysyła na urodziny, jak to mówiła śmiała się ! Potem z innej gałęzi wróciła do niego, następnie rzuciła. Będąc samej miała romans  z żonatym, kopnęła go w dupę bo się zakochał. Od dwóch lat niby sama. 

Jak dla mnie borderka pełna gębą !

W takim razie ciesz się ze to nie zabrnęło za daleko, bo byś był ujebany po pachy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

jak to mówiła śmiała się

Też bym się smiał z tego kolesia, gdzie on kurna ma jaja?

 

Co do tematu, widać że laska pierdolnięta, a Ty @Still jak sam pisałeś jeszcze nie ogarniasz tego majdanu kobietowego (nie pamietam gdzie ale tak pisałeś) bo dopiero co po rozwodzie i od niedawna na BS, a chcesz wpierdalać się w zaburzoną bo sex. 

 

Naprawdę jak widzę że dla sexu facet jest w stanie tyle znieść to mi witki opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Still said:

Dość mocno wyjaśniłem pani,

Pisanie smsów - ogranicz do minimum! Krótko i zwiezle.

 

9 hours ago, Still said:

Jak dla mnie borderka pełna gębą ! Chciałem w to iść, tylko dla sexu. Wiadomo co takie damy potrafią wyczyniać w łóżku :)

Niekiedy przereklamowane są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Co do tematu, widać że laska pierdolnięta, a Ty @Still jak sam pisałeś jeszcze nie ogarniasz tego majdanu kobietowego (nie pamietam gdzie ale tak pisałeś) bo dopiero co po rozwodzie i od niedawna na BS, a chcesz wpierdalać się w zaburzoną bo sex. 

A gdzie mam nabrać praktyki jak nie zywych przykładach? 

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Naprawdę jak widzę że dla sexu facet jest w stanie tyle znieść to mi witki opadają.

Ale na czym ucierpiałem? Bo nie do końca rozumiem? Jak narazie zainwestowałem 10 zł na wino w barze i parę godzin z życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

 

wiesz że jak włożysz palce do prądu to Cię popieści. Zrobisz to mimo wszystko aby się nauczyć? Doświadczenie w końcu bezcenne nie?

 

50 minut temu, Still napisał:

Dlatego też spożytkowalem go na nauke

i wbijanie kolejnych postów na BS, rozmyślanie czemu tak a nie inaczej, pisanie w ciul smsów, zamiast zająć się sprawami dla Ciebie rozwojowymi. Cały czas krążysz wokół cipki, jak tu się dobrać do niej. Tym bardziej że widać że ta laska nie jest to warta zachodu. Oczywiście zrobisz jak chcesz, dorosły facet jesteś. Ale patrząc po postach to borderka (jeżeli Pani takową jest) przemieli Cię na drobne i będziesz zakładał kolejny temat. Są fajniejsze obiekty do nauk.

 

Nie jest to krytyka tylko mój punkt widzenia, można się z tym nie zgodzić :)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boku to wygląda tak:

"Chłopaki, mam problem..." (dół)

"Chłopaki, jest świetna!" (euforia)

"Chłopaki, coś mi nie gra..." (dół)

"Chłopaki, zakochałem się!" (euforia)

"Chłopaki, odbiło jej..." (dół)

 

@Still, zauważasz pewien schemat? Toż ona Ci funduje emocjonalny rollercoaster rodem z najlepszego PUA-poradnika dla facetów, tylko że to tutaj jest postawione na głowie i leci w drugą stronę :P 

Cieszę się, że (chyba) nie idziesz w to dalej ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Improwizator napisał:

"Chłopaki, zakochałem się!" (euforia)

To była ironia :)

40 minut temu, Improwizator napisał:

Cieszę się, że (chyba) nie idziesz w to dalej

Nie odzywam sie prywatnie do pani.

 

40 minut temu, Improwizator napisał:

Chłopaki, mam problem..." (dół

Ale zaczynając temat, nie było problemem, że poznałem ów damę. Tylko zwyczajna informacja. 

 

40 minut temu, Improwizator napisał:

Toż ona Ci funduje emocjonalny rollercoaster

Pytanie czy to na mnie działa ? Podchodze do tego na zimno.

Pisząc wyżej o odzywaniu się do damy, dziś wysłałem SMS do członków komisji, z przypomnieniem o spotkaniu służbowym związanym z wyborami. Nie pominęłem też koleżanki(złośliwie). Jej odp oczywiście też ironiczna. Że dziękuję za przypomnienie o spotkaniu( choć wspólnie je organizowaliśmy) i do zobaczenia. 

Na co krotko odbiłem piłeczkę. Proszę bardzo. 

51 minut temu, Taboo napisał:

przemieli Cię na drobne i będziesz zakładał kolejny temat.

Ale odrazu zakładasz z góry, ze mnie to dotknie? Za bardzo myslisz, że podchodzę do tego emocjonalnie.... Co jest nie prawdą.

40 minut temu, Improwizator napisał:

Chłopaki, zakochałem się!" (euforia)

To była ironia :)

 

@Taboo kto ci każe komentowac mój temat ?? Czy to jest twój obowiązek ???? Nie. Rozumiem, że chcesz pomoc, ale komentarze typu bo zakładasz taki temat etc. Są bez zasadne...

 

 

I tak od siebie.

Kto ma największy problem z kobietami ??? A no ci co je podziwiają i kochają nad życie. Oni są wtedy ulegli i chętni aby spełnić każda zachciankę damy. Wybaczają wiele a i tak kobieta będzie dalej go testować i gardzić nim. Będą nim sterować. 

Do czego zmierzam?? A do dystnasu. To on jest najważniejszy.

A ja go mam w tym przypadku.

 

  Dama set a ja game!

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.