Skocz do zawartości

Pytanie do panów- to prawda, że kolor włosów u kobiety ma dla was aż takie znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

I np. jeśli gustujecie w blondynkach/ rudych/ brunetkach, to głównie takie wybieracie bo kojarzą się wam jakimiś tam pozytywnymi cechami, które miały wasze poprzednie partnerki?Albo złymi cechami waszych byłych jak kto woli ;)

Moj obecny facet np. przyznał, że zawsze wybierał brunetki, dlatego też jestem w jego typie i każda jego była dziewczyna miała ciemne włosy.

Wierzycie, że naprawdę, że osoby o ciemnieszych włosach są mądrzejsze, a jasne blondynki głupiutkie, ale seksowne, albo np. że rude są zadziorne i dobre w łóżku?

Zetknęłam się z takimi opiniami facetów i statystykami, wg których faktycznie tak jest, ale jestem ciekawa czy faktycznie wszyscy tak myslicie. 

 

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygolone w paseczek lub całkiem, pęknięty jeż, zdecydowanie NIE!

 

@Brat Jan np burgund, kasztan, a sukienka jest w kolorze kawy z mlekiem.

 

Dla nas są kolory RGB + chujowy. No kto w drukarni to jeszcze CMYK.  

 

BTW - on wybierał je, czy one go dopuszczały? ?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście, kolor włosów też nigdy nie miał znaczenia i zawsze mi się wydawało, że to Wy kobiety większą wagę do tego przykładzie? :)

 

Ja jedynie, nie lubię drastycznych zmian w kolorze u kobiety, a z tego co zauważyłem, Wy lubicie zmiany, "bo kobieta zmienną jest". :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z rudą, brunetką, blondynką, szatynką z kręconymi włosami. Najbardziej mnie jarają kręcone włosy ogólnie, niezależnie od koloru. Po prostu jestem zrobiony na amen. Rzadko się niestety zdarzają Panie z kręconymi, bo pewnie obsługa takich włosów jest trudniejsza. Gdyby się zdarzały częściej pewnie wpadłbym, jak śliwka w kompot :D Fajnie, jak kobieta potrafi szybko zmienić wizerunek, próbuje czegoś nowego. Kolor włosów to ogólnie mały pikuś, żadnych preferencji specjalnych nie mam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gravedigger one po wyjściu od fryzjera czują sie jak boginie. Ale też nienawidzę drastycznych zmian w fryzur. 

 

Te co maja loczki, prostują je namiętnie. Pizdy. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego jednego, co swego czasu tylko "rude to, rude tamto" a i tak skończył z brunetką.

Dla mnie osobiście większego znaczenia to nie ma.

 

18 minut temu, zuckerfrei napisał:

Dla nas są kolory RGB

Żebyś się nie zdziwił, obecnie p :P

https://docs.oracle.com/javafx/2/api/javafx/scene/paint/Color.html

 

W C# też jakoś podobnie (ARGB) ^^

 

color-table.png

 

Choć w starej bibliotece wyglądało to bardziej po bożemu, czyli:

https://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/awt/Color.html

Podstawowe RGB i CMYK, 4 dodatkowe stopnie skali szarości z krokiem 0.25, a także różowy i pomarańczowy (można podpiąć pod chujowy).

 

Kto wie, może to w ramach akcji zachęcania kobiet do programowania :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

Nie włosy a wnętrze się liczy ?

Zawartość jelit :D

 

 

Ja mam słabość do blondynek. Do tego włosy długie najlepiej do pupy i proste. Baby face i zielone oczy. Takie działają na mnie jak magnez. Niestety to niemal jak jednorożec :P Dobre geny, może na wschodzie takich więcej. Ale nie powiem czasem też się trafi fajna brunetka. Generalnie gustuje w jasnych kolorach włosów oprócz rudego. Jakoś nie przepadam za szarymi czy takimi niewyrazistymi. To pewnie instynkt kopulacyjny podpowiada co dobre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście patrze na całokształt.

Co do włosów kolor obojętnie jaki. Na pewno rudy się wyróżnia bo jest rzadziej spotykany.

Lubię także kręcone. A za krótkimi nie przepadam, chyba że posiada inne walory.

 

Jak dla Mnie kobieta z Samym wyglądem nadaje się tylko do sexu. 

Jak posiada inteligcję plus kilka innych cech to ma szanse na więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma znaczenie, ponieważ, jeśli jest to jakikolwiek inny kolor poza podstawą: blond, brąz, czerń, rudość, czyli precyzując - wszelkie wynalazki typu: niebieski, fiolet, różowy itp odpadają.

Naturalne kolory włosów są OK. Nie naturalne są NIE OK, przynajmniej ja siebie nie widzę z dziewczyna o zielonych włosach, przykładowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.