Skocz do zawartości

Osobne wyjścia na miasto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci,

 

Spotykam się z panną od kilku miesięcy, w ostatnich dniach taką sytuacją- siedzimy u niej, mówię że kolejnego dnia wychodzę z kumplem na piwo i mnie nie bedzie. Ona ok, mówi, że spoko.

 

W dniu mojego wyjścia dzwoni do mnie wieczorem, że też wybiera się na miasto z koleżankami i ich chłopakami/mężami i jakbyśmy mieli ochotę, to abyśmy dołączyli do nich z kumplem?

 

Odpowiadam, że zobaczymy, bo nie wiem jak się spotkanie potoczy, ostatecznie się nie spotkaliśmy, bo chciałem ten czas spędzić z kumplem.

 

Jak sądzicie - czy to był shit test z jej strony, żeby sprawdzić czy jestem zazdrosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Dla mnie jest otwarta i przychylna Tobie. Oraz asekuracyjna, żebyś nie latał na dupki, ja jestem dostępna.

Nie ma co uprawiać szachów, poinformowała Cię gdzie będzie i z kim, to o czymś świadczy, jest lojalna wobec Ciebie.

 

   Do tego dochodzi wzbudzenie poczucia winy, zazdrości, masz się źle poczuć, ogólnie.

Normalne babskie zagrywki, nawet bez udziału świadomości czy rozumu. Nie przejmował bym się.

 

Pozdro.

Edytowane przez Adolf
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbuje jak moja kiedyś usadzać Cię na dupie razem z nią. Ja przed spotkaniem z przyjacielem po pół roku. Gdzie kiedyś raz na tydzień się spotykałem. Na początek dramaty, zostań to nasz dzień, będziemy oglądać Magdę Wifon. Ja wychodzę Sms "będziesz tego żałował". Następnym razem uległem zaprosiłem go do nas. Poszła spać mowiac nuda. A co myślała że przy niej poruszymy tematy interesujące. Postaw po prostu sprawę jasno. Wychodzę z kumplem na kilka piwek wrócę o tej i o tej. Ucz ją wyjść męskich. Bo będziesz z jej kolezaneczkami się spotykał tylko. Czasem spotkaj się z jej znajomymi. Niech widzą że jesteś spoko gościem. To ona też będzie zadowolona. 

 Teraz po prostu była zazdrosna i zagrała grubo byś miał poczucie winy, że koleżanki będą z mężami. Ale miej kokones jak ustawiłeś wcześniej spotkanie to nie zmieniaj planów. 

Edytowane przez Szefito
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.