Skocz do zawartości

Piękne i odważne - TTV promuje współczesną patologię


realista

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawość wygrała dziś z rozsądkiem i obejrzałem 1 odcinek "Piękne i odważne" w TTV. Wiem że to tylko show i ma wzbudzać emocje w gawiedzi lemingów ale niesmak że promują taką rozrywkę i kobiecą patologię pozostał. 

W skrócie, zebrano grupę miejskich blachar i wysłano je na wieś. Panie myślały że zabłysną i zyskają sławę w TV ale są raczej tylko pośmiewiskiem. Wszystkie usta zrobione jak glonojady. 10 par szpilek na wieś zamiast wygodnych butów. Już w drodze ciągnąc swoje walizki panie pokazały kulturę, co 3 słowo to "kurw.., pierdol.., gówn.., zajebist.., itd". 

Określiły swoje profesje jako handlowiec, finansistka i stylistka paznokci... choć po wypowiedziach śmiem twierdzić że nie wiedzą co to są finanse...

Nie potrafiły rozpalić ognia w piecu za co pochwalono je na koniec że poszło im całkiem dobrze i każda dostała jedno jajeczko, hahaha. 

Miejscowi tylko kiwali głowami z uśmiechem myśląc zapewne że kur..y z Bułgarii przyjechały. 

 

Wiem że TTV to stacja niemieckiego TVN ale nie sądziłem że poziom ich programów tak szybko sięgnie dna a nawet spadnie kilka metrów w głąb mułu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.