Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, realista napisał:

Moim daniem mogłeś zjebać w czasie dobierania się do niej gdy była u Ciebie jak dobrze pamiętam i za szybko odpuściłeś.

 

To racja, pokierowała mnie swoim, myśleniem a raczej Shit testem "Jak jesteś spokojny, to jesteś miły" 

 

33 minuty temu, realista napisał:

Stosowałeś strategie Neila Straussa, autora Gry na samice z silnym oporem?

Akrat nie znam tej teorii, ale już o niej poczytam ?

34 minuty temu, realista napisał:

Jeżeli widzisz silny opór odpuszczasz, zajmujesz się przez chwilę czymś innym np. sprawdzasz coś w telefonie olewając księżniczkę (chłodnik i kara za stawianie oporu). Po czym znów zaczynasz głaskania i macanki z jakimś komplementem, sprawdzając czy przesuwa trochę granice. Przy kolejnym oporze znów zlewka za karę, np. na chwilę wychodzisz do łazienki. Tak kila razy i będzie mieć kisiel w majtach. 

Takie stymulowanie na przemian dawaniem nagrody (atencją) i kary (zlewką) za opór często się sprawdza. 

Plan całkiem niezły i do zrealizowania. 

Jak narazie muszę trzymać dystans. Dama zapewne ma jeszcze w pamięci mój błąd?! 

Jeżeli odezwę pierwszy, wyjdę na desperata i znowu wyjdzie, że ma mnie w szachu?! 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Still napisał:

Dama zapewne ma jeszcze w pamięci mój błąd?! 

Nie powinno Ciebie to obchodzić.

3 godziny temu, Still napisał:

Jeżeli odezwę pierwszy, wyjdę na desperata i znowu wyjdzie, że ma mnie w szachu?! 

To też nie powinno Ciebie obchodzić.

 

Zajmij się sobą i pokaż to czego Ty chcesz, jak nie będzie chciała to następna, bez sensu marnować tyle energii na jakieś push pulle.

 

Ale i tak pewnie odpowiedź na powyższe pytania znajdziemy w następnym odcinku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pozytywny napisał:

Dzisiaj miesięcznica założenia tego tematu. Wszystkiego najlepszego :)

 

O masz, kwiatów nie wysłałem :(

Wczoraj już napisałem, że koniec pierdolenia w tańcu i wkraczam do niej na chatę w wiadomym celu. Olała mnie.... Więc podziękowalem za współpracę i życzylem sukcesów na drodze towarzyskiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Still napisał:

O masz, kwiatów nie wysłałem :(

Wczoraj już napisałem, że koniec pierdolenia w tańcu i wkraczam do niej na chatę w wiadomym celu. Olała mnie.... Więc podziękowalem za współpracę i życzylem sukcesów na drodze towarzyskiej. 

 

 

No i prawidłowo, albo na pełnej albo do domu. Sam pewnie zostanę odesłany niebawem ale pewnie spróbuję choć wprawy nie mam w tych gierkach zupełnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancia potrzebuje atencji, to widać.

18 minut temu, Still napisał:

Wczoraj już napisałem, że koniec pierdolenia w tańcu i wkraczam do niej na chatę w wiadomym celu. Olała mnie....

To może być ta z tych co bierzesz ją bez pytania zamiast z nią o tym pisać. Ale po tylu różnych akcjach i mnie zabrakło by cierpliwości. Szkoda czasu i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, realista napisał:

Pancia potrzebuje atencji, to widać

Oj tak i to mocno. Za dużo i tak czasu poświęciłem tej znajomości. Nie chcę grubo polecieć, bo nie lubię palić mostów. 

 

4 minuty temu, realista napisał:

To może być ta z tych co bierzesz ją bez pytania

Miałem szansę, spierdolilem. Cóż należy wyciągnąć wnioski na przyszłość i czas leci dalej. 

Znajomość dała trochę nauki na przyszłość, jedyny plus tego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, Jebak Leśny napisał:

za cycka złapać

Jak na 36 lat... Niezłe cycyki. Ba nawet grawitacja tak nie chwicila ząbkiem czasu. 

21 minut temu, Pytonga napisał:

@Still Napisz czy chociaż warto było tyle się gimnastykować?

I ciekawe co teraz będzie podejrzewam, że ten typ nie odpuści łatwo...

Nawet warto. Niedociągnięcia są ale zawsze można naprostowac. 

Heh na słowa rób łaskę, pani mówi nie. 

Nie pierdoł tylko schodz! Sekunda i na dole była. 

Widać dama lubi jak się nią poniewiera. 

Nie odpuści bo....? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.