Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te odpowiedzi i widzę oczami wyobraźni jak nasza @Fit Daria skręca się w konwulsjach :D. No jak to?! Na tym forum mężczyźni piszą, że to facet zawalił i należą się kobiecie alimenty??!! Przecież jej głowa jak i innych femino-tworów wygląda pewnie teraz jak maszyna Tesli a zęby strzelają i skrzypią :D

@ines4000 Ja też uważam, że powinnaś wystąpić o większe alimenty i wziąć rozwód. Niestety - dzieci wyczuwają toksyczną atmosferę jak nikt inny. Tutaj nie ma złotego środka - jeśli mąż nie chce nawet z tobą mieszkać czy spędzać czasu to inaczej chyba się nie da. Oczywiście tak sobie to wyobrażam - nie mam dzieci, ale wiem jakie są bo mam często z nimi kontakt. Przychylam się do zdania chłopaków.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę trzymasz się swoich zasad, jesteś opanowana, łaskawa i cnotliwa w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To dobrze, ale czasem musisz porzucić dumę bo takie postępowanie czasem nie do końca jest korzystne.

Różnica strat i zysków dla Ciebie i dla niego powinna wynosić tyle samo, jak to mówią oko za oko.

Szczerze pierwszy raz widzę tutaj tak bardzo wartościową i stonowaną kobietę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomko napisał:

inaczej chyba się nie da

Teraz się nie da, sądzę że z czasem zrozumie. Będzie mu brakowało dzieci.

 

9 minut temu, Koszwil napisał:

jak to mówią oko za oko

Sądzę że jak nie będę się mściła na nim to będzie to z korzyścią dla przyszłości dzieci, w sensie emocjonalnym.Bo jeżeli ja nie odpuszczę to on też nie, a zemścić się może tylko na psychice dzieci.  Niech zobaczy że sobie radzę bez niego. A mi spokojnie 800 zł na dzieci starczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/12/2018 at 9:28 PM, Still said:

Aż dziwne, że kobieta chce ratować związek ..... Czyszby nie było koleżanek manipulatorek, które dobrze doradzają do rozwodu???

To nie jest dziwne. Plec nie ma tu nic do rzeczy. Związek zawsze chce ratowac ten któremu zależy jeszcze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.