Skocz do zawartości

FAME MMA2


Wikary

Rekomendowane odpowiedzi

IMO Bystrzakowi daję (70%) na wygraną, Magicalowi (60%), Malczyńskiemu (70%), Abudsterowi (90%), Bonusowi (85%), gdybym miał obstawiać, to na nich bym postawił $$$.

Co do reszty, nie mam pojęcia.

 

Ale średnio mnie to emocjonuje, któregoś dnia obadam szoty jak będą na yt i tyle.

:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Bystrzak i Ferrari:

 

 

Marku...

Tak się burzysz jak Ci kradną książki i rozdają za darmo

a co Ty teraz robisz z prawami do udostępniania tej gali MMA? ;)

 

P.S.

Gdybym wiedział, że Daniel złamie piszczel to bym w ogóle chyba tej Gali nie oglądał ?

Przerażający widok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź na początku walki do kibla na 30 sekund. Wracasz a tam magical leży rozwalony a wokół niego lekarze jakby co najmniej przeszczep płuc przeprowadzali... ja piernicze co się dzieje :D. Chyba zła karma do niego wróciła.

 

Szkoda mi Ozdoby. Może jakby walka dłużej potrwała (powinna) to bym z chęcią zobaczył jak ten tester kondomów dla gimbazy, AdBuster dostaje wpierdol za kozaczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Nie miałem na myśli shota a wstawienie walki Ferrari z Bystrzakiem.

O ile się nie mylę to organizatorzy tych walk zabronili retransmisji na innych stronach internetowych.

O ile się nie mylę to Boxdel coś wspominał o tym, że filmiki z walk mają być tylko i wyłącznie na kanale yt FAME MMA i będą wrzucane po jakimś czasie od zakończenia Gali a tutaj Panowie wrzucają już filmiki na swoje kanały YouTube'owe co uważam, że jest nie fair w stosunku do organizatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, przed walką Rafonix zapowiadał, że połamie Magicala. Na youtube jest już skrót tej walki. Widać, że impet z jakim wszedł Rafonix też miał wpływ na złamanie. Choć dziwić może łatwość z jaką pękła kość. Z drugiej strony Daniel raczej nie miał za wiele wspólnego z żadnym sportem, więc i organizm nie miał możliwości się wzmocnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel93 wkleiłem screena z kanału, który umieścił u siebie walkę. Do właściciela tego kanału kieruj prawne zapytania, a nie do mnie. Ja na mocy praw autorskich, wklejam to co widzę w youtube i co jest na setkach kanałów a jutro będzie na tysiącach.

 

Prawne obiekcje mógłbyś mieć do mnie tylko wtedy, gdybym wstawiał transmisję z kanału bezpośrednio z gali, co byłoby faktycznie nie fair.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę magicalowi szybkiego powrotu do zdrowia i braku komplikacji, ale to zabawne, biorąc pod uwagę od czego on i rafon zaczynali karierę streamerską, że kość piszczelowa

to po łacinie tibia.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kość_piszczelowa

[Pierwsze zdanie.]

 

Ludzie chcieli dymy tibijskie, to dostali.

;) 

Client_Artwork_8.0-790x593.jpg

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.