Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ja mam z grubsza podobny rollerkoster, ale z panią 26 lat. Z tym, że mam małe obycie z paniami i wydaje mi się, że zjebałem na ostatnim spotkaniu będąc zbyt zachowawczym...

@Still co radzisz zrobić teraz? Tzn. na pewno musi dojść do następnego spotkania (choć nie wiem czy to się uda ? ), ale co robic jak juz sie spotkamy u mnie lub u niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Garrett napisał:

spotkaniu będąc zbyt zachowawczym

Sam dałem dupy, jak pierwszy raz u mnie była na kwadracie. 

Następnie przyjelem taktykę olewania. Nie pisalem pierwszy. Jak odpisywałem to zimno i z wyjebaniem na Panią. 

Cały czas stosowanie chodnika. 

Wczoraj zaczęło się pytaniem, czemu ze mną piszesz? No to odp : bo chce cie przeleciec. I tu zwarcie styków.....

Następnie pyta, co robię?

Odp leżę w sypialni.

Pani pisze, a ja wracam właśnie do domu.... 

To wracaj, szeroki drogi... Kolejne zwarcie styków. 

Pyta a raczje oznajmia, przyjadę w sobotę za tydzień do ciebie. 

Na co mówię : umówiony jestem.

A piatek?  Również. 

 

Cisza w eterze....  

Pani pyta... Zrobisz mi masaż? 

Więc mówię może.... 

Dama odp : zawsze, ktoś inny się znajdzie. 

Więc piszę.... Nie wątpię, więc szukaj innego.

Pani: bo? 

Bo nie zaprosiłas.

I tu juz poleciał adres mieszkania. Dalej wiadomo. 

Jak widzisz mam wyjebane na to. Jak dama strzela shit testy. 

Pytasz co zrobić? Być chamski i stanowczy brać jak swoje i nie pytać. 

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Garrett napisał:

Sęk w tym, że dla mnie to trudne, muszę sie tego nauczyć dopiero. Ale z czasem się uda mam nadzieje ;)

Nauczyć się być stanowczym? Nim trzeba się porostu stać. Jak będziesz udawać dama szybko to zauważy. I poleca shit testy aby to podważyć. 

 

One nie mają dość testów nawet po dymaniu. 

Wczoraj po wszystkim, pani mówi. Wiesz, że już do nie przyjedziesz? 

Ja mówię, tak w tym tygodniu napewno nie. 

Chwila później, znowu pani wali tekst. 

To było jednorazowe. Wiesz o tym. Ja odp, że tak.

Pani dodaje, abym skasował jej nr tel. 

No to ja tel. w łapkę....

Pyta, co robisz? 

Jak co? Kasuje twój nr. 

Przestań żartowałam..... 

 

Takie pierdolenie o Chopenie. Gada jednorazowy numerek, potem pyta czy zostanę z nią do rana?! 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czatuje z panną, dałem jej komentarz pod zdjęciem jednak stwierdziłem że jest kiepski i rano napiszę inny. Rano wchodzę na konto a tam płacz " Jesteś nienormalny - dajesz komentarz po czym usuwasz, widzę że szukasz najlepszej opcji za pewne a Ja to tylko na chwilę, nie chce już Cię znać. Żegnam. "

 

Nic nie odpisałem tylko usunąłem ją ze znajomych. Wieczorem wchodzę a tam wiadomość " Usunąłeś mnie ze znajomych już ? No ładnie ... " xD, suma sumarum i tak się spotkaliśmy.

Najlepszy numer bo Panna chciała wiedzieć czym się zajmuje na co Ja że zrobimy z tego zagadkę. Matko jedyna jak Ona dziurę wierciła bym powiedział co robię ... W końcu pada magiczny tekst " Ja Cię w ogóle nie znam ".

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Nic nie odpisałem tylko usunąłem ją ze znajomych. Wieczorem wchodzę a tam wiadomość " Usunąłeś mnie ze znajomych już ? No ładnie ... " xD

Odp jej, że jak będzie grzeczna, znajdzie się miejsce w gronie twoich znajomych.... ;)

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :D Zaczyna się księżniczkowanie i kupczeniem dupa :)

Dama pisze, że ja plecy napierdalaja i może tak być, że sama kolacja będzie. 

To się przeliczy pani. 

 

Odp zgrabnie jak tylko mogłem.

Ok. Zawsze coś opierdole na ciepło, zabiorę zegarek i pojadę do siebie :)

 

Pani jeczy, ani siedzieć, ani stać ani leżeć..... 

 

Bracia, a h*j mnie to obchodzi. Zjem i lecę na miasto. Pani już skreślona. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still to może być shit test, sprawdzenie czy zależy Ci na spędzeniu z nią czasu czy na dymaniu, ale to też seksu nie wyklucza.

Ja bym odpisał że plecy rozmasuje olejkiem ale oczywiście nie za darmo i tutaj wstawił swój fetysz...

Albo bez gry podczas masażu przeszedł stopniowo do części erogennych i się do niej dobrał robiąc swoje i nie zwracając uwagi na to babskie gadanie ;)

 

Edytowane przez realista
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)Jak to na miasto ? Zabraniam, masz się teraz oświadczyć, ślub, dziecko i kredyt. Wtedy dopiero możesz na miasto.

A tak na poważnie, jak chcesz zakończyć znajomość z przytupem to powiedz, że chuj tam z bólem pleców, tym razem jej zwyczajnie zapłacisz. Zobaczysz co się stanie ?

BTW, kto to ten gość z avatara ?

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, urodzony_w_niedzielę napisał:

BTW, kto to ten gość z avatara ?

Sokół. 

 

10 minut temu, realista napisał:

to może być shit test, 

Bracie, w dupie mam shit testy. Nie po to wyłazilem z jednego gówna, aby w chodzić w drugie. 

Dama pier*oli trzy po trzy, czysto łóżkowa relacja a teraz chce abym z nią spędzal czas na robieniu babeczek lub oglądania m jak miłość? 

Wale to, w zanadrzu mam już inna opcje. 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, realista napisał:

Bracie, więc za długo to ciągniesz i tracisz na nią i to rozkminianie czas, jeżeli na celowniku są inne, szybsze opcje. 

Od ostatniego spotkania u niej, wymieniłem zaledwie parę wiadomości oraz pół minutowa rozmowę przez tel. 

Więc czasu jej nie poświęcam. I chyba pancie to boli, że nie skacze przy niej, jak powalony szaman oczekujący deszczu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Still napisał:

Jak przeszkadza to nie czytaj

Opacznie mnie zrozumiałeś temat mi się naprawdę podobał. Osobiście lubie takie raporty z pola walki.

Pięknie opisałeś kobiece schematy i zagrywki poprzez swoje obserwacje. Dziękuję że sie z nami tym podzieliłeś.  I wybacz niewinny żarcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Still napisał:

Dama pier*oli trzy po trzy, czysto łóżkowa relacja a teraz chce abym z nią spędzal czas na robieniu babeczek lub oglądania m jak miłość? 

Dała dupy, w jej mniemaniu to inwestycja, która ma się zwrócić, kobiety nigdy nie dają tyłka ot tak sobie, zawsze jest jakiś interes.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.