Skocz do zawartości

Absolutarianin - po latach poszedł w nasze klimaty


t0rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe śledzi się vloga wolnościowego przez prawie 10 lat, gdy pod koniec widzisz, że inteligentny autor (AFAIR inżynier, robił m.in. serwisy do nauki matematyki) poszedł w klimaty Red Pill. Moim zdaniem takich ludzi nam brakuje, bo pokazuje, że nie tylko "przegrywy" bez perspektyw idą w tym kierunku.
 

 

 

Edytowane przez t0rek
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata lecą to i wiedza na temat otaczającego świata jest coraz szersza. Według mnie tak w wieku ok. trzydziestu lat przestajemy patrzeć na świat przez pryzmat emocji a zaczynamy patrzeć przez pryzmat rozumu. Może być też tak że wahadło zaczyna się bujać w drugą i trzeba się otworzyć na nowy rynek.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Absolutarianin - po latach poszedł w nasze klimaty

"Nieprzegrywy" czyli ci przy zacniejszych zasobach, nie są automatycznie "nie red czy anty red pill". Dzięki mocy pieniądza i statusu często wiedzą jak to działa z kobietami i po prostu mądrze tym zarządzają, a Panie nie muszą nic wiedzieć o ich głębokich poglądach. To naiwnie kobiety myślą, że tacy samce mają inne podejście do samic. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2018 o 00:04, Marek Kotoński napisał:

@t0rek Nieważne jak nazwał kanał, to jego sprawa - na forum pisze się z dużej litery. Mogłeś zacząć "Kanał.." i tu z małej litery i byłoby spoko.

 

 

Czytam uważnie, więc: „dużą literą / wielką literą" oraz „małą literą"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd tego gościa wytrzasnęliście ale widzę, że to nie byle kto. Ma doświadczenie, wiedzę i obycie. Obejrzałem pierwszy filmik i po nim po prostu musiałem przesłuchać kilka następnych. Nie zniechęciło mnie nawet to, że dodaje do swoich wywodów szczyptę duchowości... co w tym wypadku bardzo dobrze się dopełnia.

 

Jedyną przykrą sprawą jest bardzo mała liczba wyświetleń. Ludzie mają jakiś problem z docenianiem tak cennych treści.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzejkNaftowy lata temu go znalazłem, jak się interesowałem ideami wolnościowymi, Asbiro itd. - nawet nie pamiętam jak. Wtedy jeszcze tworzył takie treści:
 


Wynalazki:

 

Przemyślenia na emigracji:


To go tym bardziej uwiarygadnia, to pokazuje wieloletnie batalie o to, żeby żyć po swojemu i dokąd ostatecznie doszedł.

Edytowane przez t0rek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Człowiek potwierdza wszystko to co nam wiadomo, ale w dobrym stylu, a mam na myśli to, że on jego relacja poświadcza, że jest to sprawa zdrowego rozsądku i uczciwości. Kto na takich zasadach podejdzie do tematu, dojdzie do tych samych wniosków. Czy to mgtow, czy to ojcowie poszkodowani w sądach, czy zwykłe chłopaki z blokowisk, kto chce ten zrozumie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny materiał i znów złoto. Potwierdzenie wszystkiego o czym naucza nasz szanowny Guru. Tym razem porusza kwestie wzorców rodziny, które kobieta wynosi z domu. O tzw. "równości", męskiej dominacji, damskich kaprysach, powierzchownej duchowości, zarządzaniem energią seksualnej itd.

 

Gość chyba krąży tu wśród nas :D.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nowy filmik, jak dla mnie dość mocny. Część druga najciekawsza, bo jest tam mowa o tzw. "daddy issues", czyli toksycznym, niezbywalnym poczuciu krzywdy wywołanym utratą pierwszego mężczyzny w życiu kobiety, swojego taty. Sporo jest też o samotnych matkach i dorastaniu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Absolutarianin ma dużo racji w tym co mówi. Jednak zbyt mocno wrzuca do jednego worka Marka, Red Pill, MGTOW, Black Pill. Te wszystkie inicjatywy mają części wspólne, jak również różniące się. 

Szacunek, że mówi o tak piętnowanych przez mainstream tematach. Jednak ma łatwiej, bo jak sądzę żyje poza Matrixem, na włoskiej prowincji. Gdzie polskojęzyczni hejterzy mogą mu skoczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.