Skocz do zawartości

Witajcie Towarzysze ! Samczy Bracia w Wierze.


Feniks8x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie braci na tym zacnym forum.

 

(i tak pewnie mało kto tu zagląda buheh)

 

Jestem Feniks, taki przyjąłem sobie nick oraz avatar. Jak wyraźnie widać i możemy wywnioskować, wiek 30 lub więcej, także wiadomo - już po drugiej stronie matriksowego zwierciadła.

 

Te forum czytam już z partyzanta od jakiegoś czasu, nie było jakiejś większej inspiracji by zrobić ten majestatyczny krok i założyć konto, ale dziś własnie poczułem tą wenę, że to zrobię.

 

Moja przygoda z galopującym uświadomieniem, tak to nazwijmy, w relacjach damsko-męskich zaczeła się dość przypadkowo. Pewnego pięknego dnia gdy oglądałem na Youtubie filmik Pani Ani Ślężak, bodajże "Czemu kobiety wolą drani" czy coś w ten deseń wnet z prawej strony w proponowanych pojawiła mi się Audycja Marka, w której odnosił się w sprawie tego filmiku lub ogólnie zmowy manipulacją i niedopowiedzeniami, którą rzeczona Pani zgrabnie stosowała.

 

Wtajemniczeni i stali bywalcy zapewne wiedzą kiedy dokładnie taka audycja miała miejsce jeszcze na starym oryginalnym kanale Radio Samiec.

W każdym bądź razie pamiętam te olśnienie jak wczoraj, po przesłuchaniu audycji ten efekt WOW, kuźwa gość ma rację, to niesamowite, że ktoś taki istnieje na polskiej scenie sprzedajnego i do granic komercyjnego Youtuba, jeszcze na dodatek mówiący na prawdę 'jak jest'.

 

Potem dawaj inne audycje i nadrabianie, raczej wyrywkowo, czytanie, słuchanie i zaczęło się. Później gdy zaczęła się nowa formuła robienia stremów a tuż przed uwaleniem zacząłem obserwować już audycję w sposób bieżący i tak jest radośnie do dziś.

 

Zainteresowł mnie też mocno temat Human Design, wspominany przez Marka spontanicznie w niektórych audycjach. Moim zdaniem fajna sprawa do podowiedzi, nakierownie na swojej życiowej ścieżce, mniej lub bardziej trafne.

 

Także załączam niżej swój diagram jako uzupełnienie swojej osoby. Może ktoś coś ciekawego o mnie z tego wyczyta hehe. 

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki.

To świetne uczucie w końcu mieć wpływ w rozwój forum. Wasze wypowiedzi w innych tematach dawały mi i dają dużo motywacji gdy były/są jakieś trudniejsze chwile, załamania czy rozterki jakieś życiowe. Na przykład w postanowieniach przy odstawianiu męskich nałogów.

 

Niedługo zresztą pojawi się za to odpowiednia dotacja w pełnej satysfakcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.