Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, SławomirP napisał:

Jak nie masz akurat zawalonej skrzynki wiadomościami od innych lasek, to jedziesz dalej. Byle się nie dać wkręcić emocjonalnie.

Właśnie wiele panów mysli, że jak nowa dupa to odrazu podchodzę emocjonalnie . Co jest bzdura. Co złego w tym, że można pobawić się w gierki pani ???

Nie chcę tutaj wyjść na guru podrywu ale dama zauważyła, że mogę być mocnym zawodnikiem. Dlatego stąd taka jej reakcja a nie inna 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Still napisał:

Nie chcę tutaj wyjść na guru podrywu ale dama zauważyła, że mogę być mocnym zawodnikiem. Dlatego stąd taka jej reakcja a nie inna

Oj chyba tutaj się mylisz, no ale nie mi to oceniać;)

 

Z innej beczki, z tego co wiem jesteś jeszcze przed rozwodem, ogarnij w pierwszej kolejności to, a później bierz się za wszelakiej maści podrywy bo się poharatasz chłopie, poza tym po dwóch pierwszych wpisach jej dotyczących można było stwierdzić że laska jest delikatnie mówiąc do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Ale odrazu zakładasz z góry, ze mnie to dotknie? Za bardzo myslisz, że podchodzę do tego emocjonalnie.... Co jest nie prawdą.

Nie zakładam niczego od razu, piszę z doświadczenia własnego oraz wielu historii które tutaj przeczytałem, myśląc że może pozwoli Tobie spojrzeć na sprawę z innej strony (która jak napisałem nie musi Tobie odpowiadać, nie krytykuje, tylko piszę co widzę i jak ja bym postąpił).

1 godzinę temu, Still napisał:

Rozumiem, że chcesz pomoc, ale komentarze typu bo zakładasz taki temat etc. Są bez zasadne...

Pokazuje to że jednak tak bez emocjonalnie do tego nie podchodzisz. Jak byś tak podchodził byśmy teraz w tym temacie nie pisali.

 

1 godzinę temu, Still napisał:

kto ci każe komentowac mój temat ?? Czy to jest twój obowiązek ????

Oczywiście że nie, już uciekam. Ale z tego co wiem to jest forum publiczne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Właśnie wiele panów mysli, że jak nowa dupa to odrazu podchodzę emocjonalnie . Co jest bzdura.

Nie ma znaczenia co mówisz, każdy z nas tu wie że jak się dziewczyna nam podoba to emocje wywołane zastrzykiem hormonalnym na jej widok buzują w żyłach, to jest naturalna kolei rzeczy, przygotowanie samca do kopulacji, emocje temu towarzyszą ogromne czy tego chcesz czy nie :)

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Co złego w tym, że można pobawić się w gierki pani ???

Nic, ale stawiam 100 polskich złotych że w gierkach to Ona bije Cię na głowę, i żeby nie było że Cię krytykuję, absolutnie :)po prostu wiem jak to wygląda :) 

Jak masz czas i ochotę, baw w się w to, ale pamietaj że z chujem nie ma żartów...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dawać tu rady, świeżaka lekko zrugać. Ale gdy brat który jest na forum już jakiś czas. Chce poeksperymentować raczej wypada  pomoc w posunieciach. Jedyne co mi się nasuwa to fakt, iż ta kobieta od początku jest do odstrzału. Jak do mnie pisze jakaś, że jest wredna i mściwa. To myślę wypier*** być taka, ale nie dla mnie. Po prostu @Still za dużo czerwonych świateł. Na tej drodze jazdy nie potrenujesz.

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że możesz się pobawić, nie wydaje mi się, żeby doświadczonemu mężczyźnie kobieta mogła zawrócić w głowie, jak się nie jedną cioke obracało to jedna mniej czy więcej nie robi wrażenia. Kierować się filozofią jest to jest, nie ma to spoko i atakować, budować napięcie jak jest okazja. Dasz radę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ty, gdzie się można do tej komisji zapisać?
Widzę, że to niezłe źródełko ?

 

Na Wiejskiej , haha. 

Co do mężatki, okazało sie, że kiedys pracowaliśmy w jednym miejscu pracy.

I tera bomba od pani. "Już w tedy jak cie mijałam w pracy, bardzo mi sie podobales i uznałam, że fajny z ciebie facet.".  

Rozjebala mnie, jakie to kurwa romantyczne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Husquarna napisał:

Ale napisałeś, że mężatka.

Chcąc nie chcąc muszę się komunikować z tą pania, bo jest moim zastępca w komisji. 

W momencie gdy zauważyłem, że pani przechodzi na grunt prywatny, otworzyłem sobie piwko i Crunhipsy. Dla beki sobie popisałem. Mocno prowokowałem i widać bylo, że pani sie wkręca :) Jakie musi być zdziwienie teraz tej pani, gdy całkowicie ja olalem ;) 

A poszła won !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Idealny napisał:

 poszedlem z poznana tam całkiem fajna, ale starszą ode mnie laską (samotna matka lat 28) na piwo na osiedle XD 

No i brawo :)

Ja jeszcze będę musiał pomeczyc się w w drugiej turze wyborów z Panią, którą poznałem. Próbuję mnie wkręcić na orbitera..... Tz tak się jej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.