Skocz do zawartości

Spostrzeżenia na temat libida Kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

            Najbardziej to mnie bawi gdy pomyśle sobie że są tacy którzy płacą gruby hajs za takie noce, nie powiem bo od czasu do czasu taka nocka jest spoko i fajnie przytulić się do miłego ciałka jednak jest to brak szacunku do samego siebie. Widząc ile człowiek musiał potu wypocić by zadowolić kobietę to jeszcze miałbym jakiejś płacić za coś takiego ? No chyba drogie Panie kogoś tutaj równo porą****.

 

Jeżeli ktoś płaci, to raczej po to, żeby samemu być zadowolonym. Zadowolenie pani, to odrębna kwestia.

Edytowane przez Miodożerny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, realista napisał:

Jak taka cwana to niech będzie na górze kilka razy po rząd i pokaże jaką ma kondycje, zamiast wymagać abyś tylko Ty ją rżnął. 

Chlopak ma rację ... Kondycha napewno już nie taka jak kiedyś ....

 

Co do ruchania mężatek i komentowania . To jak walka z wiatrakami :) Szkoda energii ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Uważam że swoim postem daje sporo do myślenia tym którzy są na początku tej gry a nie po to by kogoś zdołować bo nie ma czym.

Ok, wierzę że nie masz tu złych intencji. Prawda za to taka, że źle to na mnie działa (nie wiesz o co chodzi, bo syty głodnego nie zrozumie) na pewnym poziomie. A może dobrze, bo pozwala mi na identyfikację pewnych rzeczy w mojej łepetynie.:o

Oczywiście jest to tylko mój problem, bo ktoś inny może tego nie czuć wcale tak jak ja. Subiektywna sprawa.

Ale sorry za offtop! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe doświadczenie w temacie ale to doświadczenie mówi mi, że w libido spada w stałym związku - z mężem lub partnerem. Bo jesteśmy razem, bo coś tam, bo nie wypada, bo jak rano na mnie spojrzysz itd.

W seksie z kumplem libido wzrasta bo można robić co się chce i kobieta nie zostanie negatywnie oceniona. Kumpel od bzykania nie będzie jej oceniał tylko porządnie zerżnie i zleje tyłek (delikatnie pisząc). I gdy kumpel wyjdzie z jej chaty wtedy ona sobie wytłumaczy, że nic się złego nie wydarzyło.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Still said:

@AR2DI2bez powodu chłopaka atakujesz... 

Co wy tacy wrażliwi. Kilka słów sceptycznych i już czujecie atak. 

Mam wątpliwości to je wyrażam. 20 latek z długimi włoskami zaliczający 40 letnie mężatki...jakoś mi się to nie dodaje w kontekście mojej wiedzy o babach. I tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie coś w tym jest - nowy kutas, nowe ciało - nowe emocje, no i ze "starym" się takich figli nie będzie odstawiać - bo co "se" on pomyśli ???

Kumpel miał żonę - cnotka niewydymka, jak jej zaproponował sex oralny dostał liścia i obraza była że aj waj, za to z kolegami z pracy na firmowym wyjeździe integracyjnym... trójkąty, anal, oral - szkoda gadać.

Dowiedział się w głupi sposób, przez przypadek chcą sprawdzić coś na laptopie żony jak jego komp był w naprawie podczas jej nieobecność - przynajmniej nie musial wynajmować prywatnego detektywa by zdobyć dowody - miał korespondencję wspominającą udana integrację wraz z krótkimi filmikami i fotkami z komunikatora.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.