Skocz do zawartości

Przypadkowa znajomość.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Still napisał:

Pani twierdzi, że jest wredna.....??? Po jaki wał to mowi???

Shit test.

 

Mam wrażenie @Still że chyba nie końca wiesz co masz robić...

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Motha napisał:

Shit test.

 

Mam wrażenie @Still że chyba nie końca wiesz co masz robić...

 

 

Dam radę :) najwyżej czegoś się nauczę..... Okazało się, że dwa lata starsza ode mnie panna. 

 

 

 Aha kolejna informacja od pani. Na moje pytanie, Mąż? Dzieci? 

 Dama odpowiedziała :

Nigdy nie miałam przekonania do instytucji małżeństwa a im jestem starsza tym bardziej wiem, że od zawsze miałam rację?

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Still napisał:

Nigdy nie miałam przekonania do instytucji małżeństwa a im jestem starsza tym bardziej wiem, że od zawsze miałam rację

Ale od dzieciach się nie wypowiedziała :)

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ElChico napisał:

Po drugie jakaś lepsza cwaniara,

I tu masz rację chłopie. Cwaniara pełna gębą. 

Pytam się gdzie mieszka? Jak blisko mnie, to bez sensu tłuc się na miasto. Okazało się, że mieszka na moim rodzinnym osiedlu. Więc mówię, że spędziłem tam dzieciństwo..... Odp krótka ale i złośliwa( ja nie?

 

 

Albo umawiam się na konkretną godzinę i miejsce, żucam żartem : nałóż kiecka ?.... 

Szybką odp damy: Nie idę na randkę, tylko kolezenskie spotkanie, więc obcasy zostają w domu.... ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit panowie.... 

Wczoraj późnym wieczorem, dama się odezwala. Oczywiście po alko, bo była na damskim wieczorze ...

Najpierw wyjeżdża z tekstem, że pochodzi spod Szczecina. Kurwa kogo to obchodzi ?!?! No ale jakoś musiała zacząć rozmowę. 

Dalej to już research mnie. Po ilu rozowodach jestem ?! Czy mam dzieci?

Zachciało się jej wyrzucić żale, bo od dwóch lat sama, wcześniej 14lat w związku. Ona nigdy nie chciała mieć dzieci.... I już lampeczka się zaświeciła:)

No i teraz bomba ... Miała raka. Ale wygrała jak narazie walkę.

Dalej same shit testy! A to, że w komisji wyborcze jest mloda ładna dama , czemu jej nie podrywam ??! A to, że zrobila 3 telefony i lokal załatwiła,a mi to by pół dnia by zajęło.... Na wszystkie shittesty odbijałem piłeczkę ... 

W końcu w kurwiony pisze, że ma furtkę awaryjną i niech nie przylazi na spotkanie! Oczywiście nie ,ona będzie !

 

Kurwa panowie męczą i zabierają mi energię te shit testy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest ewidentnie pierdolnięta i ma problem ze sobą, nie miałbym żadnych wątpliwości po takich konwersacjach ? Pobawić się można, wręcz czerpał bym przyjemność w gaszeniu takiego pierdolamento serwowanego Ci przez samice.Ale to poczekaj lepiej aż skończą się te wasze manewry na komisji, bo może Ci narobić syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jebak Leśny napisał:

Pani jest ewidentnie pierdolnięta i ma problem ze sobą

 

@Still

Lepiej zrób taktyczny odwrót bez konsekwencji jeśli jeszcze możesz, i profilaktycznie poproś kogoś o gonga i kopa w cojones.

 

 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jebak Leśny W pełni podpisuję się pod słowami kolegi.

Taktycznie to Ty poczekaj aż cała ta szopka w komisji się skończy, do tej pory lepiej odbijać smsy i próby kontaktu brakiem czasu, zajęciami itp.

 

Gdy skończy się ta cała komisja wtedy można wziąc Panią jako typowy FF po alko tylko bez zbędnych dyskusji, bo Pani widać raczej z tych męczących.

 

@Still Później na spotkaniu sam na sam wybadaj trochę gdzie ten rak był, jeżeli w jajnikach, macicy itp. to znaczy, że problem pozbył się poprzez wycięcie, a co to dla nas oznacza? Oczywiście możliwość zalewania bez konsekwencji, co jest baaardzo miłą opcją. :) :);) 

Sam miałem taką kumpelę swego czasu i było ekstra, oczywiście zanim się nie przyzwyczaiła i jej oczekiwania przeszły na te bardziej finansowe - kolacyjki, restauracyjki, markowa bielizna, szpileczki itd. - a jakie ładne obcasiki widziałam, wiesz jak będę w nich seksi wyglądała? Dla mnie nie kupisz, no Kocik no. :D

Uciąłem to stanowczo i grzecznie, nie mam zamiaru być sponsorem bo Pańcia trochę poniewczasie zorientowała się, że daje się zalewać 'za darmo' a przecież to nie fair kochać się z mężczyzną po koleżeńsku i za darmo.

 

Tym bardziej domniemanie tego wynikać może z tekstów typu ' i tak nigdy nie chciałam mieć dzieci' czyli wiadomo nie mogę mieć to wmówię sobie i innym, że i tak nie chciałam. Teraz wyjaśniło się, że to nie taki jednorożec na jaki się wydawało.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KingbossDuzo by pisać. Poziom intelektualny na dobrym poziomie. 

Plusy :

Mój typ urody.

Widać, że lubi FwB.

Sama od 2 lat.

Po spotkaniu krótka wiadomość .Fajniutki jesteś, lubię chamów ;)

Rodzice normalni.

Ojciec firma w Singapurze.

Panna własne mieszkanie. Dużo podróżuje. Koncerty w Europie.

Wyjazdy do tajlandi, Australii. Tatuś dosyla pieniążki widać.

 

Minusy 

Dużo pije i jest tego świadoma !

Rzucila faceta bo miś był za dobry.

Poleciała schematem innej galezi. Bezszczelna jeszcze mówiła to otwarcie.

 

 

Albo się dziewczę zauroczyło albo taki ma sposób bycia.  Po spotkaniu non stop wypisuje ?

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.