Skocz do zawartości

Koalicja obywatelska, co to za wynalazek?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, kurwa. Dawno, dawno nie śledziłem politycznych spraw. Patrzę na wyniki sondażowe, a tutaj na początku października takie cudo https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/koalicja-obywatelska-odrabia-dystans-do-prawa-i-sprawiedliwosci,369.html

 

Sprawdzam, czym jest Koalicja Obywatelska, bo nie wiedziałem? Połączenie PO i Nowoczesnej. Normalnie opadło mi wszystko. 

 

Ogarnijcie https://pl.wikipedia.org/wiki/Koalicja_Obywatelska. Szczerze to mnie dojebało ostro. 

 

Niedobrze mi się robi, jak patrzę na te mord..., wróć twarze. A już w ogóle tracę rozum, jak pomyślę, że ludzie na coś takiego głosują :D 

 

Wszedłem dosłownie na kilka minut do świata polityki, aby zesrać się z żenady. 

 

:D 

 

Ot temat z dupy trochę, ale zapraszam i tak do dyskusji :D 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że my nawet nie wiemy co się dzieje. Media kłamią, partie polityczne rozgrywają swoimi zwolennikami jak pionkami mamiac diabli wiedza czym a oni to łykają bezkrytycznie. Dajmy spokój z polityką. To jeden z powodów naszych problemów. BYłem wczoraj na zebraniu najmniejszego komitetu w moim miasteczku pomysł mieli niezły (budowa elektrociepłowni geotermalnej) ale nierealny do zrealizowania z kilku powodów. Problemem w naszym kraju jest to że każdy chce byc madry i kłapie dziobem ile wlezie byle gadac bo uważa że wie najlepiej. Prawda jest taka że nie wiemy co się dzieje na szczytach władzy. Widzimy tylko to co chcą nam pokazać. Za kurtyną tam sie dzieje o wiele więcej/mniej zależnie od sytuacji.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

Czy fałszują te sondaże, aby robić wodę z mózgu?

I jedno i drugie.

 

To potwierdza pewne przypuszczenia, o których czytałem przed ostatnimi wyborami do parlamentu, że N została stworzona przez służby, podobnie zreszta jak PO, o czym się wygadał swego czasu w TVN u Justyny Pochanke Andrzej Olechowski, po to aby przejąć elektorat upadajacej Platformy i że róznica między Petru a Schetyną jest żadna. Skoro stworzyli po kilku latach koalicję do samorządowych, to tylko to potwierdza. Potwierdza to też przypuszczenia, że PO tak zeszło na lewo, że stworzyć mogą koalicję z upadłym i będącym poza parlamentem SLD. I co się okazuje, że Barbara Nowacka stoi w pierwszym rzędzie ze Schetyną.

Świnie chcą się dostać jak najszybciej z powrotem do koryta.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mac napisał:

Jeszcze na stare lata przyjdzie człowiekowi spierdalać z ojczyzny. 

Żebyś się nie zdziwił, ja polityki nie oglądam, ale wkurwiają mnie te plakaty wyborcze, z magicznymi hasłami, przecież to pic na wodę, Ci rzekomo wszyscy ratownicy Polski, Kukiz i inni, oni są częścią całego systemu z Magdalenki, na przykład komisje...ile mieliśmy już komisji? komisja ds. reprywatyzacji, smoleńska, Rywina? kto ze smutnych Panów poszedł siedzieć? albo odpowiedział w jakiś sposób? nikt...

 

A ile pieniędzy poszło na wynagrodzenie dla tych osłów z komisji? po kilkanaście tysi każdy, za jedna sesję, żyć można :P

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

To w jakim celu robisz im darmową reklamę?

Weź na luz człowieku. Żadnej reklamy nie robię. Po prostu realnie się zdziwiłem, że takie coś powstało i chciałem się podzielić myślą. Nie wierzysz? Twoja sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

Weź na luz człowieku. Żadnej reklamy nie robię. Po prostu realnie się zdziwiłem, że takie coś powstało i chciałem się podzielić myślą. Nie wierzysz? Twoja sprawa.

Nie wierzę a wiesz że partia Wolność i Kukiz'15 wystartowali razem w Warszawie? Reklamę robisz nieświadomie bo nie ważne jak o kimś mówią ważne, że mówią na tym opiera się POPiS (Czy jak tam teraz te gówna się zwą, partie to rak z definicji) czy inne takie zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76

Czyli udajemy, że szkodzące nam partie w ogóle nie istnieją? Lepiej nie mówić o szkodliwości ich poczynań w przeszłości? Zaiste dojrzałe podejście. 

Zawsze myślałem, że w reklamie chodzi o zachętę a nie o zniechęcenie. To o czym mówisz, to reputacja a nie żadna reklama.

Edytowane przez koksownik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.