Skocz do zawartości

FAME MMA2


Wikary

Rekomendowane odpowiedzi

@SzejkNaftowy Podczas tej gali normalne zasady nie wystepuja:

-walcza 3 razy 2 a nie 3 razy 5

-jesli kogos widownia nie lubi, to zamiast chociaz po skonczonej walce nagrodzic brawami, to oni gwizdza- zwykla swolocz 

 

Dla mnie do tego typu widowisk trzeba podejsc na luzie, troche jakby sie ogladalo paradokument. Ma ci to umilic czas. Na bok najlepiej odstawic sympatie I antypatie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Magicala wynieśli po 18 sekundach walki, złamał piszczel, fatalnie to wyglądało.

I to jest powód dla, którego takich pseudo gal sportowych nie powinno się organizować, kontuzje będą częstsze i poważniejsze niż wśród ludzi, którzy poświęcili temu na poważnie lata życia.

 

Naiwni chcą wystąpić na gali, a cwaniaki na niej zarobić i tak to później wygląda.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne widowisko, walki po max 1 minuta a jak już były dłuższe to 3/4 czasu stali na przeciwko siebie i truchtali w miejscu.

Zawodnicy wychodzący do oktagonu na jakiś dopalaczach (Adbuster, Ferrari....)

 

Magical całe życie nadwaga, chlanie, używki, jedzenie śmieciowych rzeczy = kości z papieru....łamie sobie nogę na tyłku Rafonixa.

 

Tak się śmiał z lordozy przeciwnika , że na tej lordozie się złożył. 

 

Konflikt zaczął się poprzez grę online - Tibia i zakończył się na złamanej grze/walce - Tibia (kość piszczelowa z łaciny).

 

Dowód na istnienie karmy, temat do analizy dla mistyków :))))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, דניאל napisał:

Z innej beczki, wiadomo ile zostało wykupionych pakietów PPV na FAME MMA 2?

Też mnie to ciekawi. Włodarze tejże federacji zrobili dobry biznes i prawdopodobnie sporo siana zarobili na tej gali. Szkoda tylko, że są tacy pazerni. Pierwsza gala była po 15 zł, a teraz już po 20 zł. Niebawem pewnie dojdą do poziomu KSW, a wtedy wątpię, że ktoś to będzie oglądał. Odnośnie walki wieczoru - ta noga Daniela...prawie zwymiotowałem, jak to zobaczyłem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Walka Malczyński vs Polak pokazuje, jak straszliwą przewagę ma wzrost w walce. Każde dążenie do zwarcia z wysokim przeciwnikiem, to praktycznie pewny nokaut.

Marku warto zauważyć z kim trenował Polak a z kim trenował Malczyński ;)   choć nie ukrywajmy Dawid wygrał  MINIMALNIE  szanuję postawę zarówno Polaka (Pokora za walkę)  oraz Dawida (Solidne przygotowanie do Fame MMA). Teraz pozostaje czekać na FM3  :)  

 

7 godzin temu, Ksanti napisał:

Niektórzy twierdzą, że Rafonix ma dupę z metalu :D

Główny kwiiik mają  fani DanielaMagicala. Nawet spotkałem się z głosami że trzeba unieważnić ponieważ.. Magical złamał kość piszczelową  gdy kopał i wygrana Rafonixa się nie należy. Fani Daniela zrobią wszystko aby umniejszyć sukcesy czy obrazić Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.