Skocz do zawartości

Moje sukcesy.


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze panowie xD chciałem rozwinąć trochę ten temat ale na początku napisałem wyraz "Bracia" i zamiast spacji nacisnąłem enter wiec poszło samo bracia,dlatego zuck WTF napisał.

Więc szybko edytowałem ale się już tak nie rozpisywałem jak miałem zamiar.

 

Chciałem dopisać do moich sukcesów że od 3 miesięcy po kolonoskopi stosuję dietę po której nie mam dolegliwości jelitowych.

Więc automatycznie znikają lęki wreszcie wracam do normalnego funkcjonowania.

Jestem nawet zadowolony z tego że zachorowałem bo skutecznie odizolowalem się od mojego starego towarzystwa,wiekszosc teraz siedzi w ośrodkach albo w więzieniu.

Nie mam teraz toksycznych kolegów bo oni odeszli odemnie w chorobie,wreszcie się odbijam od dna i co najważniejsze robię co lubię narazie jakiś kokosów nie mam ale udało mi się odłożyć 4.7k na uncję złota więc kolejny sukces. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pieter napisał:

dlatego zuck WTF napisał

Ten zamaskowany pan tak już ma. Tego nie da się zmienić. Taka natura. Prędzej by kijem Wisłę zawrócił, niż go zmienił.

 

Strach coś pisać. Postraszyłem go alimentami za zmarnowane życie, ale ... olał to. Cały zuck.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.