Skocz do zawartości

Zawsze może być następna.


Wierzysz w związek "do grobowej deski" ?   

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wierzysz w związek "do grobowej deski" ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mrowka napisał:

Ojjj czujesz się urażony?

Ty mi powiedz, przecież wiesz wszystko lepiej jeśli nie najlepiej. Co ja tam mam do gadania:lol:

 

1 godzinę temu, Mrowka napisał:

Ale przecież to już wszyscy użytkownicy na forum iosoby postronne wiedzą, bo przecież tym się tutaj zajmujecie.

Czyli zdajesz sobie sprawę z faktu, że jesteś niesłowną istotą pozbawioną zdolności honorowych i nie należy w związku z tym ci ufać i nie brać na poważnie tego co piszesz skoro nie potrafisz się z tego wywiązać? A zajmujemy się tym, ponieważ między innymy takie mrówki jak ty dostarczją nam odpowiedniego materiału i w praktyce można zobaczyć jak to faktycznie wygląda. Nie słowa ale czyny, to jest najważniejsze.

1 godzinę temu, Mrowka napisał:

No tak to jest niezwykle okropne i złe, że gdyby mój hipotetyczny mąż był bogatszy to nie chciałabym jeść gruzu

Czyli teraz jak nie masz męża, to na śniadanie zeżarłaś tonę gruzu i popiłaś wodą z kałuży spod domu;)

Czyli jednak, coś od niego chcesz:D

Znowu samozaoranie.

Nie pozdrawiam i bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krugerrand napisał:

Co ja tam mam do gadania

Wiecej niz ja ;)

19 minut temu, Krugerrand napisał:

Czyli zdajesz sobie sprawę z faktu, że jesteś niesłowną istotą pozbawioną zdolności honorowych i nie należy w związku z tym ci ufać i nie brać na poważnie

Nie, nie uwazam siebe za taką osobę. No ale łatwo oceniać kogoś kogo się nie zna, prawda?

20 minut temu, Krugerrand napisał:

Czyli teraz jak nie masz męża, to na śniadanie zeżarłaś tonę gruzu i popiłaś wodą z kałuży spod domu;)

Nie, ponieważ zarabiam. Ale gdybym miała kiedyś mieć męża więc prawdopodobnie i dziecko to przez jakiś czas bym nie zarabiała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.